18 лютого на апаратній нараді під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича було розглянуто питання щодо ремонту та збереження покриття автодоріг області.

Детальніше...

 

15 лютого. Офіційне Інтернет-представництво Президента - Влада має твердий намір здійснити перехід до комплектування армії військовослужбовцями за контрактом. Відповідні дії передбачені проектом Концепції реформування та розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року, яку планується затвердити найближчим часом. Про це Президент України Віктор Янукович повідомив в інтерв’ю журналу «Україна і світ. Глобальний порядок денний 2013», створеному у співпраці The New York Times News Service & Syndicate і газети «Сегодня».

Детальніше...

 

15 лютого. Офіційне Інтернет-представництво Президента - У рамках продовження реформ аграрного сектору в 2013 році планується розробити два найважливіші документи - Стратегію розвитку аграрного сектору економіки та Стратегію сталого розвитку сільських територій. Про це Президент України Віктор Янукович повідомив в інтерв’ю журналу «Україна і світ. Глобальний порядок денний 2013», створеному у співпраці The New York Times News Service & Syndicate і газети «Сегодня».

Детальніше...

 

15 лютого. Офіційне Інтернет-представництво Президента - За підсумками 2012 року в Україні очікується збереження економічного зростання. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю аналітичному журналу «Україна і світ. Глобальний порядок денний 2013», створеному у співпраці The New York Times News Service & Syndicate і газети «Сегодня».

Детальніше...

 

15 лютого. Офіційне Інтернет-представництво Президента - На нинішньому етапі розвитку відносин з Європейським Союзом першочерговим завданням для України є укладення Угоди про асоціацію, що передбачає створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю аналітичному журналу «Україна і світ. Глобальний порядок денний 2013», створеному у співпраці The New York Times News Service & Syndicate і газети «Сегодня».

Детальніше...

 

1Детальніше...5 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Шалапським. Під час зустрічі обговорювалося питання роботи центру РЦСССДМ стосовно виявлення  і  сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та про проведену роботу з такими сім’ями. Директор РЦСССДМ довів до відома голови РДА інформацію про діяльність центру за січень поточного року. Зокрема, повідомив, що 58 сімей, які потрапили у важкі життєві обставини, взяті під супровід у січні 2013 року. Також за цей період працівниками центру проведено 286 інспектувань та надано різноманітні послуги 425 особам. За січень цього року із позитивним результатом знято із супроводу центру 7 осіб.

 

Львівська обласна державна адміністрація затвердила графік навчання голів сільських та селищних рад щодо запровадження кооперативного руху та нових технологій в агропромисловому комплексі, – про це повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації  Богдан Матолич.

Детальніше...

 

Київ. 14 лютого. Міністерство доходів і зборів - Затребуваність Єдиної бази податкових знань зростає – кількість користувачів цього розділу веб-порталу ДПС України збільшилася до 90 тис. платників на місяць. Протягом 2012 року у пошуках необхідних пояснень сюди завітали понад 1 млн. відвідувачів порталу.

Детальніше...

 

Київ. 14 лютого. Укрінформ  – Кабінет Міністрів затвердив план заходів з виконання у 2013 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні.

Детальніше...

 

Київ. 14 лютого. Урядовий портал - В Україні продовжує роботу місія Світового банку з підтримки впровадження інвестиційного Проекту “Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру”. Представники Світового банку проводять попередній технічний огляд та дадуть оцінку кадастровій системі України.

Детальніше...