4  березня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч з головами районних державних адміністрацій Львівської області, під час якої наголосив на абсолютній відкритості для спілкування з громадою та ЗМІ.

Детальніше...

 

Уряд затвердив план першочергових заходів щодо удосконалення виборчого законодавства. Відповідне розпорядження прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 4 березня 2013 року.

Планом передбачено опрацювання відповідних висновків та рекомендацій Місії із спостереження за виборами народних депутатів України 28 жовтня 2012 року ОБСЄ/БДІПЛ та інших місій офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій.

Детальніше...

 

Детальніше...4 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу нараду із заступником начальника фінансового управління РДА Т.Стецьків та бухгалтером Дунаївської сільської ради С.Кебало. Під час наради розглядали виконання дохідної частини бюджету за перші два місяці 2013 року, а також зміни до кошторисних призначень даної сільської ради у поточному році

 

4 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів чергову робочу зустріч із директором КП «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкевичем і начальником відділу містобудування та архітектури РДА Б.Городечним стосовно розрахунків у  третій декаді лютого та загалом у лютому поточного року за спожиті теплоносії бюджетних установ району, надані комунальним підприємством «Перемишлянитеплокомунерго».

 

Львівщина отримала з державного бюджету черговий транш субвенцій на надання  пільг і субсидій населенню за спожиті енергоносії і комунальні послуги, а також пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян в сумі    6 814,2 тис. грн, – інформує Департамент фінансів Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

4Детальніше... березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії щодо призначення та виплати державної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Комісія розглянула 59 заяв.

 

Для мене велика честь працювати на Львівщині, тому я зроблю усе для того, щоб започатковані напрацювання дійшли до логічного завершення, а інновації, котрі були впроваджені, обов’язково мали продовження. На цьому сьогодні, 4 березня, під час брифінгу наголосив новопризначений голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук.

Детальніше...

 

3 березня у приміщенні районного Народного дому м. Перемишляни відбувся концерт гурту «Вишиванка» (м. Львів). У виконанні солістів-вокалістів та інструментальної групи для глядачів прозвучали ліричні та жартівливі українські народні пісні, а також авторські композиції. Учасники колоритного гурту є артистами Львівської обласної філармонії, лауреатами міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Глядацький зал аплодисментами підтримував виступи артистів, дякуючи за атмосферу свята та весни. Серед глядачів були присутні перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови Перемишлянської РДА Н.Гавінська.

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 115/2013

Про призначення В.Шемчука головою Львівської обласної державної адміністрації

Призначити ШЕМЧУКА Віктора Вікторовича головою Львівської обласної державної адміністрації.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

4 березня 2013 року

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 114/2013

Про звільнення М.Костюка з посади голови Львівської обласної державної адміністрації

Звільнити КОСТЮКА Михайла Дмитровича з посади голови Львівської обласної державної адміністрації.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

4 березня 2013 року