УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

24 серпня на площі 550-річчя м.Перемишляни відбувся великий святковий концерт, присвячений 20-й річниці Незалежності України та Дню міста. Концерт за участі вихованців Перемишлянського дошкільного закладу «Сонечко», міського будинку дитячо-юнацької творчості, творчих колективів Народного дому м.Перемишляни та гурту «Молоді галичани» із м.Бібрка відбувся за підтримки Перемишлянської міської ради. На святкуванні усі присутні мали змогу посмакувати справжнім козацьким кулішем, потанцювати, придбати пам’ятні сувеніри, продемонструвати свої вишиванки.

 

          21 серпня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська взяла участь в урочистостях в с.Іванівка з нагоди візначення 20-річчя Незалежності України, Дня Державного Прапора, а також у святкуванні 100-ї річниці місцевої школи, яка з лютого 2011 року отримала новий статус – НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – дошкільний дитячий заклад». На урочистостях були присутні, окрім жителів села, і колишні вчителі та випускники школи, серед яких начальник ГУ МВСУ у Львівській області Б.Щур, керівник відділу освіти Перемишлянської РДА Н.Борщ і інші. Виступаючі на святкуванні гості та колишні учні дарували навчальному закладу–ювілярові енциклопедичні та краєзнавчі видання, комп’ютерну та оргтехніку, матеріали для експозиції з історії школи.

 

          23 серпня у м.Перемишляни відбулося святкування з нагоди Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці Незалежності нашої держави. Урочистості розпочалися біля районного Народного дому.

Детальніше...

 

20 серпня на стадіоні м.Перемишляни відбулися спортивні змагання за програмою «Козацькі забави», присвячені 20-й річниці Незалежності України. Для участі у змаганнях прибули 8 команд, учасники яких змагалися у таких видах спорту, як перетягування линви, переміщення воза, підняття колоди та рукодужання. За підсумками цих змагань перше місце виборола команда Короснянської сільської ради; друге здобула команда Перемишлянської міської  ради; третє посіла команда Чемеринецької сільської ради. Нагородження переможців «Козацьких забав» грамотами та пам’ятними кубками відбудеться 23 серпня підчас районних урочистостей на відзначення Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці Незалежності нашої держави.

 

22 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду стосовно проходження територією Перемишлянського району пішої прощі із м.Львів до с.Унів, де розташований монастир, в якому перебуває чудотворна ікона Матері Божої. У нараді взяли участь представники РВ ГУ МВС  у Л/о, РВ ГУ МНС  у Л/о, районної СЕС, центральної районної лікарні, Станимирський сільський голова та Лагодівський сільський голова оскільки через території цих сільських рад проходитимуть прочани. Заступник голови РДА цікавився готовністю кожної служби до проведення даного масового заходу.

 

22 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука провів засідання робочої групи з організації святкування Дня підприємця – 2011року. Під час засідання були присутні підприємці району, представники податкової служби району, центру зайнятості, пенсійного форду, управління фінансового управління Перемишлянської РДА і відділу культури та туризму райдержадміністрації. В ході засідання вирішили розробити заходи з відзначення Дня підприємця та провести святкування 5 вересня 2011року

 

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного прапора України.
Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Найбільш шанованим серед таких для українців є Державний прапор України. Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню.

Детальніше...

 

22 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. На початку наради О.Краєвський запросив до слова юриста райдержадміністрації для проведення огляду нових нормативно правових актів.  Під час наради також доповідали начальник управління агропромислового комплексу РДА О.Лоїк про хід жнив у районі; начальник фінансового управління Б.Антошків доповідав про стан виплати заробітної плати та захищених статей бюджету. Заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська наголосила про урочисті заходи, які відбуватимуться у м.Перемишляни 23 та 24 серпня до Дня державного Прапора і Дня Незалежності України, та зуважила, що керівники установ та їхні підлеглі повинні організовано взяти участь у даних святкування. Заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук нагадав, що 27 та 28 серпня в Свято-Успенському Унівському монастирі буду відбуватися нічні чування з нагоди празнику Успіння Пресвятої Богородиці, а також до Унева прийде велика кількість прочан. Заступник голови В.Денейчук звернувся до керівників служб, які братимуть участь в організації проходження пішої прощі до Свято-Успенської Унівської Лаври, та наголосив на здійсненні усіх заходів що є необхідним для безпечного перебування прочан у с.Унів.

 

19 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська за участі Перемишлянського міського голови О.Зозулі провела зустріч із представниками обласної організації МГО МС «Козацтво». Представники даної громадської організації цікавилися можливістю співпраці між їхньою організацією та органами місцевого самоврядування району.

 

18 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із головним архітектором району Б.Городечним побували у с.Шпильчино. Метою виїзду було вивчення ситуації щодо забезпечення водопостачанням даного населеного пункту. Мешканці села звернулися із скаргою та просили про вирішення давньої проблеми. Заступник голови РДА В.Денейчук зустрічався та вів розмову з питання водопостачання із скаржниками, а також Бібрським міським головою Т.Чабаном та керівником «Бібрського комунальника» О.Рожковим