31 березня у Перемишлянській райдержадміністрації відбулась зустріч першого заступника голови Детальніше...Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського та в.о. начальника Державної податкової інспекції у Перемишлянському районі І.Дяківа із заступником голови Державної податкової адміністрації у Львівській області Р.Струком. Обговорювалось питання реорганізації ДПІ у Золочівському та Перемишлянському районі у межах реалізації Проекту «Модернізація державної податкової служби України». Пропонується реорганізація у Золочівську міжрайонну ДПІ з головним офісом у м.Золочів.

 

31 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Колегії райдержадміністрації.

Детальніше...

 

30 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та керівник апарату райдержадміністрації С.Ковальська відвідали навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст. – дошкільний навчальний заклад» у с.Кореличі.

Детальніше...

Детальніше...

 

30 березня пеДетальніше...рший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та керівник апарату Перемишлянської РДА С.Ковальська побували у с.Болотня.

 

Детальніше...

 

30 березня під керівництвом заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінської відбулося засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї.  Члени комісії прийняли рішення обстежити житлово-побутові умови двох сімей, стосовно яких надійшла інформація про вчинення у них насильства.

На засіданні комісії вирішено провести профілактичну роботу із членами цих сімей, у яких виховуються неповнолітні, під час виїзду працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, РЦ СССДМ та КМСД Перемишлянського РВ УМВСУ у с. Свірж 30.03.2011р. та у с.Осталовичі 31.03.2011р.

 

29 березня під керівництвом першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського відбулися комплексні показові навчання щодо ліквідації наслідків НС на території «Компресорної станції» Бібрського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів.  У навчаннях взяли участь представники служб цивільного захисту Перемишлянського району, а саме: підрозділів Перемишлянського РВ ГУ МНС України у Львівській області; СЕС; РВ ГУ МВС України у Львівській області; ЦРЛ; РЕМ ВАТ «Львівобленерго»; органи управління, сили та засоби ГКС «Бібрського ЛВ УМГ»; філія Перемишлянського УЕГГ ПАТ «Львівгаз»; філія «Перемишлянирайавтодор».

 

30 березня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, Перемишлянський міський голова О.Зозуля відвідали товариство з обмеженою відповідальністю  «Електроконтакт – Україна», що знаходиться на території міста Перемишляни, і спеціалізується на виробництві електричних кабельних мереж  до автомобілів та їх двигунів.

Детальніше...

 

29 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у роботі комісії районної ради по перевірці виконання орендарем А.Заваруєвим, суб’єктом підприємницької діяльності, умов договору оренди ЦМК КП «Перемишлянська районна друкарня».

Детальніше...

 

28 березня відбулося засідання районної координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах, яке провела заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська.

Члени координаційної ради розглянули ряд питань: про внесення до Місцевого банку даних нововиявлених сімей, що опинилися у важких життєвих обставинах; про здійснення у І кварталі 2011 року Перемишлянським РЦСССДМ соціального супроводу сімей, які опинилися у важких життєвих обставинах; про роботу із сім’ями опікунів та піклувальників. Дане засідання координаційної ради проведено за результатами соціального інспектування, яке систематично здійснюють працівники районного управління праці та соціального захисту населення, СуСД, РЦСССДМ спільно із представниками органів місцевого самоврядування міських та сільських населених пунктів району.

 

25 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська та керівник відділу культури та туризму Перемишлянської РДА О.Гавінська провели об’їзд закладів культури  населених пунктів району. Зокрема, побували у НД і бібліотеці с.Ушковичі, де провели співбесіду з сільським головою П.Горецьким щодо покращення функціонування цих закладів у даній сільській раді. Сільський голова  повідомив, що на засіданні виконкому Ушковицької сільської ради розглядалося питання пожвавлення діяльності закладів культури та зміцнення їх матеріально-технічної бази. Заступник голови РДА та керівник відділу культури та туризму відвідали також  бібліотеки у селах Брюховичі та Мерещів, НД села Подусів, а також оглянули приміщення колишнього Народного дому с.Новосілка, оскільки жителі цього села та Білецький сільський голова Б.Камінський ініціюють відновлення функціонування цього закладу культури.