30 березня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, Перемишлянський міський голова О.Зозуля відвідали товариство з обмеженою відповідальністю  «Електроконтакт – Україна», що знаходиться на території міста Перемишляни, і спеціалізується на виробництві електричних кабельних мереж  до автомобілів та їх двигунів.

Детальніше...

 

29 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у роботі комісії районної ради по перевірці виконання орендарем А.Заваруєвим, суб’єктом підприємницької діяльності, умов договору оренди ЦМК КП «Перемишлянська районна друкарня».

Детальніше...

 

28 березня відбулося засідання районної координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах, яке провела заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська.

Члени координаційної ради розглянули ряд питань: про внесення до Місцевого банку даних нововиявлених сімей, що опинилися у важких життєвих обставинах; про здійснення у І кварталі 2011 року Перемишлянським РЦСССДМ соціального супроводу сімей, які опинилися у важких життєвих обставинах; про роботу із сім’ями опікунів та піклувальників. Дане засідання координаційної ради проведено за результатами соціального інспектування, яке систематично здійснюють працівники районного управління праці та соціального захисту населення, СуСД, РЦСССДМ спільно із представниками органів місцевого самоврядування міських та сільських населених пунктів району.

 

25 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська та керівник відділу культури та туризму Перемишлянської РДА О.Гавінська провели об’їзд закладів культури  населених пунктів району. Зокрема, побували у НД і бібліотеці с.Ушковичі, де провели співбесіду з сільським головою П.Горецьким щодо покращення функціонування цих закладів у даній сільській раді. Сільський голова  повідомив, що на засіданні виконкому Ушковицької сільської ради розглядалося питання пожвавлення діяльності закладів культури та зміцнення їх матеріально-технічної бази. Заступник голови РДА та керівник відділу культури та туризму відвідали також  бібліотеки у селах Брюховичі та Мерещів, НД села Подусів, а також оглянули приміщення колишнього Народного дому с.Новосілка, оскільки жителі цього села та Білецький сільський голова Б.Камінський ініціюють відновлення функціонування цього закладу культури.

 

27 березня в приміщенні Перемишлянської загальноосвітньої школи №2 ім.О.Ковча м.Перемишляни та Перемишлянського професійно-технічного училища відбулися районні змагання на кубок «Пролісок». У змаганнях взяло участь 7 команд. Перше місце посіла команда Районного центру дозвілля молоді м.Перемишляни, друге місце зайняла команда Перемишлянського професійно-технічного училища, третє – команда с.Осталовичі. Призери змагань нагороджені кубком, подарунками та грошовими нагородами.  Організаторами змагань виступали відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Перемишлянської РДА, ГО Фундація «Галичани» та Перемишлянський РЕМ.

Детальніше...

Детальніше...

 

 

   

 

Детальніше...25 березня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської міської ради О.Зозуля відвідали Перемишлянський професійний ліцей, де відбувався обласний огляд художньої самодіяльності та технічної творчості під назвою «Творчість – проміння золоте».

Детальніше...

 

25 березня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська провела  засідання Перемишлянської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Із вступним словом виступили перший заступник голови райдержадміністрації О.Краєвський, голова ради Н.Гавінська та начальник Перемишлянського районного управління юстиції Л.Шевців.  На засіданні ради заслуховувалась інформація про виконання «Комплексної програми профілактики злочинності у Перемишлянському районі на 2006-2010 роки» протягом 2010 року,  про корупцію як негативне явище у суспільному житті і про запобігання та протидію торгівлі людьми в Україні. Доповідачі не лише інформували про законодавчі норми в Україні з цих питань, але і характеризували стан справ у Перемишлянському районі. Координаційно-методична рада прийняла рішення розробити методичні рекомендації щодо покращення правової освіти жителів району із залученням закладів освіти та культури, засобів масової інформації для забезпечення самоосвіти громадян.

 

 

25 березня 2011 року головою Перемишлянської районної державної адміністрації Львівської області призначено Ореста Краєвського згідно Розпорядження Президента України Віктора Януковича  № 110/2011-рп.

Нагадаємо, що Віктор Янукович 21 грудня 2010 року звільнив попереднього голову РДА Петра Бучка, оскільки той був обраний головою Перемишлянської районної ради після проведення виборів до місцевих рад 2010 року.

 

25 березня відбулося засідання координаційної ради з питань молодіжної політики, яке провела заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська. Члени координаційної ради обговорили питання організації у 2011 році літнього оздоровлення дітей пільгових категорій і прийняли конкретні рішення щодо узгодження списків категорійних дітей та узгодження графіків спільних заходів щодо організації дитячого дозвілля, відкриття пришкільних таборів. Заплановано у травні 2011 року провести перевірку стану підготовки дитячого оздоровчого закладу «Дружба» у с.Свірж до оздоровчої кампанії.

 

 

25 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівником відділу освіти Н.Борщ, головним лікарем району Б.Лівим та головним санітарним лікарем району Л.Томчак. На нараді обговорювалися питання: про проходження медичного огляду педагогічними працівниками навчальних закладів району; про організацію харчування дітей молодших класів у школах