Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 118 гостей на сайті

Координаційним центром облдержадміністрації узагальнено попередні підсумки надходження коштів для потерпілих від пожежі дітей станом на 09.02.2012 року 12.00 год.

ЗІБРАНО КОШТІВ  ВСЬОГО

2 млн. 317 тис. 473 грн.

з них на рахунок у банку поступило

2 млн. 277 тис. 55 грн.

надійшло  готівкою у Червоний Хрест

27 тис.558 грн.

надійшло готівкою у 8-у МКЛ м.Львова

12 тис.160 грн.

ВИТРАЧЕНО

813 тис.150 грн.

на оплату послуг авіаперевізника

813 тис.150 грн.

ЗАЛИШОК на рахунку в банку

1 млн. 464 тис. 605 грн. 15 коп.

Детальніше...

 

Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк після завершення транспортування 11-річного хлопчика Андрія, постраждалого внаслідок пожежі в с.Долинівка, в реанімаційний літак, що прямуватиме в опіковий центр «Шрайнерс Госпітал» (Бостон, США). 

Детальніше...

 

Детальніше...9 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О. Краєвський разом із головою районної ради П.Бучком та керівником відділу освіти райдержадміністрації Н.Борщ побували у Короснянській ЗОШ І-ІІ ст., зустрілись із директором Л.Іванчишиним, обговорили питання функціонування закладу в умовах похолодання та оглянули стан приміщення школи, зокрема, харчоблоку і санвузла.  У керівників району виникли окремі зауваження до дирекції стосовно вирішення господарських питань закладу.

 

Детальніше...9 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із начальником управління Державної казначейської служби України в Перемишлянському районі І.Гоєм. Під час зустрічі обговорювався стан погашення кредиторської заборгованості розпорядників та одержувачів бюджетних коштів районного бюджету.

 

Детальніше...9 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський зустрівся із директором Осталовицької ЗОШ І-ІІІст. М.Росою та вчителями фізичного виховання даної школи стосовно вирішення оперативних питань функціонування навчального закладу,  а також з приводу проблеми проведення капітального ремонту шкільного спортивного залу, який знаходиться у незадовільному стані.

 

8 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський побувДетальніше...ав у Боршівській сільській раді та зустрічався із Боршівським сільським головою С.Духом. Під час зустрічі О.Краєвський особливо цікавився станом надання в період низьких температур допомоги одиноким та перестарілим людям, які мешкають на території сільської ради. Окрім цієї актуальної теми, голова райдержадміністрації мав ряд запитань до сільського голови стосовно функціонування сільського Народного дому та бібліотеки. О.Краєвський в ході розмови із С.Духом підкреслив, що у Боршівській школі тривають роботи із встановлення внутрішніх санвузлів і за можливості сільська рада повинна допомагати дирекції школи у завершенні даних робіт.

 

7 лютого перший заступник голови Львівської облдержадміністрації  Богдан  Матолич провів засідання робочої групи з питань сталого економічного розвитку, бізнес-клімату та інвестицій Регіонального комітету з економічних реформ у Львівській області.

Детальніше...

 

Детальніше...8 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із керівником відділу освіти РДА Н.Борщ здійснили візит у Боршівську ЗОШ І-ІІст.  Керівник району спілкувався із директором школи М.Нечай на тему функціонування даного освітнього закладу в умовах понижених температур та щодо стану опалювальної системи. Директор школи також ознайомила голову РДА О.Краєвського із результатами роботи із облаштування внутрішнього санвузла. Оглянувши дане приміщення, очільник району дав ряд рекомендацій, які стосуються ведення робіт, а також наголосив, щоб при виникненні проблем із проведенням ремонтних робіт зверталися  до нього особисто.

 

Координаційний центр при Львівській обласній державній адміністрації  по збору коштів для лікування постраждалих  у пожежі у Сколівському районі інформує.
Станом на 10.15  8 лютого  2012 року Координаційний центр припиняє збір коштів на рахунки, які були відкриті для спасіння життя дітей та висловлює  велику подяку усім людям доброї волі, хто відгукнувся на цю біду.
Залишок коштів  на рахунку «Лікування дітей» в розмірі 1 061 298,81 грн буде переведений у стабілізаційний фонд Червоного Хреста, та в майбутньому буде скерований на лікування важкохворих дітей Львівщини.

 

Якщо Ви стали  жертвою  хабарництва чи корупції, звертайтеся за номерами
«гарячої лінії» у Львівську обласну державну адміністрацію:

Гаряча лінія Львівської ОДА (032) 299-92-22

Гаряча лінія з питань запобігання та виявлення корупції (032) 299-94-03

Працює щодня з 9.00 до 18.00, крім вихідних та святкових днів.