Шановні мешканці Львівської області!

У зв’язку з підвищенням температури атмосферного повітря та початком весняного пожежонебезпечного періоду в області протягом 5-6 березня поточного року зафіксовано випадки самовільного випалювання населенням сухої рослинності або її залишків на адміністративних територіях міст Борислава та Стрия, Жидачівського, Миколаївського, Стрийського та Яворівського районів.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович у Каневі вручив Національні премії України імені Тараса Шевченка за 2013 рік лауреатам:

Детальніше...

 

6 бДетальніше...ерезня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, керівник відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ, а також в.о. начальника Перемишлянського УЕГГ В.Багрій здійснили огляд котельні Унівської загальноосвітньої школи І-ІІст. Після огляду керівники району спілкувалися із директором навчального закладу О.Гураль про роботу опалювального котла та температурний режим у навчальних класах школи. Ряд рекомендацій щодо функціонування котельні висловив  в.о. начальника Перемишлянського УЕГГ В.Багрій.

 

6Детальніше... березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій здійснив виїзд у ФГ «Під’ярків». Метою виїзду було обговорення питань підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт. Крім цього, перший заступник голови РДА цікавився кількісними і якісними показниками насіння, яке буде висіватися на полях господарства.

 

07 березня у приміщенні головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація проекту «Українські діти у світі читають Кобзар».

Детальніше...

 

6 береДетальніше...зня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела робочу зустріч із Білецьким сільським головою Б.Камінським за участі директора РЦСССДМ І.Шалапського та керівника служби у справах дітей РДА Г.Гриньків. Під час зустрічі обговорювалося питання пошуків шляхів забезпечення житлом особи з числа дітей-сиріт, зареєстрованої на території Білецької сільської ради.

 

Детальніше...6 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду з головним архітектором району Б.Городечним та заступником начальника управління економічного розвитку та торгівлі РДА Р.Танасієнком за участі заступника голови Перемишлянської районної ради В.Винницького. Нарада стосувалася питання відбору об’єкта з числа пам’яток культурної спадщини та пам’яток архітектури Перемишлянського району, включених у Державний реєстр культурного надбання, для відновлення та реставрації у 2013році.

 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 6 березня доручив Віце-прем’єр-міністру Грищенку Костянтину запропонувати стратегічне рішення щодо збільшення вітчизняного виробництва лікарських засобів.

Детальніше...

 

Фахівці Департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської обласної державної адміністрації представили туристично-рекреаційну привабливість Львівщини на Міжнародній туристичній виставці ITB-2013, яка впродовж чотирьох днів проходитиме  в м. Берліні, Німеччина.

Детальніше...

 

Пряма телефонна лінія

«Суспільство проти корупції»

Тел. (032) 235-7283

12 березня 2013 року з 10.00 до 12.00 год. в Управлінні державної служби Головдержслужби України в Львівській області буде проводитись пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції» за участю представників обласних управлінь Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової служби України, Служби безпеки України та Львівської обласної прокуратури.

Телефон для отримання консультацій та надання інформації про дії та бездіяльність посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, що мають корупційні ознаки (032) 235-7283.