Про це повідомлялось під час наради з питань виконання в області завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі, яка відбулась сьогодні, 31 липня, під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича.

Детальніше...

 

Львівська обласна державна адміністрація офіційно направила Львівській міській раді перелік із семи земельних ділянок, які потенційно можна використати під будівництво сміттєпереробного комплексу, – про це під час наради з питань виконання заходів щодо Грибовицького сміттєзвалища повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.

Детальніше...

 

30 липня  перший заступник голови Львівської облдержадміністрації  Богдан Матолич взяв участь у засіданні колегії департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...30 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступників голови РДА Н.Гавінської та В.Денейчука провів нараду із головами і секретарями міських та сільських рад району. Під час наради обговорювались питання про порядок надання земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів та їх інвентаризацію; про стан дотримання на території району вимог Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»; про стан пожежної безпеки на території району, попередження пожеж в екосистемах і лісах та попередження загибелі на водних об’єктах; про підготовку документів для надання соціальної допомоги через управління соціального захисту населення; про стан подання відомостей для періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців; про вчинення нотаріальних дій у виконкомах місцевих рад. У нараді також взяли участь керівники і спеціалісти відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та держустанов району.

 

На виконання Указу Президента №307 від 24 травня 2013 року, у Львівській обласній державній адміністрації представлено начальників державних податкових інспекцій у районах міста Львова. Зокрема, 29 липня відбулась робоча зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука з новопризначеними керівниками органів Міністерства доходів та зборів у Львівській області.

Детальніше...

 

За сприяння Львівської обласної державної адміністрації 15 вересня на Дрогобиччині вперше відбудеться Фестиваль меду. Свято проходитиме у селищі Меденичі, та планує зібрати чимало поціновувачів солодкого нектару.
Метою фестивалю є представлення та популяризація традицій розвитку бджільництва на Дрогобиччині, вшанування благородної праці пасічників, краєзнавча та туристична промоція краю. До участі у святі запрошуються бджолярі Дрогобицького та інших районів Львівщини, чисельні гості. Під час фестивалю буде представлено страви української національну кухню та кулінарного мистецтва.
Оргкомітет Фестивалю меду запрошує усіх бажаючих взяти участь у святкуванні та підтримати унікальну в культурному житті краю подію.

 

 Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук наголосив, що питання щодо реставрації «Аеропорту – Львів-2» перебуває на його постійному контролі. Зокрема, 29 липня на дочірньому підприємстві «Аеропорт – Львів-2» відбулася робоча нарада за участю голови Стрийської райдержадміністрації Володимира Бурія.

Детальніше...

 

Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук  від імені обласної державної адміністрації висловив співчуття з приводу передчасної смерті директора Державного історико-культурного заповідника м. Белз Івана Павловича Калиша.
«Пішла із життя яскрава, непересічна особистість, завдяки  якій  відроджено одне із найстаровинніших міст Західної України – місто Белз, а також збережено велику кількість пам’яток культурної спадщини нашого краю.
Світла пам’ять про  Івана Павловича назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав та поважав», – йдеться у співчутті голови Львівської ОДА.

 

Сьогодні, 30 липня,  перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич провів нараду з питань виконання житлових програм у Львівській області.

Детальніше...

 

Детальніше...29 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива. Комісія розглянула, прийнявши відповідні позитивні рішення, 16 заяв, які надійшли від мешканців району.