Cьогодні, 19 грудня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк представив першого заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Матолича.
Під час представлення Михайло Костюк зазначив, що сьогодні в корені потрібно змінювати питання економіки, сприяння  умовам роботи підприємств. І тільки з реальним нарощенням об’ємів виробництва, валового продукту є перспектива виконання всіх програм.

Детальніше...

 
    

 Сьогодні, 19 грудня, в приміщенні Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді розпочався Перший обласний благодійний марафон «З турботою про маленьких краян», який проходить під патронатом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка.

Детальніше...

 

Детальніше...

16 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав Стоківську ЗОШ І-ІІст., в якій навчаються 57 дітей.  Очільник району оглянув стан побутових приміщень даного навчального закладу, цікавився шкільною їдальнею, яка цього року була відремонтована за сприяння батьків учнів та спонсорів. Директор школи Б.Собейко показав голові РДА внутрішні туалети, облаштування яких у школі вже на завершальній стадії. Орест Краєвський, оглянувши ці приміщення, зауважив, що вони мають бути пристосовані до потреб дітей, які навчаються у цій школі, і якщо виникатимуть різного роду проблеми у функціонуванні даного закладу – звертатися до райдержадміністрації за допомогою.

 

 

Детальніше...16 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський здійснив виїзний прийом громадян у Стрілківській сільській раді. Під час спілкуванням із жителями сіл Стрілки, Малі Ланки, Волове, Мостище, Стоки та Вілявче керівник району вислухав проблеми та пропозиції людей, які прийшли на зустріч із головою райдержадміністрації, щоб отримати відповіді та шляхи виходу із проблемних питань. Найбільше мешканці сільської ради цікавилися питаннями укладання земельних договорів із великими агрофірмами, що оренДетальніше...дують паї у селян. Окрім цього, прозвучало питання газифікації с.Волове, а також довіз школярів із цього села до Бібрської ЗОШ І-ІІІст ім.Уляни Кравченко. Голова райдержадміністрації вислухав кожного, хто побував на прийомі, та давав обґрунтовані та компетентні відповіді. Спільно із головою РДА з мешканцями даної сільської ради спілкувалися представники районного управління Держкомзему, управління праці та соціального захисту населення. Ряд питань стосувалися електропостачання сіл сільської ради, на які давав роз’яснення начальник Перемишлянського РЕМу В.Воловик.

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 16 грудня візьме участь в урочистому відкритті головної ялинки на площі св. Петра у Ватикані . Зелену красуню завдовжки 30 м привезли із Закарпаття. 40 менших ялинок із Львівщини прикрасять папські апартаменти.

Детальніше...

 

19 грудня в приміщенні Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді під патронатом голови обласної державної адміністрації Михайла Костюка відбудеться Перший благодійний марафон «З турботою про маленьких краян» для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...

 

Детальніше...1Детальніше...5 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок побували в Ушковицькій сільській раді та спілкувалися із сільським головою П.Горецьким. Основною темою розмови керівників району та Ушковицького сільського голови був стан приміщень  початкової школи с.Ушковичі, на базі якої функціонує дошкільний навчальний заклад. У ДНЗ перебувають 19 дошкільнят віком від 3-х до 5-ти років. На сьогоднішній день у приміщенні зроблено косметичний ремонт та облаштовано кімнати твердим інвентарем, придбаним за кошти обласної субвенції у розмірі 45 тис.грн. О.Краєвський та П.Бучок оглянули усі приміщення школи, а також ігрові та відпочинкові кімнати, в яких перебувають наймолодші вихованці закладу. Крім цього, П.Горецький розповів про проблеми, які існують при завершенні облаштування шкільного спортивного залу. Голова райдержадміністрації рекомендував голові сільської ради визначити першочергові проблемні питання, які потрібно вирішити для кращого функціонування Ушковицької ЗOШ Іст.

 

Детальніше...15 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у засіданні постійної комісії Перемишлянської районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій.

 

Детальніше...15 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій спільно із заступником голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінською провели нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді доповідала заступник керівника апарату РДА О.Гембара, яка проаналізувала інформацію про подання проектів розпоряджень голови Перемишлянської райдержадміністрації до сектору зв’Детальніше...язків з ГО та ЗМІ з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації з метою розміщення їх на веб-сайті РДА згідно ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Крім цього, О.Гембара повідомила про передплату періодичних видань з охорони праці на 2012 рік та передплату «Офіційного вісника України» на наступний рік. Перед керівниками відділів та структурних підрозділів виступав також начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА С.Зварич з питанням планування роботи райдержадміністрації і формування звітності, а також про реєстрацію баз персональних даних в державному реєстрі.

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 12 грудня провів нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації щодо стану виконання реформ Президента України на Львівщині. 

Детальніше...