26 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська та начальник управління Пенсійного фонду у Перемишлянському районі взяли участь у селекторній нараді, яку проводила Міністр соціальної політики України Н.Королевська.

 

Весною на Львівщині буде проведено толоку з відновлення функціонування водовідводів на території усієї області – як на території сіл, селищ та міст, так і на автошляхах поза межами населених пунктів.

Про це під час наради щодо стану автомобільних доріг Львівської області повідомив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.

Детальніше...

 

У Львівській обласній державній адміністрації розроблено план заходів із вшанування пам’яті генерал-хорунжого, Головного Командира УПА Романа Шухевича.

Зокрема, 5 березня 2013 року о 12.00 год відбудеться покладання квітів від обласної та міської влади, представників громадськості до пам’ятника Р.Шухевичу в с. Білогорща. Після покладання квітів священики здійснять чин панахиди. О 13.20 год розпочнеться громадське віче.

Також усі бажаючі зможуть відвідати музей Р.Шухевича в с.Білогорща.

 

 

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2013 року прийом публічних творів на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

Детальніше...

 

                                            26Детальніше... лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із народним депутатом України Л.Котеляк. Зустріч стосувалася питання газифікації населених пунктів Брюховицької сільської ради. У зустрічі також взяв участь Брюховицький сільський голова В.Якимів.

 

Детальніше...26 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації, депутат районної ради В.Денейчук провів засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, зв’язку, транспорту, енергетики, будівництва, торгівлі, розвитку малого і середнього бізнесу. На порядок денний засідання виносився звіт редактора районної газети «Перемишлянський край» за 2011-2012 роки;  звіт начальника відділу з питань управління комунальним майном спільної власності територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району за 2012 рік, а також питання про роботу комісії, створеної рішенням XI сесії VI скликання від 20.09.2012 р. №213, для подальшої роботи над книгою про Перемишлянський район.

 

Детальніше...26 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На комісії розглядалися важливі питання, серед яких: про внесення змін до додатку протоколу №11 від 29.11.2011р.; про заходи щодо забезпечення населених пунктів району альтернативними джерелами водопостачання та питання проведення робіт із запобігання надзвичайної ситуації у закладах освіти Перемишлянського району.

 

25 лютого. Урядовий портал – При реєстрації свого бізнесу платникам податків більше не потрібно звертатися до податкових органів для взяття на облік. Їм достатньо подати відповідні документи тільки державному реєстратору.

Детальніше...

 

Детальніше...Інтерв’ю з головою Перемишлянської райдержадміністрації

 

25 лютого виповнюється третя річниця з дня інаугурації Президента України В.Ф.Януковича. Ви, Оресте Йосиповичу, очолюєте  у районі виконавчу владу, яка, як відомо, належить до президентської  вертикалі. У чому, на Вашу думку, полягають для українського суспільства результати діяльності нинішнього Президента?

Впродовж трьох років президентства В.Ф.Януковича чітко простежується системність тих змін, які нині відбуваються в Українській державі та у суспільстві. Нарешті від слів перейшли до реальних справ:  вдосконалення вітчизняного законодавства в усіх сферах життя; надання громадськості права та створення умов для отримання нею інформації щодо прийняття та виконання владою своїх рішень; реалізації інвестиційних проектів, будівництва житла і нових промислових об’єктів; влаштування сотень і тисяч українських дітей з інтернатів у сімейні форми виховання. Минулого року Україна з гідністю провела чемпіонат з футболу "Євро-2012", підготовка до якого дала поштовх процесові модернізації відповідної інфраструктури та привернула увагу європейської спільноти до нашої країни.

Детальніше...

 

1. Шістнадцятий Саміт Україна - ЄС відбувся в Брюсселі 25 лютого 2013 року. Україну представляв Президент України Віктор Янукович. Європейський Союз представляли Президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей та Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Дурау Баррозу.

2. Визнаючи європейські прагнення України та вітаючи її європейський вибір, лідери підтвердили свою взаємодію щодо політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом на основі поваги до спільних цінностей та їхнього ефективного просування.

Детальніше...