УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

16 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно подання прокурора Перемишлянського району по питанні незадовільного стану сільських водопроводів с.Дунаїв, Ушковичі, Подусів, Свірж, Суходіл.

 

14 серпня у приміщенні Народного дому м.Перемишляни відбувся  церковно-просвітницький захід  під назвою «Біблія зрозумілою мовою», який організовувався священиками храму Святого Миколая УГКЦ м.Перемишляни о.Вікторм Мельником та о.Дмитром Тхором з благословення Преосвященнішого владики Тараса Сеньківа в рамках проголошення Синодом Єпископів УГКЦ 2011 року  Роком Божого Слова та з нагоди 450-ліття перепису Пересопницького Євангелія. Розпочав захід о.Олег Кобель – голова комісії у справах мирян і молоді Стрийської єпархії УГКЦ. Основну доповідь мав о.Ігор Цмокалич – ліцензіат Біблійних наук, викладач Дрогобицької Духовної Семінарії УГКЦ. Під час заходу звучали релігійні твори у виконанні хору церкви Св.Миколая під керівництвом п.В.Марцініва та чоловічої групи храму Св.Володимира та блаж.муч. о.О.Ковча під керівництвом п.В.Підцеркового. На завершення адміністратор храму Св.Миколая о.Віктор Мельник звернувся до присутніх із подячним словом.

 

15 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із начальником управління економіки І.Горецькою, заступником керівника управління економіки, начальником відділу інвестицій та розвитку інфраструктури Перемишлянської РДА Р. Танасієнком, в.о. начальника відділу освіти Г.Гриньків, головним інженером відділу освіти Я.Шевцівим, головним лікарем району Б.Лівим, заступником Перемишлянського міського голови Й.Кузьмою щодо винесення на обласну нараду об’єктів незавершеного будівництва у резервний список на фінансування за рахунок бюджетних коштів. Перемишлянським районом виноситься 5 найбільш актуальних об’єктів для завершення будівництва: школа с.Кореличі, котельня школи с.Романів, об’їзна дорога у м.Перемишляни, ремонт водопровідних та каналізаційних мереж у м.Перемишляни, ремонт очисних споруд м.Бібрка

 

12 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання спостережної комісії Перемишлянської РДА. На комісії розглядали інформацію про звільнення умовно-достроково засудженого від подальшого покарання. Заслухали інформацію А.Коваля, заступника начальника Бродівського МВ КВІ УДДУ ПВП у Львівській області.

 

12 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання організаційного комітету по підготовці до відзначення Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці Незалежності України. Засідання проводилося за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської, заступника голови РДА В.Денейчука, керівника відділу культури та туризму О.Гавінської, в.о. керівника відділу освіти Г.Гриньків, начальника відділу сім’ї, молоді та спорту Перемишлянської РДА О.Науменка, провідного спеціаліста сектору з питань внутрішньої політики Р.Гуніник. Під час засідання керівники відділів доповідали про готовність до святкувань. Крім цього обговорювався сценарій проведення урочистої частини та святкового концерту.

 

10 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела робочу зустріч із керівником відділу культури та туризму О.Гавінською. Під час зустрічі обговорювався хід підготовки до Дня Державного Прапора та 20-ї річниці Незалежності України. Також було обговорено сценарій проведення святкувань. Керівник відділу культури та туризму повідомила, що у Перемишлянській центральній районній бібліотеці та сільських бібліотеках вже готові до огляду експозиції книг та архівних матеріалів, присвячених ювілейної річниці Незалежності нашої держави

 

11 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький взяли участь в урочистому заході - запаленні факела, який символізував початок газифікації с.Суходіл. У заході також взяли участь начальник Перемишлянського УЕГГ В.Паславський, Суходільський сільський голова В.Сірко та  громада села. Місцевий священик о.Роман, адміністратор храму Покрови Пресвятої Богородиці, відслужив подячний молебень.

 

10 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із начальником ГУ РВ МНС у Л/о М.Яворським та начальником сектору з питань наглядово-профілактичної діяльності Перемишлянського ГУ РВ МНС у Л/о З.Мариняком. Керівник району цікавився проведеною перевіркою будівель органів місцевого самоврядування, розташованих на території Перемишлянського району на предмет дотримання ними протипожежних норм. Начальник ГУ РВ МНС у Л/о М.Яворський повідомив, що у кожній із будівель органів місцевого самоврядування інспектори СзПНПД виявили ряд недоліків.

 

11 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. На комісію виносилося ряд питань серед яких про надання дозволу на медичне обстеження малолітньої дитини; про надання дозволу на дарування житлового будинку, право користування яким має малолітня дитина; про можливість позбавлення батьківських прав; про влаштування  малолітньої дитини в Комунальний будинок дитини №2 м.Львова.

 

10 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела робочу нараду з в.о. керівника відділу освіти Г.Гриньків. На нараді обговорювалися актуальні питання підготовки закладів освіти району до нового навчального року. Зокрема проводився об’їзд – огляд впродовж 1 – 9 серпня 60 загальноосвітніх навчальних закладів членами комісії, створеної відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 22.06.11р. № 334. До складу комісії, окрім представників райдержадміністрації та відділу освіти, входили працівники РСЕС та РВ ГУ МНС України у Л/о. Г.Гриньків повідомила про те, що відділом освіти закуплено шкільну документацію (в обсягах замовлень з навчальних закладів), крейду. Проведено також поточні ремонти і техогляди шкільних автобусів. У ЗНЗ району систематично надходять нові підручники, постачання яких з бібліотечного колектора ГУОН Львівської ОДА здійснює відділ освіти.