УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

          18 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський здійснив усний прийом громадян, які проживають на території Станимирської сільської ради. Спільно із головою райдержадміністрації у виїзному прийомі брали участь голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, начальник управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюник, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту О.Науменко. На прийом до керівника району прийшло понад 20 осіб. Серед присутніх були місцеві жителі - депутати Перемишлянської районної ради В.Ходико та П.Галайко. Жителі сільської ради цікавилися різноманітними питаннями: про оформлення спадщини на земельні паї; виплати багатодітним матерям, які мають звання «Мати-героїня»; функціонуванням сільської школи в умовах зменшення кількості учнів; відсутністю у школі та селі інтернет-мережі. Багато громадян скаржилися на роботу сільського голови, зокрема наголошували на непоінформованості про діяльність сільської ради. На завершення спілкування із селянами очільник району наголосив, що із питаннями, які вони не можуть вирішити у сільській раді, можуть звертатися до відділів та управлінь райдержадміністрації і отримають вичерпну відповідь чи допомогу. О.Краєвський порадив також жителям сільської ради написати подання до прокуратури Перемишлянського району у якому висловити своє незадоволення роботою сільського голови.

 

17 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський,  голова Перемишлянської районної ради П.Бучок,  Перемишлянський міський голова О.Зозуля, Бібрський міський голова Т.Чабан, головний лікар Б.Лівий, начальник відділу інвестицій та розвитку інфраструктури Перемишлянської РДА Р. Танасієнко, начальник інженерно-технічного нагляду відділу освіти райдержадміністрації Я.Шевців брали участь в нараді стосовно включення об’єктів незавершеного будівництва у резервний список на фінансування за рахунок бюджетних коштів. Перемишлянським районом виноситься 5 найбільш актуальних об’єктів для завершення будівництва: загальноосвітня школа с.Кореличі, котельня школи с.Романів, об’їзна дорога у м.Перемишляни, ремонт водопровідних та каналізаційних мереж у м.Перемишляни, ремонт очисних споруд м.Бібрка

 

17 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський вручав  державні акти на землю громадянам Великоглібовицької сільської ради для ведення товарного сільськогосподарького виробництва (паїв). Вручення відбувалося за участі Великоглібовицького сільського голови А.Іванського та начальника Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюника у приміщенні сільської ради в кімнаті для урочистих подій. Керівник району вручив 136 державних актів на землю. Дана сільська рада була останньою у Перемишлянському районі яка не мала державних актів. По завершенні процедури вручення О.Краєвський спілкувався із мешканцями сільської ради.

 

17 серпня відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу. Члени комісії, яку очолює заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська, позитивно розглянули 38 заяв громадян, які не є власниками житлового приміщення та перебувають на обслуговуванні територіального центру як одинокі.

 

17 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Н.Гавінської проведено засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї. На засіданні було обговорено інформацію про роботу з даного напрямку Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Директор РЦСССДМ І.Шалапський поінформував про спільну роботу працівників цього центру, служби у справах дітей, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, що проводиться з працівниками органів місцевого самоврядування у населених пунктах району, у навчальних закладах, у кризових сім’ях. Члени комісії також розглянули повідомлення РВ ГУ МВС у Л/о про зафіксовані декілька фактів насильства в сім’ї, де підростають діти. Прийнято рішення, окрім реагування правоохоронних органів, комісійно обстежити умови проживання цієї сім’ї, надати, за необхідності, психологічну та матеріальну допомогу та забезпечити належний контроль місцевого органу самоврядування з метою недопущення надалі випадків скоєння насильства.

 

16 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії по питанні звернення мешканки м.Перемишляни М.Шпаковської стосовно надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м.Перемишляни. На комісії були присутні заступник голови РДА В.Денейчук, начальник відділу містобудування та ЖКГ, районний архітектор Б.Городечний, начальник Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюник, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, провідний спеціаліст юридичного відділу райдержадміністрації О.Андрухів.

 

16 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно подання прокурора Перемишлянського району по питанні незадовільного стану сільських водопроводів с.Дунаїв, Ушковичі, Подусів, Свірж, Суходіл.

 

14 серпня у приміщенні Народного дому м.Перемишляни відбувся  церковно-просвітницький захід  під назвою «Біблія зрозумілою мовою», який організовувався священиками храму Святого Миколая УГКЦ м.Перемишляни о.Вікторм Мельником та о.Дмитром Тхором з благословення Преосвященнішого владики Тараса Сеньківа в рамках проголошення Синодом Єпископів УГКЦ 2011 року  Роком Божого Слова та з нагоди 450-ліття перепису Пересопницького Євангелія. Розпочав захід о.Олег Кобель – голова комісії у справах мирян і молоді Стрийської єпархії УГКЦ. Основну доповідь мав о.Ігор Цмокалич – ліцензіат Біблійних наук, викладач Дрогобицької Духовної Семінарії УГКЦ. Під час заходу звучали релігійні твори у виконанні хору церкви Св.Миколая під керівництвом п.В.Марцініва та чоловічої групи храму Св.Володимира та блаж.муч. о.О.Ковча під керівництвом п.В.Підцеркового. На завершення адміністратор храму Св.Миколая о.Віктор Мельник звернувся до присутніх із подячним словом.

 

15 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із начальником управління економіки І.Горецькою, заступником керівника управління економіки, начальником відділу інвестицій та розвитку інфраструктури Перемишлянської РДА Р. Танасієнком, в.о. начальника відділу освіти Г.Гриньків, головним інженером відділу освіти Я.Шевцівим, головним лікарем району Б.Лівим, заступником Перемишлянського міського голови Й.Кузьмою щодо винесення на обласну нараду об’єктів незавершеного будівництва у резервний список на фінансування за рахунок бюджетних коштів. Перемишлянським районом виноситься 5 найбільш актуальних об’єктів для завершення будівництва: школа с.Кореличі, котельня школи с.Романів, об’їзна дорога у м.Перемишляни, ремонт водопровідних та каналізаційних мереж у м.Перемишляни, ремонт очисних споруд м.Бібрка

 

12 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання спостережної комісії Перемишлянської РДА. На комісії розглядали інформацію про звільнення умовно-достроково засудженого від подальшого покарання. Заслухали інформацію А.Коваля, заступника начальника Бродівського МВ КВІ УДДУ ПВП у Львівській області.