Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 122 гостей на сайті

 Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 9 грудня бере участь у Міжнародній інвестиційній конференції «Investconference in Kyiv 2011», яка відбувається під головуванням Президента України Віктора Януковича і започатковує проведення щорічного міжнародного інвестиційного форуму.

Детальніше...

 
Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк підписав Розпорядження №1268/0/5-11 від 6 грудня 2011 року про перенесення робочих днів у 2012 році.

Згідно із Розпорядженням, рекомендовано головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, керівникам підприємств, установ та організацій ( за винятком органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державного казначейства та банківських установ), перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2012 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:
п’ятниці 9 березня – на суботу 3 березня
 понеділка 30 квітня – на суботу 28 квітня
 п’ятниці 29 червня – на суботу 7 липня
Також  перенесення робочих днів у 2012 році рекомендоване для працівників апарату облдержадміністрації, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів обласної державної адміністрації
 

9 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій пДетальніше...ровів нараду із керівником управління економіки райдержадміністрації І.Горецькою та начальником управління АПР О.Лоїком, на якій проаналізовано показники соціально-економічного розвитку району у 2011 році та заплановані показники на 2012р.

 

Детальніше...9 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання координаційної ради з питань молодіжної політики. Основним на засіданні було питання підготовки до відзначення Дня Святого Миколая у районному Народному домі м.Перемишляни 16 грудня. На захід будуть запрошені категорійні діти, для яких відбудеться театралізоване дійство «Йде Святий Миколай». Під час засідання узгоджували також діяльність різних служб щодо забезпечення участі дітей в обласних заходах до Святого Миколая. 15 грудня у обласних святкуваннях візьмуть участь 37 дітей (сироти та діти без батьківського піклування) із Перемишлянського району.

 

Детальніше...

8 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій та начальник районного управління АПР О.Лоїк відвідали ПП "Агрофірма "Дзвони" та спілкувалися із директором даного підприємства З.Максимишиним. В ході візиту керівник району оглянув приміщення колишнього телятника, переобладнане під овочесховище на 1 тис. т овочів. В приміщенні зроблено капітальний ремонт, встановлено холодильне обладнання. На сьогоднішній день у сховищі зберігається 825 т капусти, яка розрахована на довготривале зберігання. На даний час підприємство веде активний пошук ринку збуту. Керівник агрофірми З.Максимишин  повідомив голову РДА, що у 2012 році  підприємство розширюватиме перелік овочевої групи, яку буде вирощувати, зокрема за рахунок посіву столового буряка, моркви та пекінської капусти. Крім цього, керівник агрофірми розповів,  що 5 та 6 грудня брав участь у виставці присвяченій плодівництву і овочівництву, яка проходила у м.Київ. На виставці З.Максимишин провів зустріч із представниками відомих мереж супермаркетів та магазинів щодо вирішення питань збуту своєї продукції.

 

8 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником районного управління ветеринарної медицини В.Королем. Під час зустрічі обговорювалося питання виконання рішення надзвичайної протиепізоотичної комісії при Перемишлянській РДА від 28 листопада 2011 року про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней, сказу тварин та проведення заходів для їх профілактики.

 

8 грудня серед працівників апарату Перемишлянської райдержадміністрації проводився збір внесків у фонд громадської організації „Товариство Червоного Хреста”.

 

Детальніше...8 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання опікунської ради. На засіданні розглянуто одну заяву щодо встановлення опіки над недієздатною особою.

 

7 грудня відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. В урочистостях взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій, заступник голови РДА В.Денейчук, депутат обласної ради В.Баран, заступники голови районної ради В.Винницький та Г.Горинецька, голова Перемишлянської районної ради першого демократичного скликання В.Дяків, представники депутатського корпусу районної ради, міських і сільських рад та представники місцевих рад району.

Детальніше...

 

14-20 листопада у м.Жидачів з нагоди відзначення 22-ї річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини проходив ІІІ відкритий фестиваль дитячої творчості «Водограй». У даному фестивалі брали участь і юні таланти із Перемишлянщини, які гідно представили район і стали лауреатами та дипломантами фестивалю. Зокрема лауреатами ІІ премії є танцювальний колектив «Кралечка» (ЦДЮТ м.Перемишляни), а також вокалістка З.Дудинець (ЦДЮТ м.Перемишляни). Дипломами за участь у фестивалі відзначені У.Вовк (ЦДЮТ м.Перемишляни); Л.Кабала (Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.О.Ковча); О.Михайлишин (Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.О.Ковча); К.Ших (Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.О.Ковча) та М.Марків (Перемишлянський НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія».