УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

5 вересня в Перемишлянському районному Народному домі відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня підприємця. У заходах взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, заступники голови райдержадміністрації Н.Гавінська та В.Денейчук, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, працівники держустанов та районної ради, представники депутатського корпусу районної ради, громадськість міста.

Детальніше...

 

 6 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок провели робочу зустріч із директором ТзОВ «Пласт» П.Орихівським. Під час зустрічі обговорювалась багаторічна проблема побутових приміщень стадіону у м.Перемишляни. Керівник підприємства запропонував план реконструкції приміщень та терміни  виконання робіт. Одержавши погодження на проведення реконструкції, П.Орихівський  запевнив, що роботи будуть виконані якісно і вчасно

 

     5 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, заступники голови райдержадміністрації Н.Гавінська та В.Денейчук, заступник керівника апарату, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення О.Гембара взяли участь у селекторній нараді, яку проводив голова Львівської обласної райдержадміністрації М.Цимбалюк. У нараді також взяли участь керівники та представники відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації, до компетенції, яких належать питання, які розглядались на селекторній нараді.     

 

      5 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови районної ради П.Бучка, заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука, заступника керівника апарату, начальника відділу фінансово-господарського забезпечення О.Гембари провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

 

О.Краєвський вітав із святом знань учнів та педагогів Свірзької школи

1 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав Свірзьку школу. У цей святковий день керівник району щиро привітав першокласників та учнів школи, педагогів та батьків з початком нового навчального року. У своїй промові О.Краєвський наголосив, що 1 вересня є важливим днем особливо для першокласників, цей день залишиться в їх пам’яті на все життя. Процитував слова Івана Франка:

Детальніше...

 

1 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у святкуванні Першого дзвоника в НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни. В.Денейчук вітав першокласників, усіх учнів, педагогічний колектив школи та батьків із святом від імені районної державної адміністрації та батьків, оскільки уже тривалий час очолює батьківський комітет школи-гімназії. Звертаючись до батьків першокласників, він запевнив, що їхні діти одержать добрі знання, оскільки у закладі створені всі умови для цього: це і достатня матеріально-технічна база, і висококваліфікований творчий колектив педагогів. На завершення свого виступу В.Денейчук побажав усім міцного здоров’я, дітям - успіхів у навчанні, вчителям – успіхів на педагогічній ниві, у вихованні справжніх українців, патріотів Української держави.

 

31 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із керівником відділу освіти Н.Борщ відвідав Свірзьку ЗОШ І-ІІІст. Метою візиту було ознайомлення із станом готовності однієї із кращих шкіл району до нового навчального року. Голова РДА та керівник відділу освіти оглянули приміщення школи, зокрема, навчальні кабінети, які повністю готові до прийому учнів. Окрім цього, під час зустрічі із директором школи Г.Васильчак обговорили плани щодо діяльності навчального закладу у новому навчальному році.

 

31 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації     Н.Гавінська, директор РЦ СССДМ І.Шалапський, заступник начальника служби у справах дітей Г.Куніцька та головний спеціаліст відділу у справах сім»ї, молоді та спорту І.Оленчин взяли участь в обласній нараді з питань оздоровлення дітей та попередження насильства в сім»ї, яку проводив заступник голови Львівської облдержадміністрації І.Стефанишин.  

 

30 серпня за участі голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського, заступника голови РДА Н.Гавінської, заступника керівника апарату райдержадміністрації О.Гембари, заступника голови Перемишлянської районної ради В.Винницького фінансовим управлінням Перемишлянської райдержадміністрації було проведено навчання з питань формування і виконання місцевих бюджетів головних розпорядників коштів відповідних бюджетів -  сільських та міських голів району, а також керівників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. Роз’яснення щодо формування бюджетів надали заступник керівника фінансового відділу РДА Р.Боднар,  начальник відділу доходів фінансового управління Перемишлянської РДА М.Гавінський та начальник відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Перемишлянському районі Г.Кисіль.

 

 

               

     У Перемишлянському районі стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя. Про це йшлося на районному семінарі – презентації Проекту, що відбувся 30 серпня 2011 року за участі голови райдержадміністрації О.Краєвського, заступника голови районної ради В.Винницького, заступника керівника апарату – начальника фінансово-господарсього забезпечення О.Гембари, представників відділів та структур райдержадміністрації і районної ради, голів і заступників сільських та міських рад, лідерів організацій громад, представників ЗМІ.

Детальніше...