5 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови районної ради П.Бучка, заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука, заступника керівника апарату, начальника відділу фінансово-господарського забезпечення О.Гембари провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

 

О.Краєвський вітав із святом знань учнів та педагогів Свірзької школи

1 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав Свірзьку школу. У цей святковий день керівник району щиро привітав першокласників та учнів школи, педагогів та батьків з початком нового навчального року. У своїй промові О.Краєвський наголосив, що 1 вересня є важливим днем особливо для першокласників, цей день залишиться в їх пам’яті на все життя. Процитував слова Івана Франка:

Детальніше...

 

1 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у святкуванні Першого дзвоника в НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни. В.Денейчук вітав першокласників, усіх учнів, педагогічний колектив школи та батьків із святом від імені районної державної адміністрації та батьків, оскільки уже тривалий час очолює батьківський комітет школи-гімназії. Звертаючись до батьків першокласників, він запевнив, що їхні діти одержать добрі знання, оскільки у закладі створені всі умови для цього: це і достатня матеріально-технічна база, і висококваліфікований творчий колектив педагогів. На завершення свого виступу В.Денейчук побажав усім міцного здоров’я, дітям - успіхів у навчанні, вчителям – успіхів на педагогічній ниві, у вихованні справжніх українців, патріотів Української держави.

 

31 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із керівником відділу освіти Н.Борщ відвідав Свірзьку ЗОШ І-ІІІст. Метою візиту було ознайомлення із станом готовності однієї із кращих шкіл району до нового навчального року. Голова РДА та керівник відділу освіти оглянули приміщення школи, зокрема, навчальні кабінети, які повністю готові до прийому учнів. Окрім цього, під час зустрічі із директором школи Г.Васильчак обговорили плани щодо діяльності навчального закладу у новому навчальному році.

 

31 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації     Н.Гавінська, директор РЦ СССДМ І.Шалапський, заступник начальника служби у справах дітей Г.Куніцька та головний спеціаліст відділу у справах сім»ї, молоді та спорту І.Оленчин взяли участь в обласній нараді з питань оздоровлення дітей та попередження насильства в сім»ї, яку проводив заступник голови Львівської облдержадміністрації І.Стефанишин.  

 

30 серпня за участі голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського, заступника голови РДА Н.Гавінської, заступника керівника апарату райдержадміністрації О.Гембари, заступника голови Перемишлянської районної ради В.Винницького фінансовим управлінням Перемишлянської райдержадміністрації було проведено навчання з питань формування і виконання місцевих бюджетів головних розпорядників коштів відповідних бюджетів -  сільських та міських голів району, а також керівників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. Роз’яснення щодо формування бюджетів надали заступник керівника фінансового відділу РДА Р.Боднар,  начальник відділу доходів фінансового управління Перемишлянської РДА М.Гавінський та начальник відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Перемишлянському районі Г.Кисіль.

 

 

               

     У Перемишлянському районі стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя. Про це йшлося на районному семінарі – презентації Проекту, що відбувся 30 серпня 2011 року за участі голови райдержадміністрації О.Краєвського, заступника голови районної ради В.Винницького, заступника керівника апарату – начальника фінансово-господарсього забезпечення О.Гембари, представників відділів та структур райдержадміністрації і районної ради, голів і заступників сільських та міських рад, лідерів організацій громад, представників ЗМІ.

Детальніше...

 

    30 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Б.Трач та начальник управління земельних ресурсів у Перемишлянському районі Ю.Тютюник взяли участь у засіданні колегії головного управління з питань Євро 2012, містобудування та будівництва облдержадміністрації. На Колегії, яку провів заступник голови Львівської облдержадміністрації В.Губицький, заслуховувалось питання виконання основних завдань містобудівного комплексу Львівської області, державної цільової програми з питань підготовки та проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізацію положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».  

 

29 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук  провів засідання з питань встановлення розміру орендної плати за землю. Розглядалося питання розміру орендної плати за використання невитребуваних земельних часток (паїв) померлих громадян, що розташовані за межами населених пунктів Перемишлянського району, зокрема сіл Чемеринці, Боршів, Вишнівчик, Новосілка та Біле. Члени комісії вирішили з метою ефективного та раціонального використання земель пайового фонду та недопущення їх деградації рекомендувати керівництву райдержадміністрації затвердити орендну плату за використання земельних ділянок зі складу невитребуваних земельних часток (паїв) для передачі їх  в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в чотирьохкратному розмірі земельного податку у відсотках від вартості вищевказаних земельних часток.

 

26 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук відвідали с.Унів з метою огляду стану дороги, по якій ітимуть прочани 27 та 28 серпня під час прощі та празнику Успіння Пресвятої Богородиці у Свтоуспенському Унівському монастирі. Керівники району зустрілися із ієромонахом Олександром із Святоуспенської Унівської Лаври та цікавилися проблемними питаннями, які потребують вирішення напередодні прощі. За дорученням голови РДА та голови районної ради працівники філії „Перемишлянський райавтодор” за допомогою грейдера розрівняли польову дорогу, якою буде пересуватися основна частина транспорту. Керівники району О.Краєвський та П.Бучок оглянули також місця визначені, для стоянок автомобілів, заїзди та виїзди з них.