Україна продовжує шукати модель співпраці з Митним союзом. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час спілкування з журналістами у Брюсселі.

«Ми шукали і будемо шукати можливість співпрацювати з Митним союзом», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

25 лютого під час апаратної наради  голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк доручив Державній інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області створити постійно діючу «гарячу телефонну лінію», через яку мешканці  області зможуть  повідомити про реалізацію неякісної продукції та неналежного надання послуг чи  робіт.

Детальніше...

 

Україна та Європейський Союз пiдписали угоди про видiлення Києву макрофiнансової допомоги розмiром EUR610 млн.
Меморандум про взаєморозумiння мiж Україною, як позичальником, i ЄС, як кредитором, та Кредитну угоду мiж Україною, як позичальником, та Нацiональним банком України, як агентом позичальника, i Європейським Союзом, як кредитором, пiдписали з українського боку мiнiстр фiнансiв Юрiй Колобов та голова Нацiонального банку Iгор Соркiн, з європейського - вiце-президент Європейської Комiсiї Олi Рен у рамках самiту Україна-ЄС, який вiдбувся у Брюсселi в понедiлок, пише Інтерфакс.

Детальніше...

 

Питання євроiнтеграцiї є стратегiчним для України, заявив на саміті Україна-ЄС президент України Вiктор Янукович.
"Питання iнтеграцiї України в Європейський Союз - це питання стратегiчне, воно визначене й воно сьогоднi вiдповiдає законам, якi є в Українi, їх багато ухвалено, й один з основоположних законiв - закон про засади внутрiшньої та зовнiшньої полiтики, що визначає прiоритетнi напрями iнтеграцiї України в ЄС", - сказав В.Янукович журналiстам у понедiлок у Брюсселi.
За його словами, це не пiдлягає жодним ревiзiям. "Це питання визначено", - резюмував В.Янукович.
Як повiдомлялося, 25 лютого в Брюсселi вiдбувся XVI самiт Україна-Європейський Союз, на якому основним питанням стало обговорення перспективи пiдписання угоди про асоцiацiю в 2012 роцi.
Нагадаємо, сьогодні у Брюсселі проходить самiт Україна-ЄС, під час якого Україна розраховує підписати чотири документи.
Під час саміту Київ та Брєссель оприлюднили заяви про відданість угоді про асоціацію, СОТ та ЗВТ.

Джерело: 
Інтерфакс-Україна

 

Детальніше...25 лютого відбулась нарада за участі голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського, голови районної ради П.Бучка, заступника керівника районного фінансового управління Т.Стецьків та керівника відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ. Під час наради обговорювались питання кредиторської заборгованості відділу освіти, молоді та спорту, яка утворилась у січні поточного року, та шляхи її погашення.

 

Увага! У зв’язку зі зміною погодних умов, а саме підвищенням вологості повітря, зниженням атмосферного тиску, підвищилася небезпека отруєння чадним газом. Звертаємо увагу споживачів природного газу, що вони повинні бути особливо обережними та пильними під час користування газовими приладами з відводом продуктів згоряння в димохід, в жодному разі не нехтувати вимогами правил безпечного користування газом у побуті.

Детальніше...

 

25 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі начальника відділу містобудування та архітектури РДА Б.Городечного провів нараду із керівниками житлово-комунальних господарств району. Нарада стосувалося питання заборгованості за житлово-комунальні послуги, а також питання звітності за 2012 рік даними структурами.

 

Президент України визначив проблематику з ремонтом доріг як такою, що  потребує кардинальних змін, – на цьому 25  лютого під час апаратної наради наголосив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.

Детальніше...

 

Детальніше...25 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНС у Львівській області  М.Яворським під час якої обговорювалися питання які будуть виноситися на засідання комісії ТЕБ та НС. Зокрема планується обговорити  результати проведеного обстеження технічного стану систем для відведення поверхневих стічних вод, зливних каналізаційних, дренажних систем та поверхневих водоскидів і донних водовипусків гідротехнічних споруд, підмостових отворів м.Перемишляни та с.Мерещів, а також стан берегоукріплення річок Боберка та Гнила Липа.

 

22 лютого. Укрінформ - Діалог Президента України Віктора Януковича з країною в прямому телеефірі є аналогом спілкування лідерів країн з високим рівнем демократії.

Таку думку висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

"Така форма спілкування Президента з країною схожа з тими формам спілкування, які прийняті в країнах з більш розвинутим рівнем демократії. Це фактично аналог спілкування європейських лідерів зі своїм народом", - сказав Устенко.