12 серпня заступник голови Перемишлянської РДА Н.Гавінська взяла участь у нараді, яка відбувалася у Львівській облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА І.Романів. Нарада стосувалася актуальних питань стану готовності закладів освіти до нового навчального року.

 

Детальніше...12 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із керівниками житлово-комунальних установ району. Під час наради обговорювали важливі питання, які стосуються готовності до нового опалювального сезону 2013-2014років.

 

Департамент з питань цивільного захисту ОДА закликає мешканців області неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів, у тому числі з відводом продуктів згоряння у димохід, а саме:

-    відкривати віконну кватирку на час роботи газових приладів;
-     перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах;

Детальніше...

 

Головне управління ПФУ у Львівській області інформує про те, що пенсійні пільги надаються батькам багатодітних сімей на умовах, визначених законодавством про пенсійне страхування, а саме:

Достроковий вихід на пенсію за віком

Детальніше...

 

Детальніше...9 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Колегії Перемишлянської РДА. На засіданні розглядалися питання про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району у першому півріччі 2013 року та хід виконання Програми соціально -економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2013 рік, з даного питання доповідали: І.Горецька керівник управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, О.Лоїк, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації і Б.Трач  – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації.

Детальніше...

 

В області організовано виконання соціальної ініціативи Президента України щодо підвищення розмірів надбавки на догляд за дітьми-інвалідами.

Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Розміри державної  соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам розраховуються, виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, як передбачено ст.7 Закону України “ Про  Державний бюджет України на 2013 рік”.

Детальніше...

 

9 серпня відбудеться відкриття виставки кераміки та малярства Василя Боднарчука «Між літами» у залах Львівської національної галереї мистецтв.

Детальніше...

 

Департамент з питань освіти, науки, сім’ї та молоді ЛОДА інформує, що станом на 08 серпня 2013 року  всі підручники для учнів 5-х класів згідно плану завозу МОНУ отримано на 100 відсотків.

Детальніше...

 

8 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у роботі Колегії Львівської облдержадміністрації, яку очолив голова Львівської ОДА В.Шемчук. На порядок денний засідання виносилися питання про підсумки роботи територіально-господарського комплексу області у першому півріччі 2013 року та хід виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Львівської області на 2013 рік; про підвищення інвестиційної привабливості Львівської області; про хід проведення оздоровлення дітей області у 2013 році; про роботу головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

 

Очільник області доручив відпрацювати шляхи пересування очисної техніки під час снігових заметів на Львівщині
Про це Віктор Шемчук зазначив під час Колегії обласної державної адміністрації.

«Я закликаю вас не чекати, доки прийде зима, і уже сьогодні відпрацювати питання щодо пересування транспортних засобів під час снігових заметів», – сказав очільник області.

Детальніше...