Депутати Львівської обласної ради підтримали проект рішення, запропоновані Львівською облдержадміністрацією, про фінансування заходів, пов’язаних із проведенням проміжних виборів до обласної ради. За таке рішення після обговорення цього питання проголосувало 76 депутатів обласної ради.

Детальніше...

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк заявив, що обов’язково звітуватиме про проведену роботу Львівської облдержадміністрації перед депутатським корпусом Львівської обласної ради ближчим часом.

Детальніше...

 

На обслуговування дитячих будинків соціальної сфери на Львівщині у 2013 році заплановано 8,3 мільйона грн. Про це повідомляє департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.
Зазначимо, що у підпорядкуванні департаменту соціального захисту населення є два дитячих будинки для постійного проживання дітей віком від 4-х до 18-ти років з вадами фізичного і розумового розвитку, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Це Буківський дитячий будинок для дівчаток (Старосамбірський район), в якому проживає 73 дітей, та Роздільський дитячий будинок для хлопчиків (Миколаївський район), де проживає 79 вихованців.

Детальніше...

 

Детальніше...18 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з начальником управління економічного розвитку і торгівлі  І.Горецькою, під час якої голова РДА розглянув документацію щодо двох об’єктів житлово-комунального господарства. Ці господарства заплановано реконструювати у 2013 році за рахунок бюджетних коштів.

 

Детальніше...18 лютого заступник голови Перемишлянської РДА В.Денейчук спільно із начальником управління економічного розвитку і торгівлі І.Горецькою та начальником відділу містобудування та архітектури Б.Городечним обговорили питання щодо капітального ремонту архітектурно-будівельної частини блоку ємностей існуючих міських очисних споруд побутових стоків у м.Бібрка та капітального ремонту (виведення з аварійного стану) житлового будинку №2 на площі Національного Відродження у м.Бібрка.

 

17 лютого у приміщені районного Народного дому Перемишлянський міський голова О.Зозуля звітував перед громадою міста про роботу у 2012році. Питання, які піднімав міський голова, стосувалися бюджету міської ради за минулий рік, використання коштів на капітальний ремонт доріг, житлово-комунального господарства міста. Окремим пунктом свого звіту мер міста описав суспільно-культурні події, що відбувалися у місті за звітний період. Зокрема,  наголосив на значимій для міста події, яка відбулася 11 травня 2012р., – відкриття та освячення пам’ятника блаженномученику о.Омеляну Ковчу в рамках всеукраїнської священичої прощі у м.Перемишляни. По завершенні доповіді О.Зозуля відповідав на запитання присутніх у залі мешканців Перемишлян.

 

Детальніше...16 лютого відбулися районні заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Традиційно заходи розпочалися із молитви за померлих воїнів-афганців у храмі Св.Миколая м.Перемишляни,  в якій взяли участь воїни-афганці, батьки, чиї сини загинули в Афганістані, родичі, а також заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська та головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, виявлення та протидії корупції Р.Антошків.  По завершенні поминального богослужіння  члени спілки ветеранів Афганістану поклали вінки до могил своїх побратимів, які не повернулися з далекого Афганістану. Зокрема, відвідали  могили у селах Боршів, М.Полюхів та Селиська.

 

15 лютого. Урядовий портал – Кожна дитина-сирота чи дитина, позбавлена батьківського піклування, має знайти нову родину, але держава має забезпечити її повний захист. Про це за підсумками круглого столу з проблем усиновлення заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

«Наше головне завдання – надати можливість дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, знайти нову родину. Проте держава має забезпечити цілковитий захист таких дітей», – зазначила вона.

Детальніше...

 

15 лютого. Міністерство доходів і зборів – Новації у спрощеній системі оподаткування, за попередніми оцінками аналітиків Міндоходів, стимулюватимуть зростання кількості індивідуальних підприємців у 2013 році щонайменше на 20%. Такою ж була минулорічна динаміка збільшення чисельності «спрощенців».

Протягом 2012 року чисельність індивідуальних підприємців зросла з 1,05 млн осіб до майже 1,3 млн Податкові нововведення забезпечать подальшу активізацію малого бізнесу, впевнені у Міністерстві.

Детальніше...

 

16 лютого на стадіоні НВК «Перемишлянська школа-гімназія» відбувся районний турнір з міні-футболу серед команд сільських рад району. Турнір організовувався ВФСТ «Колос» за участі 13 команд. В результаті змагань І місце виборола команда с.Білка, ІІ місце у команди с.Сивороги, ІІІ – с.Дусанів. Переможці нагороджені грамотами та грошовими призами.