25 червня Перемишлянський район відвідала делегація освіти Рівненщини на чолі з начальником управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації І.Вєтровим. Гості у супроводі керівника відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації Н.Борщ відвідали Свято-Успенську Унівську Лавру.

 

24 червня відбувся виїзний прийом громадян у Вишнівчицькій сільській раді заступником головиДетальніше... райдержадміністрації Н.Гавінською. У зустрічі з мешканцями с.Вишнівчик також взяли участь заступник начальника районного управління праці і соціального захисту населення Н.Жеребецька, заступник начальника управління Пенсійного фонду у Перемишлянському районі Л.Душенко, начальник управління земельних ресурсів району Ю.Тютюник. На прийом до представників виконавчої влади району прийшли 14 громадян. Вони цікавилися термінами присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», соціальними виплатами, зокрема, «дітям війни» та учасникам війни; питаннями обсягів пенсійних виплат; надання земельних паїв в оренду. На зустрічі з Вишнівчицькою громадою піднімалися проблеми завершення ремонту сцени у НД с.Вишнівчик, переведення учнів місцевої школи на однозмінне навчання.

 

24 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії з питань захистуДетальніше... прав дитини. На розгляд комісії виносилося ряд питань, серед яких про надання дозволу на придбання земельної ділянки на ім’я  неповнолітньої дитини; про влаштування на навчання та виховання в Червоноградську школу-інтернат чотирьох дітей,позбавлених батьківського піклування.

 

Детальніше...24 червня у Народному домі м.Перемишляни проведено урочистості та святковий концерт з нагоди 15-ї річниці Конституції України. Під час урочистостей відбулося покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзареві. Голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський привітав усіх присутніх мешканців м.Перемишляни та гостей із святом. У своєму виступі керівник району наголосив, що Основний Закон України, прийнятий 1996 рДетальніше...оку, утвердив розвиток держави в демократичному, правовому напрямку. Українська Конституція створена від імені українського народу і покликана служити на користь громади. Прийняття Конституції – визначна подія для нашої молодої держави, яка сьогодні знаходиться на шляху реформування. "Це шлях складний і довготривалий, але наша мета полягає в тому, аби самовідданою працею та відповідальністю ми забезпечили процвітання України, збагачення нації та добробут  для кожного громадянина. І Конституція України –  наш світоч на цьому шляху", - підкреслив голова РДА.

Після урочистої частини відбувся концерт, підготовлений мистецькими колективами закладів культури району.

 

16 травня 2011 року Міністерством регіонального розвитку Республіки Польща оголошено конкурсний набір проектних заявок в рамках Програми транскордонної співпраці Польща – Білорусь – Україна 2007 – 2013 по наступних пріоритетах:

Пріоритет 1. Підвищення конкурентоздатності прикордонних територій.

Пріоритет 2. Покращення якості життя.

Пріоритет 3. Інституційна співпраця та підтримка ініціатив місцевих громад.

 

Детальніше...

 

19 червня 2011 р. в РНД м.Перемишляни пройшов районний огляд – конкурс музичних та хореографічних колективів.

 

Детальніше...

 

У місті Чернігові 23-24 вересня 2011 року відбудеться V Міжнародний інвестиційний форум. У рамках Форуму будуть представлені інвестиційні можливості, пріоритети розвитку Чернігівщини, а також відбудеться презентації актуальних інвестиційних проектів, провідних галузей та економічного потенціалу регіону. У ході Форуму планується проведення ділових зустрічей.

Про рішення щодо участі у Форумі просимо повідомити головне управління економіки та інвестицій обласної державної адміністрації. Заявки щодо участі просимо надсилати на адресу Чернігівської обласної державної адміністрації до 1 липня 2011 року (тел./факс (0462) 674-656,
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Детальніше... Детальніше... Детальніше...

 

23 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський привітав усіх державних службовців з професійним святом – Днем державного службовця. Зокрема, голова адміністрації, звертаючись до колег, наголосив, що всім державним службовцям у день професійного свята побажав гордості за ту справу, якій вони присвятили своє життя, мудрості у діях, відданості справі, поваги та довіри громадян до органів влади, атакож всіляких гараздів, міцного здоров'я, миру, любові та злагоди у родинах, віри у наш народ та краще майбутнє.

Переможцям районного конкурсу „Кращий державний службовець” голова райдержадміністрації вручив грамоти.

До привітань приєднався також і голова Перемишлянської районної ради П.Бучок.

Детальніше... Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...23 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив виїзний прийом громадян у Болотнянській сільській раді. На зустрічі побувало 12 осіб. Мешканців села хвилюють питання дороги, яка у дуже поганому стані, приміщень ФАПу та бібліотеки, які потрібно ремонтувати або переносити у інші приміщення, проведення ремонту шкільної котельні та спортзалу, молодих матерів турбує питання створення дошкільного закладу для дітей. На окремі питання В.Денейчук надав роз’яснення та вичерпну відповідь на місці. Для вирішення інших проблем заступник голови райдержадміністрації пообіцяв залучити відповідні структури і про результати інформувати Болотнянського сільського голову В.Беньковського.

 

22 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська здійснилаДетальніше... виїзд у Романівську сільську раду з метою організації роботи щодо проведення у с.Романів науково-практичної конференції з нагоди 100-річчя від дня народження відомого митця, вихідця з с.Романів Ю.Сінгалевича. У робочій поїздці заступника голови райдержадміністрації супроводжували керівник районного відділу культури та туризму О.Гавінська та методист районного НД м.Перемишляни О.Алісова. Під час зустрічі у Романівському НД, у якій також взяли участь Романівський сільський голова І.Горішній, завідувач НД с.Романів М.Мох, художні керівники мистецьких гуртків сільського НД Г.Рій та К.Гудз, було обговорено питання підготовки до науково-практичної конференції, проведення якої заплановано восени. Заступник голови РДА рекомендувала сільському голові створити оргкомітет з проведення цього заходу та розподілити між його членами обов’язки (зокрема, стосовно підготовки презентації населених пунктів) пов’язаних з життям Ю.Сінгалевича, виставки виробів народних умільців сіл Романова, Під ярків, Підгородище, а також стосовно підготовки музичних виступів для учасників конференції.