УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Детальніше...   21 вересня голова Перемишянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником відділу освіти Н.Борщ та заступником начальника районного фінансового управління Р.Боднар. Під час зустрічі обговорювалось питання виплати винагороди педагогічним працівникам відповідно до ст..57 Закону України «Про освіту»  та з нагоди Дня вчителя.

 

20 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук спільно із в.о. керівника управління економіки Р.Танасієнком, заступником управління Держкомзему у Перемишлянському районі В.Лісовським та головним спеціалістом відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Б.Трачем  обговорили питання наявності і стану земель на території району, які не використовуються належним чином за призначенням, та можливості відведення земельних ділянок під об’єкти поводження із твердими побутовими відходами. Під час наради йшла мова також і про забезпечення дотримання положень і норм чинного земельного законодавства, зокрема вимог постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів”.

 

 20 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із заступником голови РДА В.Денейчуком за участі представників відповідних структурних підрозділів провів нараду стосовно порядку введення в експлуатацію об’єктів індивідуального житлового будівництва погоджених з інспекцією державною архітектурно-будівельного контролю у Львівській області. Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що населення та безпосередньо забудовники мають бути проінформовані про спрощений порядок введення в експлуатацію житла, зокрема збудованого самовільно.

 

 

 

20 вересня у Перемишлянському історико-краєзнавчому музеї відбулася презентація фоторобіт та виробів бісероплетіння „Від голки з ниткою - до об’єктива” майстрині Ірини Бердаль-Шевчик, яка походить із міста Трускавець та експонує свої неповторні роботи у різних містах Львівської області. Виставку оглянули заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська, керівник відділу культури та туризму О.Гавінська, керівники і працівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації і мешканці м.Перемишляни. Виставка „Від голки з ниткою до об’єктива” експонуватиметься у музеї м.Перемишляни впродовж тижня. Вироби з бісеру та тематичні фотографії І. Бердаль-Шевчик зможуть оглянути усі охочі.

 

19 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею та керівником підприємства „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевичем стосовно переліку проектів модернізації об’єктів житлового фонду, теплоенергетики, водопровідно-каналізаційного господарства, які передбачаються до фінансування у 2012 році. Зокрема, мова йшла про житловий будинок на площі Національного Відродження м.Бібрки Перемишлянського району, який потребує  капітального ремонту „виведення з аварійного стану”.

 

На виконання доручення першого заступника голови ОДА І.Петрушака від 14.09.11р. № 28 а також на виконання окремого доручення міністерства надзвичайних ситуацій України від 22.08.11р. №В-391 про вжиття заходів щодо попередження аварійних ситуацій, пов’язаних із падінням аварійних і сухостійних дерев, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук 19 вересня провів нараду з головним державним інспектором інспекції ДАБК у Львівській області Ю.Кривенем, головним спеціалістом відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Б.Трачем, в.о. керівника управління економіки Р. Танасієнком та  заступником начальника СДПЧ РВ ГУ МНСУ у Л/о В.Патруном. Під час наради вирішено створити відповідну комісію та рекомендувати головам місцевих рад до 25 вересня подати пропозиції щодо обстеження аварійних і сухостійних дерев, які знаходяться поблизу доріг державного, місцевого значення, вулиць та у паркових зонах населених пунктів району і впливають на транспортні комунікації, інженерні мережі, будівлі (споруди), створюють загрозу безпечному проживанню та життєдіяльності населення.

 

19 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела районної координаційної ради  з питань протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам. На засіданні ради  розглядалися питання  роботу засобів масової інформації з висвітлення питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, наркоманії, формування здорового способу життя у районі; про підсумки проведення медичних оглядів населенням району та динаміку захворюваності на соціально небезпечні хвороби.

 

19 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський  провів  робочу зустріч  із в.о  керівника  управління  економіки, координатором проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” у Перемишлянському районі  Р. Танасієнком. Під час зустрічі піднімалися питання щодо розгляду на комісії з відбору сільських / міських рад для участі у МГР-2 рейтингу місцевих рад Перемишлянського району для участі в ІІ фазі ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. Також під час зустрічі узгоджено перелік об’єктів незавершеного будівництва для їх подальшого фінансування у 2012 р. за кошти державного та місцевого бюджетів. Для забезпечення такого спів фінансування необхідно передбачити кошти у районному бюджеті в розмірі 5% від вартості будівництва.

 

       16 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації разом із депутатом обласної ради М.Сірківим та Бібрським міським головою Т.Чабаном  побував у Бібрській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко. Гості зустрічались із в.о. директора школи Г.Островерхою, оглянули приміщення та обговорили шляхи вирішення проблем, які є у школі. Зокрема, проведення ремонту та приведення до належного стану спортзалу, гімнастичного залу, актового залу, особливу увагу було приділено відновленню басейну, який уже тривалий час використовується не за призначенням.

 

16 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання координаційної ради з питань молодіжної політики. На засіданні розглядались підсумки проведеної в районі роботи щодо літнього оздоровлення  та відпочинку школярів, проаналізовано його проблеми та недоліки (зокрема відсутність у 2011 році достатньої кількості бюджетних коштів у районі на такі цілі). Ще одним із питань, які розглядались на засіданні координаційнї ради, був аналіз реалізації державної молодіжної політики відповідними структурними підрозділами райдержадміністрації у ІІІ кварталі. Прийнято рішення винести на наступне розширене засідання координаційної ради з питань молодіжної політики розгляд питання про роботу закладів культури із молоддю, запросивши керівників районних Народних домів та бібліотек і Центру дозвілля молоді м.Перемишляни.