5 березня в Білогорщі  за участі представників обласної, міської влади та громадськості вшанували пам’ять генерал-хорунжого, Головного Командира УПА Романа Шухевича.

Детальніше...

 

31 березня завершується реєстрація робіт на участь у Всеукраїнській акції «Моральний вчинок», котра ініційована Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Детальніше...

 

5 березня голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук провів робочу зустріч з начальником Державної служби з лікарських засобів у Львівській області Сергієм Чередніченком, під час якої обговорено проблеми забезпечення населення Львівської області лікарськими засобами.

Детальніше...

 

У поточному році Аграрний фонд продовжує здійснювати заходи з цінового регулювання внутрішнього ринку борошна за рахунок його виробництва з зерна державних запасів, які було сформовано у попередні роки.

Детальніше...

 

4  березня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч з головами районних державних адміністрацій Львівської області, під час якої наголосив на абсолютній відкритості для спілкування з громадою та ЗМІ.

Детальніше...

 

Уряд затвердив план першочергових заходів щодо удосконалення виборчого законодавства. Відповідне розпорядження прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 4 березня 2013 року.

Планом передбачено опрацювання відповідних висновків та рекомендацій Місії із спостереження за виборами народних депутатів України 28 жовтня 2012 року ОБСЄ/БДІПЛ та інших місій офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій.

Детальніше...

 

Детальніше...4 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу нараду із заступником начальника фінансового управління РДА Т.Стецьків та бухгалтером Дунаївської сільської ради С.Кебало. Під час наради розглядали виконання дохідної частини бюджету за перші два місяці 2013 року, а також зміни до кошторисних призначень даної сільської ради у поточному році

 

4 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів чергову робочу зустріч із директором КП «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкевичем і начальником відділу містобудування та архітектури РДА Б.Городечним стосовно розрахунків у  третій декаді лютого та загалом у лютому поточного року за спожиті теплоносії бюджетних установ району, надані комунальним підприємством «Перемишлянитеплокомунерго».

 

Львівщина отримала з державного бюджету черговий транш субвенцій на надання  пільг і субсидій населенню за спожиті енергоносії і комунальні послуги, а також пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян в сумі    6 814,2 тис. грн, – інформує Департамент фінансів Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

4Детальніше... березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії щодо призначення та виплати державної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Комісія розглянула 59 заяв.