Детальніше...З метою проведення аналізу ефективності впровадження на районному рівні нових соціальних ініціатив Президента України «Діти –Детальніше... майбутнє України» та для визначення пріоритетів функціонування позашкілля у освітній галузі 20 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський, керівник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Борщ та завідувач районного методичного кабінету Стефанія Тарасюк взяли участь у засіданні круглого столу, що відбулося у Центрі дитячої та юнацької творчості м. Перемишляни, на тему «Прогностичні орієнтири інноваційного розвитку позашкільної освіти Перемишлянщини». В межах заходу директор ЦДЮТ м. Перемишляни Іванна Дух та директор БДЮТ м. Бібрка Віра Худа ознайомили гостей із основними напрямами діяльності позашкільних навчальних закладів району та поділилися своїм баченням перспектив розвитку творчої особистості.

Детальніше...

 

Відповідно до Указу Президента України на Львівщині відбудуться  заходи з нагоди вшанування 80-их роковин пам’яті жертв Голодомору. Про це розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Наталія Гамкало.

Детальніше...

 

Згідно чинного законодавства нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років. Відповідно наступного, 2014 року, необхідно оновити цю оцінку земель у 130-ти населених пунктах Львівської області. Із цієї кількості, цього року, землевпорядниками вже завершено роботи  для 36-ти населених  пунктів Львівщини. Також фахівцями землевпорядної служби розроблено технічні документації для ще 46-ти населених пунктів, що очікують затвердження на сесіях місцевих рад.

Детальніше...

 

Розвиток кооперативного руху на селі – це один із механізмів згуртування селян, який дає можливість вирішити низку соціально-економічних проблем на селі, – на цьому наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич 20 листопада під час наради щодо стану створення та підтримки сільськогосподарських кооперативів на Львівщині.

Детальніше...

 

19 листопада, напередодні Всесвітнього дня дитини, а також в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся підсумковий (очний) етап конкурсу малюнків «Світ очима дітей». Його учасниками стали вихованці гуртків КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ», які працюють на базі центру, санаторної школи-інтернат № 1, Притулку для дітей служби у справах дітей, навчальних закладів міста Львова та області.

Детальніше...

 

Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ») оголошують конкурс для виконання робіт на виготовлення проектно-кошторисної документації (ПКД) для об’єктів бюджетної сфери Львівської області в пріоритетних технологічних напрямках, з використанням сучасних інноваційних технологій будівництва у сфері енергозбереження та енергоефективності.
Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати їх розкриття і повинні бути доставлені в запечатаному вигляді за адресою:
м. Львів, вул.Винниченка 18, 4 поверх, к.436, не пізніше ніж 12-00, 27 листопада 2013 року, після чого вони будуть розкриті технічним комітетом. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються.
Додаткову інформацію можна отримати за вищезазначеною адресою або по телефону: (032) 2999-147.

 

12 – 19 листопада 2013 року в межах реалізації нових соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” 24 команди учнів вищих навчальних закладів Львівщини І-ІІ рівнів акредитації змагалися на спортивних майданчиках області, щоб визначити кращих в межах традиційної баскетбольної першості, що організовується Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...

 

Усі служби, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації повинні ще раз детально розглянути стан виплати поточної заробітної плати та погашення зарплатних боргів на галузевих підприємствах. До середи, 27 листопада, повинна бути сформована чітка, достовірна інформація щодо ситуації на кожному підприємстві, котре має заборгованість. На цьому наголосив сьогодні, 20 листопада, перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич під час засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Детальніше...

 

 20 листопада голова Львівської ОДА Олег Сало урочисто відкрив дитячий спортивний майданчик на території навчально-виховного комплексу Буської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.
Керівник області наголосив, що завданням влади є забезпечення усіх необхідних умов для популяризації спорту та фізичного виховання кожного громадянина області.

Детальніше...

 

20 листопада спеціальна комісія під головуванням першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя за участі заступника голови РДА В.Денейчука, керівників та представників відповідних обласних та районних служб провели перевірку стану готовності до роботи у зимовий період філії «Перемишлянський райавтодор». Зокрема, одним із завдань комісії було перевірити, чи усунені виявлені під час попередньої перевірки недоліки, а також стан готовності снігоприбиральної техніки до роботи. Після проведеної перевірки комісія прийшла до висновку, що філії «Перемишлянський райавтодор» обмежено готова до утримання доріг та реагування на НС в осінньо-зимовий період 2013/2014 років.