Детальніше...25 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів зустріч із батьками учнів та дошкільнят с.Селиська Перемишлянського району стосовно відкриття дошкільного навчального закладу на базі Селиської ЗОШ І ст.

 

Детальніше...25 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання робочої групи із сприяння проведенню виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Під час засідання розглядалося питання про стан матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць (телефонний зв'язок, забезпечення комп’ютерною технікою тощо) та їх готовність для передачі дільничним виборчим комісіям.

 

На виконання Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» від 22.03.2012 № 4618-VI, доручення Кабінету Міністрів України від 05.07.2012 № 24426/1/1-12 та листа Мінекономрозвитку від 12.06.2012 №3641-01/21982-04 управлінням економіки Перемишлянської районної державної адміністрації розпочато роботу по розробці проекту Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Перемишлянському районі на 2013-2015 роки.
Для врахування думки підприємців щодо проблем, які перешкоджають їх діяльності, та визначення шляхів їх подолання просимо надати свої
пропозиції до заходів з реалізації даної Програми.
Інформацію надавати до управління економіки райдержадміністрації в паперовому та електронному вигляді на адресу:
м. Перемишляни, вул. Привокзальна, 3 каб. 17.
e_mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк пропонує організувати в області асоціацію під умовною назвою «Львівський екологічно-чистий продукт» - яка б змогла забезпечити усі державні підприємства Львівщини екологічно-чистими продуктами. Про це голова ЛОДА заявив сьогодні, 24 вересня, під час проведення апаратної наради.

 


За словами Михайла Костюка, на селах людям слід допомогти самоорганізуватися – відтак, потрібно виписати на рівні області програму розвитку сільських кооперативів. «Для такої програми мусить бути закладена в бюджеті сума для початку діяльності – аби профінансувати статут, печатку та фінансово забезпечити решту стартових можливостей для сільських кооперативів», - зазначив керівник області.

Детальніше...

 

Детальніше...24 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч з адміністратором єдиного дозвільного офісу райдержадміністрації В.Новосадом стосовно надання в короткотермінову оренду невитрибуваних земельних часток (паїв) на території Корелицької та Дусанівської сільських рад. Дані земельні ділянки використовуватимуться  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

Детальніше...24 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником управління агропромислового комплексу райдержадміністрації О.Лоїком. Під час зустрічі обговорювалося питання, яке стосувалося осінньо-польових робіт. Зокрема, О.Лоїк довів до відома першого заступника голови РДА про те, що агроформування району закінчили посів озимого ріпаку та приступили до посіву озимих зернових.

 

Протягом 2012 року Львівська область відзначає 70-річчя створення Української Повстанської Армії. Заходи відбуваються на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про відзначення у 2012 році Року УПА».

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк вручив подяку та іменний годинник Почесному консулу Австрійської Республіки у Львові Ярославу Наконечному – за вагомий внесок у розвиток відносин Львівської області з республікою Австрія, формування позитивного іміджу Львівщини за кордоном і в Україні і з нагоди 10-ої річниці діяльності Почесного консульства Республіки Австрія у Львові. Нагородження відбулося 20 вересня під час офіційного прийому у Почесному консульстві Республіки Австрія у Львові. 

Детальніше...

 

Група компаній “HELA.CZ” (Чеська Республіка) готова організувати на Львівщині сучасну молекулярно-біологічну лабораторію, яка працюватиме за новими технологіями та зможе проводити до 27-и тисяч різного виду аналізів та експертиз. Про це 20 вересня під час зустрічі із головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Костюком повідомили представники директорського складу групи компаній “HELA.CZ”.

Детальніше...

 

20 вересня голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів особистий прийом громадян. Загалом допомоги чи сприяння у вирішенні різного ґатунку проблем у голови ЛОДА просили громадяни, які озвучили 15 різних ситуацій.

Детальніше...