5 беДетальніше...резня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання організаційного комітету із відзначення 199-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. У засіданні взяли участь перший заступник голови РДА І.Рій, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська та керівники служб, які є безпосередніми учасниками підготовки та проведення святкувань. Районні заходи відбудуться 7 березня біля пам’ятника Т.Шевченку, де буде проведено покладання квітів та прозвучить спільна молитва за Україну.  10 березня відбудеться святковий концерт у районному Народному домі м.Перемишляни.

 

Детальніше...5 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником фінансового управління райдержадміністрації Б.Антошківим. Робоча зустріч стосувалася питання підсумків виконання місцевих бюджетів за січень-лютий поточного року.

 

Детальніше...5 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій спільно із начальником управління АПР О.Лоїком, депутатом районної ради, приватним підприємцем Т.Мартиняком, а також за участі заступника голови Золочівської РДА І.Нижника, головного державного санітарного лікаря Золочівського і Перемишлянського районів Л.Овод, голови ФГ «Агро Вікторія» В.Касперського, голови ФГ «Спільник» А.Спільника,  приватного підприємця із с.Ганачівки І.Бойка здійснили виїзд у с.Липівці з метою огляду стану приміщення та устаткування колишнього цеху  із переробки молока. В перспективі - усунення перешкод щодо відновлення роботи цеху. Фермерські господарства та приватні підприємці, які займаються тваринництвом, з двох районів матимуть можливість здавати молоко для його пастеризації та реалізації.

 

5 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук провів нараду з питання соціально-економічного розвитку області за участю першого заступника голови облдержадміністрації  Богдана Матолича та директора департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Дениса  Шмигаля.

За результатами робочої наради було опрацьовано  та погоджено  перелік з 21 пріоритетного об’єкту будівництва та реконструкції у соціальній сфері.

Детальніше...

 

Детальніше...5 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із заступником керівника апарату - начальником фінансово-господарського відділу РДА О.Гембарою та начальником управління соціального захисту населення РДА М.Сайком. Робоча зустріч стосувалася питання програми зайнятості населення на 2013 рік.

 

Детальніше...5 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду щодо стану підготовки господарств району до проведення весняно-польових робіт. У нараді брали участь начальник районного управління АПР О.Лоїк, провідний спеціаліст, агроном С.Томчак, інспектор фітокарантинної інспекції Львівської області Б.Бенцаровський та начальник районної насіннєвої інспекції Р.Романко.

 

Кабінет Міністрів у рамках реалізації програми активізації розвитку економіки на найближчі два роки стимулюватиме вітчизняне виробництво ліків. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі 5 березня із основними дистриб'юторами лікарських засобів.

Детальніше...

 

5 березня в Білогорщі  за участі представників обласної, міської влади та громадськості вшанували пам’ять генерал-хорунжого, Головного Командира УПА Романа Шухевича.

Детальніше...

 

31 березня завершується реєстрація робіт на участь у Всеукраїнській акції «Моральний вчинок», котра ініційована Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Детальніше...

 

5 березня голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук провів робочу зустріч з начальником Державної служби з лікарських засобів у Львівській області Сергієм Чередніченком, під час якої обговорено проблеми забезпечення населення Львівської області лікарськими засобами.

Детальніше...