Детальніше...23 квітня  відбулась нарада керівництва райдержадміністрації із начальниками відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, держустанов та організацій. Під час наради обговорювались питання про законодавчі та нормативно-правові акти, що прийняті впродовж останнього часу; про результати проведення місячника благоустрою в районі та підготовку до Дня довкілля; про реалізацію на території району соціальних ініціатив Президента України; про проходження медичних оглядів державними службовцями, про проведення акції «Від серця до серця»; про Колегію райдержадміністрації; про вивчення та поширення досвіду роботи виконкомів міських та сільських рад  району; про відзначення 65-х роковин трагічних подій операції «Вісла»; про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації за минулий тиждень та плани на поточний тиждень.

 

23 квітня під час наради керівництва райдержадміністрації із керівниками відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, держустанов та організацій начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ Б.Городечний, доповідаючи про результи проведення місячника благоустрою в районі та підготовку до Дня довкілля повідомив, що у відповідних заходах взяли участь 55,21% населення, відремонтовано 30,2 км та очищено 72,2 км доріг, упорядковано 68,52 % індивідуальних дворів, повністю упорядковані прибудинкові території,  усі сквери та парки, кладовища, посаджено 4146 дерев та 1930 кущів.

 

Детальніше...23 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із головним спеціалістом з питань охорони праці управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської РДА І.Тиником стосовно виконання заходів із підготовки до проведення у 2012 році у рамках Всесвітнього дня охорони праці Дня охорони праці у Перемишлянському районі. Відповідно до рекомендацій МОП, у 2012 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом «Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці».

 

Детальніше...22 квітня біля храму Св.Миколая УГКЦ м.Перемишляни пройшов ІІ фестиваль гаївок. Розпочав фестиваль о.Дмитро Тхір, сотрудник храму Св.Миколая, привітавши усіх присутніх із початком фестивалю та побажавши плідної участі у ньому. Серед запрошених гостей була заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська та Перемишлянський міський голова О.Зозуля. Вже другий рік поспіль фестиваль організовують священики церкви Св.Миколая та Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.О.Ковча. Окрасою фестивалю була велика писанка, яка милувала око усім присутнім. Цього річ свої гаївки показували колективи із дошкільних закладів м.Перемишляни, с.Ушковичі, школярі сіл Коросно, Романів, Ладанці, Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.О.Ковча. Яскраво виступив вокально-інструментальний колектив „Бачівчанка” із с.Бачів Перемишлянського району, який своїм співом та грою на народних інструментах заохотив водити гаївки усіх, хто був присутній. Свої гаївки та великодні забави для дітей демонстрували також учасники спільноти „Адонай”, яка існує при храмі Св.Миколая у м.Перемишляни.

     Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...21 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та понад 100 школярів із Перемишлянського району побували на матчі Кубку України з футболу Євро-2012 серед школярів, який проходив під патронатом голови Львівської облдержадміністрації М.Костюка на стадіоні „Арені Львів”. Діти із захопленням спостерігали за грою юнацьких команд Львівської СЗШ №18 та школи с.Черниця Миколаївського району. Дорогою додому у автобусі діти жваво обговорювали важливі моменти гри, а особливо були захоплені масштабами нового Львівського стадіону „Арена Львів”.

 

Детальніше...20 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови РДА І.Роя провів нараду із начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації А.Зозулею. Під час наради начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА доповів про підготовку до участі  в проведенні з 24 по 26 квітня 2012 року командно-штабного навчання з органами управління та підрозділами територіальної підсистеми цивільного захисту Львівської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.

 

Детальніше...20 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації М.Сайком з питань реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України. Зокрема, йшлося про встановлення цифрового телебачення одиноким та перестарілим громадянам району. Також обговорювалося питання виплати до 5 травня 2012 року матеріальної допомоги інвалідам війни, учасникам бойових дій та сім’ям тих, що загинули.

 

Детальніше...20 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської та заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука, керівника відділу освіти Н.Борщ та головного санітарного лікаря району Л.Томчак. Під час наради обговорювалися питання організації харчування дітей у навчальних і оздоровчих закладах, а також питання розрахунку за спожиті енергоносії навчальними закладами району у зв’язку із закінченням опалювального сезону.

 

Детальніше...20 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу нараду з начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим та Короснянським сільським головою Р.Ясінським. Пі час наради обговорювалися питання розподілу вільного залишку коштів, який утворився на сьогоднішній день у Короснянській сільській раді.

 

Детальніше...19 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук провели зустріч із керівником філії «Перемишлянський райавтодор» В.Падучаком, побували на ділянці дороги, де проводиться ямковий ремонт та обговорили питання термінів завершення ремонтних робіт.