21 листопада біля фотостенду «Небесна Сотня» у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи. Початок о 15.30 год.

 

23 листопада о 16.00 год біля пам’ятника о.О.Ковчу відбудеться запалення лампадок та поминальна молитва за жертвами Голодомору 1932-1933 років

 

УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

 

Детальніше...

  29 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із Бібрським міським головою Т.Чабаном. Під час зустрічі обговорювалось питання проведення ремонту доріг у місті. Т.Чабан повідомив, що роботи, які проводяться на вул.. Уляни Кравченко, Леся Курбаса та Польової, на завершенні. Прогнозовано до середини наступного тижня ремонт буде закінчений.

 

Детальніше...    29 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із керівником управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації М.Сайком стосовно відзначення Міжнародного дня людей похилого віку. Як зазначив О.Краєвський, ця категорія людей району повинна постійно відчувати турботу та допомогу з боку суспільства і влади, особливо мешканці Корелицького стаціонарного відділення для одиноких. М.Сайко поінформував керівника району про заходи, які проводяться районним управлінням праці та соціального захисту населення до Міжнародного дня людей похилого віку. Зокрема, одинокі громадяни забезпечуються продуктами харчування (із підсобного господарства), а для мешканців  Корелицького стаціонарного відділення 1 жовтня відбудеться святковий обід та концерт.

 

 

Детальніше...   28 вересня заступник голови Перемишлянскої райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду стосовно проведення тренування з органами управління та силами цивільного захисту Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру. На нараді начальник відділу з питань НС А.Зозуля довів до відома інформаційно-методичні вказівки щодо проведення тренувань.

 

Детальніше...Детальніше...     28 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука та заступника керівника апарату О.Гембари провів нараду із міськими та сільськими головами району. На нараді обговорювали питання про видачу земельних актів взамін сертифікатів, про профілактику соціально - небезпечних захворювань, про діяльність комісії з питань обстеження аварійних і сухостійних дерев, які знаходяться поблизу доріг державного та місцевого значення, вулиць та у паркових зонах міст і сіл району, про організацію роботи громадських формувань з охорони громадського порядку.

 

      

 

 Детальніше... 28 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Колегії райдержадміністрації. Заслуховувались такі питання: про підсумки роботи територіально-господарського комплексу Перемишлянського району за січень - серпень 2011 року;  про виконання місцевих бюджетів Перемишлянського району за 8 місяців 2011 року; про  підготовку  загальноосвітніх навчальних закладів району до нового 2011 - 2012 навчального року; про стан проведення оздоровчої кампанії у 2011 році; про підготовку бюджетних установ та комунальних  підприємств району до опалювального сезону 2011/2012 років. Із усіх питань прийняті відповідні рішення.

 

Детальніше...Детальніше...   28 вересня керівник РВ ГУ МНСУ у Львівській області М.Яворський за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука та заступника керівника апарату О.Гембари провів засідання комісії з питань обстеження аварійних і сухостійних дерев, які знаходяться поблизу доріг державного та місцевого значення, вулиць та у паркових зонах міст  і сіл Перемишлянського району. Комісія, створена розпорядженням голови райдержадміністрації від 27 вересня 2011 року № 591, повинна до  5 жовтня 2011 року провести обстеження аварійних і сухостійних дерев та інформувати райдержадміністрацію про результати проведеної роботи до 20  жовтня поточного року.

 

Детальніше...

   27 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок та депутат Львівської обласної ради М.Сірків побували у Бібрській ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко з метою вирішення питання ремонту школи. Під час зустрічі із  в.о. директора школи Г.Островерхою було визначено основні приміщення, які потребують негайного ремонту.

 

.Детальніше...27 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови районної ради П.Бучка провів робочу нараду із заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком, начальником Перемишлянського УЕГГ В.Паславським, наальником РВ ГУ МНСУ у Львіській області М.Яворським та в.о. керівника господарської групи відділу освіти Л.Сивуляк стосовно вирішення проблемних питань шкільних котелень, які споживають природний газ. За результатами наради вирішено разом із представником Перемишлянського УЕГГ провести обстеження котелень на місцях та запропонувати шляхи вирішення проблем кожної котельні.

 

Детальніше... 26 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із керівником відділу освіти Н.Борщ побували у Свірзькій ЗОШ І-ІІІ ст.. Районні керівники зустрілись із директором школи Г.Васильчак та обговорили питання покращення побутових умов учнів, зокрема, облаштування у приміщенні школи санвузла, а також побували у котельні школи. Щодо готовності котельні до опалювального сезону 2011/2012 років, то є необхідність у виготовлені технічних умов, після чого котельню буде приведено у готовність. О.Краєвський пообіцяв допомогти у вирішенні цих питань.

 

Детальніше...26 вересня у Перемишлянській райдержадміністрації побували кореспонденти міжрегіональної газети «Земля і право». Під час зустрічі із головою райдержадміністрації О.Краєвським та начальником АПК району О.Лоїком  головний редактор газети О.Космач інформував про діяльність газети та основні завдання, які редакція ставить перед собою. Окрім цього, гості цікавились станом справ у АПК району, основні проблеми та перспективи району у галузі землеробства і тваринництва та, зокрема, діяльністю агрохолдингу «Мрія», підприємство якого, ЗАТ «Перемишляни Агро», починає працювати на теренах району.