УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

19 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання організаційного комітету з відзначення у Перемишлянському районі Дня Державного Прапора та 20-ї річниці Незалежності України. На засіданні були присутні керівники всіх служб та відділів райдержадміністрації, які залучені до організації проведення заходів 23 та 24 серпня у районному центрі та населених пунктах району. Зокрема О.Краєвський ознайомився із сценарієм проведення кожного заходу. Заходи до Дня Державного Прапора та 20-ї річниці України у районі розпочнуться 20 серпня спортивними змаганнями «Козацькі забави», які приурочені цій знаменній даті.

 

19 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком з питання підготовки до проведення спортивно-масових заходів, присвячених 20-й річниці Незалежності нашої держави. Керівник району цікавився підготовкою спортивного поля та спортивного майданчика, де будуть проводитися дані змагання.

 

18 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду спільно із головою Перемишлянської районної ради П.Бучком, заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком, начальником фінансового відділу Б.Антошківим та депутатом Перемишлянської районної ради, членом бюджетної комісії районної ради М.Крупка. Дана нарада стосувалася питання фінансування доріг комунальної власності, оскільки до Перемишлянського району надійшов перший транш у сумі 271 тис.700 грн. на ремонт доріг. Загалом район очікує 775 тис.грн.

 

18 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду спільно із головою Перемишлянської районної ради П.Бучком, заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком, начальником фінансового відділу Б.Антошківим та депутатом Перемишлянської районної ради, членом бюджетної комісії районної ради М.Крупка. Дана нарада стосувалася питання фінансування доріг комунальної власності, оскільки до Перемишлянського району надійшов перший транш у сумі 271 тис.700 грн. на ремонт доріг. Загалом район очікує 775 тис.грн.

 

          18 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський здійснив усний прийом громадян, які проживають на території Станимирської сільської ради. Спільно із головою райдержадміністрації у виїзному прийомі брали участь голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, начальник управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюник, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту О.Науменко. На прийом до керівника району прийшло понад 20 осіб. Серед присутніх були місцеві жителі - депутати Перемишлянської районної ради В.Ходико та П.Галайко. Жителі сільської ради цікавилися різноманітними питаннями: про оформлення спадщини на земельні паї; виплати багатодітним матерям, які мають звання «Мати-героїня»; функціонуванням сільської школи в умовах зменшення кількості учнів; відсутністю у школі та селі інтернет-мережі. Багато громадян скаржилися на роботу сільського голови, зокрема наголошували на непоінформованості про діяльність сільської ради. На завершення спілкування із селянами очільник району наголосив, що із питаннями, які вони не можуть вирішити у сільській раді, можуть звертатися до відділів та управлінь райдержадміністрації і отримають вичерпну відповідь чи допомогу. О.Краєвський порадив також жителям сільської ради написати подання до прокуратури Перемишлянського району у якому висловити своє незадоволення роботою сільського голови.

 

17 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський,  голова Перемишлянської районної ради П.Бучок,  Перемишлянський міський голова О.Зозуля, Бібрський міський голова Т.Чабан, головний лікар Б.Лівий, начальник відділу інвестицій та розвитку інфраструктури Перемишлянської РДА Р. Танасієнко, начальник інженерно-технічного нагляду відділу освіти райдержадміністрації Я.Шевців брали участь в нараді стосовно включення об’єктів незавершеного будівництва у резервний список на фінансування за рахунок бюджетних коштів. Перемишлянським районом виноситься 5 найбільш актуальних об’єктів для завершення будівництва: загальноосвітня школа с.Кореличі, котельня школи с.Романів, об’їзна дорога у м.Перемишляни, ремонт водопровідних та каналізаційних мереж у м.Перемишляни, ремонт очисних споруд м.Бібрка

 

17 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський вручав  державні акти на землю громадянам Великоглібовицької сільської ради для ведення товарного сільськогосподарького виробництва (паїв). Вручення відбувалося за участі Великоглібовицького сільського голови А.Іванського та начальника Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюника у приміщенні сільської ради в кімнаті для урочистих подій. Керівник району вручив 136 державних актів на землю. Дана сільська рада була останньою у Перемишлянському районі яка не мала державних актів. По завершенні процедури вручення О.Краєвський спілкувався із мешканцями сільської ради.

 

17 серпня відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу. Члени комісії, яку очолює заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська, позитивно розглянули 38 заяв громадян, які не є власниками житлового приміщення та перебувають на обслуговуванні територіального центру як одинокі.

 

17 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Н.Гавінської проведено засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї. На засіданні було обговорено інформацію про роботу з даного напрямку Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Директор РЦСССДМ І.Шалапський поінформував про спільну роботу працівників цього центру, служби у справах дітей, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, що проводиться з працівниками органів місцевого самоврядування у населених пунктах району, у навчальних закладах, у кризових сім’ях. Члени комісії також розглянули повідомлення РВ ГУ МВС у Л/о про зафіксовані декілька фактів насильства в сім’ї, де підростають діти. Прийнято рішення, окрім реагування правоохоронних органів, комісійно обстежити умови проживання цієї сім’ї, надати, за необхідності, психологічну та матеріальну допомогу та забезпечити належний контроль місцевого органу самоврядування з метою недопущення надалі випадків скоєння насильства.

 

16 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії по питанні звернення мешканки м.Перемишляни М.Шпаковської стосовно надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м.Перемишляни. На комісії були присутні заступник голови РДА В.Денейчук, начальник відділу містобудування та ЖКГ, районний архітектор Б.Городечний, начальник Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюник, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, провідний спеціаліст юридичного відділу райдержадміністрації О.Андрухів.