УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

9 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів обстеження ділянок доріг щодо незадовільного стану дорожнього покриття. Огляд здійснювався за участі за участі начальника відділу транспорту та дороги головного управління розвитку інфраструктури ОДА Р.Лучинин, головного спеціаліста відділу транспорту та дороги головного управління розвитку інфраструктури Н.Ситник, директора ПП «Автошлях» М.Гаца, в.о. головного інженера «Райавтодору» Ф.Піндера, старшого держінспектора ВДАІ з ОАТ Перемишлянського району та АТІ, старшого лейтенанта міліції В.Бабяка. Оглянуто ділянки дороги Мерещів – Добряничі; Добряничі – Бібрка; Куровичі- Бачів; Перемишляни – Новосілка та інші.

 

10 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду з питань розроблення проекту Програми розроблення проекту Програми соціально-економічного розвитку Перемишлянського району на 2012 рік. У нараді взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники державних установ, які братимуть безпосередню участь у розробленні даної програми.

 

9 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський зустрівся із депутатом Львівської обласної ради М.Сірківим. Під час зустрічі мова йшла про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, вирішення нагальних проблем у виборчому окрузі № 40, у якому М.Сірків був обраний депутатом до  Львівської обласної ради, та про підготовку жителів м.Бібрка до відзначення ювілею -  800-ліття свого міста.

 

9 серпня начальник управління земельних ресурсів у Перемишлянському районі Ю.Тютюник та начальник управління АПР Перемишлянського району О.Лоїк провели нараду із землевпорядниками сільських та міських рад.  Під час наради землевпорядникам було роз’яснено деякі аспекти здійснення земельної реформи на території району, зокрема використання земельних ділянок, паїв, запровадження ринку землі.

 

9 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із секретарями сільських та міських рад. На нараду виносилося ряд питань, серед яких: про затвердження Комплексної програми профілактики і запобіганню поширення пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011- 2014 рр.; про підвищення кваліфікації сільських і селищних голів; про видачу повісток військовозобов’язаним; про періодичне уточнення бази даних реєстру виборців; про підготовку робіт до проведення Всеукраїнського перепису населення; про підготовку до відзначення 20-ї річниці Незалежності України.

 

8 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі начальника управління АПР Перемишлянського району О.Лоїка побував на території фермерського господарства «БМВ». Заступник голови РДА спілкувався із агрономом господарства В.Кирилівим, який повідомив, що господарство обмолотило 80 га озимої пшениці та намолотило 450 т. зерна при урожайності 60 цнт з га. Крім цього, господарство зібрало70 га ріпаку і підготовило до реалізації 230 т. зерна ріпаку.

 

8 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником управління статистики у Перемишлянському районі О.Мандзюк та заступником керівника управління праці та соціального захисту населення Н.Жеребецькою стосовно заборгованості заробітної плати на підприємствах «Поліграф Україна» та ВРУ ЖКГ.

 

8 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук спільно із начальником управління АПР Перемишлянського району О.Лоїком та начальником РВ УМНС у Л/о М.Яворським відвідав ТзОВ «Агро-Свірж». Керівник району спілкувався з керівником агроформування А.Висоцьким, який поінформував про те, що господарство проводить комплекс збиральних робіт. З планових 70 га озимої пшениці обмолочено 50 га та намолочено 225 т зерна при урожайності 45 ц. з гектара. Крім цього даним господарством зібрано 110 га озимого ріпаку та намолочено 300 т зерна, яке продано господарством за межі району.

 

5 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації здійснив усний прийом громадян. На прийомі побувало 6 осіб. Мешканці району зверталися до керівника району із різноманітними проханнями та пропозиціями. Найбільше громадяни цікавилися питаннями приватизації земельних ділянок та житлових будинків. На всі питання голова райдержадміністрації О.Краєвський два компетентні відповіді

 

4 серпня до голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського зверталася мешканка м.Бібрки Н.Коцюмбас. У своєму зверненні просила роз’яснення у питаннях приватизації земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та для будівництва і облаштування житлового будинку.