6 березня з 16 до 17 год у приміщенні Львівського обласного центру здоров’я  в рамках проведенння акції з діагностики та профілактики глаукоми проводитиметься тематична  „гаряча” телефонна лінія Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА за тел. 260-19-18.

На запитання мешканців Львівщини щодо проблем із зором відповідатиме головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з офтальмології Олександра Павлів.

 

Президент України Віктор Янукович підписав Доручення щодо деяких питань організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Детальніше...

 

Львівська область отримала кошти субвенції з державного бюджету на  виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях у сумі 866,4 тис. грн. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Детальніше...

 

 

2Детальніше...8 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у  роботі постійної комісії Перемишлянської районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій. Серед питань, що розглядалися членами комісії, були такі: про звіт голови Перемишлянської райдержадміністрації про виконання «Програми соціально–економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2012 рік» і затвердження «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2013 рік»;

Детальніше...

 

Держкомтелерадіо організує роботу з інформування та взаємодії з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України. Відповідне рішення прийняте на виконання урядового плану першочергових заходів щодо інтеграції України до Європейського Союзу на 2013 рік та затверджене наказом Комітету.

Детальніше...

 

    28 лютогоДетальніше... голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів  засідання Комісії з питань захисту прав дітей. На засіданні обговорювалися  питання про можливість позбавлення батьківських прав; про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, в якому зареєстровані неповнолітні  діти; про призначення відповідальних за збереження житла та майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

Реалізація Державної програми активізації розвитку економіки  на 2013 – 2014 роки забезпечить стабільний розвиток України на роки. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з працівниками ДП «Виробниче об’єднання «Київприлад».

Детальніше...

 

Впевнений,  що основою української громади є село. Тому  ми повинні розуміти, що якщо ми зуміємо організувати виробничий процес на селі, тоді сільська громада отримає новий потужний імпульс, – на цьому 28 лютого наголосив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час засідання правління Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Детальніше...

 

У нашій державі буде започатковано програму «Інтелектуальне майбутнє України». Про це Президент України Віктор Янукович повідомив під час розширеного засідання Кабінету Міністрів. «Ми започаткуємо для найталановитіших дітей програму «Інтелектуальне майбутнє України», надамо їм додаткові умови і можливості для реалізації своїх талантів», - сказав він.

На переконання Глави держави, важливою у цьому контексті є організація роботи на постійній основі обласних та республіканських літніх шкіл для обдарованих учнів із залученням до співпраці з ними провідних фахівців і вчених.

 

У Львівській обласній державній адміністрації розроблено план заходів з нагоди 199-ї річниці від дня народження та 152-х роковин з дня смерті Тараса Григоровича Шевченка.

Зокрема, 9 березня 2013 року о 10.30 годині відбудеться покладання квітів від обласної та міської влади, лауреатів Національн6ої премії України імені Тараса Шевченка, представників громадськості до пам’ятника Т.Шевченку у м. Львові. Після покладання квітів заплановано зустріч голови обласної державної адміністрації Михайла Костюка та голови обласної ради Петра Колодія з лауреатами Національної премії України імені Тараса Шевченка.

У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться Урочиста академія з нагоди 199-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, а також виставка творів львівських митців, присвячені великому Кобзареві.

Нагадаємо, що заходи та мистецькі акції, присвячені 199-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка відбудуться протягом березня у загальноосвітніх закладах області та у закладах культури.