За результатами роботи колегії Державного агентства земельних ресурсів України, що відбулась 5 липня у м. Києві, Львівщина потрапила до  лідерів по Україні, з найкращими показниками виконання робіт з повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів: Тернопільська (724), Львівська (635) та  Полтавська (479) області.

Детальніше...

 

Детальніше...8 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Г.Гриньків. Під час зустрічі голова РДА цікавився, як просувається справа зі створенням ще однієї прийомної сім’ї у районі. Г.Гриньків повідомила, що кандидати у прийомні батьки успішно пройшли навчання і на наступному засідання Комісії з питань захисту прав дітей планується прийняти остаточне рішення.

 

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 181,9 млн. грн., які повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам на цю мету відповідними платіжними документами через органи державної казначейської служби.
«З початку року Львівщина отримала кошти зазначеної субвенції в сумі 1407,1 млн. грн., що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на  272,3 млн. грн. або 24 відсотка», – повідомив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків.

 

Сьогодні, 8 липня, під час апаратної наради під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Богдана Матолича відбулась презентація щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України “Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році”. Презентацію провів заступник директора регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м.Львові Тарас Васильців.

Детальніше...

 

Департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації повідомляє, що 12-19 липня 2013 року відбуватиметься  8-денний туристичний похід «Горами нашої слави».

Детальніше...

 

На виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого  Указом  Президента України підготовлено проекти державних стандартів соціальної адаптації громадян похилого віку й інвалідів та стаціонарного догляду для  осіб, які частково або повністю втратили/не набули здатності до самообслуговування.

Детальніше...

 

5 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Рій та Бібрський міський голова Тарас Чабан взяли участь у позачерговому засідання комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яку провів перший заступник  голови обласної державної адміністрації, голова обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богдан  Матолич.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович вважає неприпустимим стан справ, що склався у сфері дорожнього будівництва, зокрема стосовно якості автомобільних доріг загального користування та вулиць і доріг комунальної власності.

Детальніше...

 

Детальніше...5 липня в сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулась церемонія вручення Детальніше...посвідчень та нагрудних знаків багатодітним жінкам, які удостоїлися почесного звання України «Мати-героїня».  Відповідно до Указів Президента України В.Януковича почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 48 мешканкам Перемишлянщини.
До матерів із теплими подячними словами та побажаннями доброї долі, довгого віку, і міцного здоров’я звернувся голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський.
Після слів вітань керівник району разом із головою Перемишлянської районної ради П.Бучком вручив нагороди матерям-героїням. Окрім нагрудного знаку та посвідчення, кожна жінка отримала квіти та солодощі.
Після урочистої церемонії вручення відзнак для присутніх у залі матерів відбувся концерт, у якому брали участь мистецькі колективи районного Народного дому м.Перемишляни.

 

4 липня під керівництвом першого заступника голови Львівської  облдержадміністрації Богдана Матолича відбулась робоча нарада щодо зменшення тиску контролюючо-інспектуючих органів на бізнес.

Детальніше...