17 травня  в Палаці мистецтв у м. Львові відбулось урочисте відкриття 7 Дитячого фестивалю, який спрямований на всебічний розвиток дітей. На це свято учасники прийшли в костюмах своїх улюблених героїв.

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук взяв участь у відкритті цього фестивалю. В рамках заходу голова ОДА відвідав книжкову виставку, на якій були представлені дитячі книги видавництв різних міст України, міжнародну виставку-ярмарок настільних ігор «Ігросфера» та ознайомився з процесом та можливими варіантами перетворення пластикових пляшок на витвори мистецтва.

Детальніше...

 

17 травня  у приміщенні сесійної зали Львівської обласної ради розпочався семінар з питань взаємодії з громадськістю для працівників районних державних адміністрацій.

До учасників семінару з вітальним словом  звернувся   голова Львівської ОДА Віктор Шемчук. У своєму виступі він, зокрема, підкреслив, що діалог з громадськістю є першочерговим обов’язком влади: «Тому нашою метою є максимальне залучення громадських організацій та суспільства до обговорення та реформування всіх сфер життєдіяльності» – сказав В. Шемчук.

Детальніше...

 

Детальніше...16 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 7 жителів району. Мешканці звертались із питаннями щодо видачі свідоцтва права власності на майновий пай; землекористування; вирішення спірних питань щодо меж; щодо порушення термінів із виготовлення технічної документації на користування земельною ділянкою, щодо ремонту дороги у населених пункті.

 

15 травня у відділі ведення Державного реєстру виборців відбулася «пряма» телефонна лінія.  До відділу зателефонували 3 особи, які цікавилися порядком включення до бази даних Державного реєстру виборців. Кожному громадянину надано роз’яснення процедури включення до бази даних.

 

Детальніше...16 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління агропромислового розвитку О.Лоїка провів робочу зустріч із Добряницьким сільським головою З.Винницьким та керівником приватної агрофірми «Добряничі» В.Багрієм. Під час робочої зустрічі розглядалося питання майнових відносин даної агрофірми.

 

  15 травня 2013 року Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України «Про Стратегію розвитку інформаційного суспільства в Україні», розроблений Держінформнауки на виконання доручення Президента України щодо забезпечення впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у всіх сферах суспільного життя, реалізації в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Детальніше...

 

 Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики. Сьогодні у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, підвищить тарифи на електроенергію та ціни на газ для населення.
Повідомлень про підвищення тарифів на електроенергію та цін на газ для населення офіційним джерелом розповсюдження інформації НКРЕ не надавалось.
Звертаємо увагу, що прийняття Закону України № 2107 «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення цін (тарифів)» має на меті уточнення (конкретизацію) повноважень Комісії у частині забезпечення проведення цінової та тарифної політики у сфері енергетики, а не підвищення цін та тарифів для конкретних категорій споживачів.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, зазначає, що підвищення тарифів на електроенергію та цін на газ для населення наразі не планується.

 

Президент України Віктор Янукович ініціює створення робочої групи з підготовки комплексної програми розвитку Національного заповідника «Хортиця».
Під час спілкування з представниками ЗМІ в Запоріжжі Глава держави сказав, що вже є відповідний проект доручення. «Проект доручення передбачає створення робочої групи спеціалістів, які, на моє переконання, підготують реальну програму розвитку заповідника «Хортиця», і ми почнемо її здійснювати», - розповів Віктор Янукович.
На його переконання, самодіяльність, яка існувала в підходах до цього питання в попередні роки, є неприпустимою. «Нам потрібен системний, комплексний підхід», - резюмував Глава держави.

 

Сьогодні, 16 травня, в приміщенні палацу Львівського державного естетичного виховання учнівської молоді під головуванням першого заступника облдержадміністрації Богдана Матолича відбулось засідання оперативного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії 2013 року. Участь у заході взяли керівники профільних структурних підрозділів ОДА, відповідних контролюючих служб, заступники голів райдержадміністрацій і виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, а також директори закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Детальніше...

 

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, станом на 1 травня 2013 року на отримання дотації за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби прийнято документи від  6515 фізичних осіб, яким нараховано дотацію в сумі 9595,250 тис. грн. Профінансовано  2352,0 тис. грн.
Також департамент повідомляє, що на отримання дотації за вирощений та проданий на забій молодняк великої рогатої худоби та свиней прийнято документи від 13 фермерських господарств та 110 фізичних осіб на суму 1022,772 тис. грн. Профінансовано 116, 1 тис. грн.
На відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння корів прийнято документи від 4-ох фізичних осіб на суму 15,2 тис. грн.