Львів. 21 лютого. Львівська ОДА – На території міста Львова потрібно збудувати багатофункціональну  баскетбольну  арену, яка після проведення «Євробаскету-2015» буде використовуватися для занять з багатьох видів спорту, також тут проводитимуться різноманітні культурно-освітні заходи та концерти, – про це під час Х сесії Львівської  міської  ради у своєму виступі повідомив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.

Детальніше...

 

Шановні співвітчизники!

Вітаю вас із Міжнародним днем рідної мови, покликаним привернути увагу людства до важливості збереження мовного розмаїття у сучасному світі.

З-поміж тисяч мов, які існують на планеті, найдорожчою для кожного є його рідна мова. У ній закарбовано історичну долю, духовну міць і національну суть народу.

Упродовж віків мова допомагала людям утверджувати свою самобутність, виступала вагомим чинником взаємозбагачення і порозуміння.

Переконаний, що зміцнення позицій української мови в усіх сферах соціального життя, плекання всього мовного та культурного багатоманіття України і надалі сприятимуть прогресивному розвиткові й піднесенню держави.

 

 

21 лютого під час засідання Колегії Львівської облдержадміністрації, директор Департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Денис Шмигаль презентував проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік.

За словами Дениса Шмигаля, програму розроблено з метою реалізації органами виконавчої влади завдань, спрямованих на забезпечення стабільності зростання в реальному секторі економіки і на цій основі поліпшення якості життя та підвищення соціальних стандартів в області.

Детальніше...

 

«За рік в питанні захисту прав дитини було проведено значну роботу і прийнято ряд важливих рішень – зокрема, в сфері підтримки сімейних форм виховання, доступності освіти, збільшення фінансування на утримання дітей-інвалідів у будинках-інтернатах», – заявив Президент В. Янукович .

Детальніше...

 

2Детальніше...1 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів виїзний прийом громадян у Чемеринецькій сільській раді. На прийомі у першого заступника голови РДА побували 14 осіб. Основні питання та проблеми, які турбують мешканців даної сільської ради, це – процедура оформлення субсидій на тверде паливо для опалювання житлових будинків; оформлення права власності на земельні ділянки; ремонт сільського Народного дому, а також ремонт сільських вулиць. Перший заступник вислухав усіх, хто прийшов на прийом, дав поради і відповів на всі поставлені запитання. Разом із першим заступником голови РДА виїжджали на прийом громадян спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації та управління Держкомзему у Перемишлянському районі.

 

На основі завершеного Аграрного паспорта Львівської області розроблена Програма розвитку сільських територій до 2015 року і це є тільки основою для більш детальної стратегії «Галицьке село» до 2025 року.

Про це під час Колегії Львівської облдержадміністрації повідомив голова ОДА Михайло Костюк.

Він розповів, що у 2012 році приділено багато уваги пошуку шляхів розвитку аграрно-промислового комплексу краю і в цьому визначені пріоритетні напрямки.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів прискорити виконання та поліпшити стан реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Глава держави, зокрема, доручив Прем’єр-міністру прискорити внесення на розгляд Верховної Ради законопроектів, підготовлених на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Детальніше...

 

Для практичної реалізації Закону України «Про всеукраїнський референдум» Кабінет Міністрів пропонує внести зміни в низку чинних законодавчих актів. Відповідні зміни, які розробляло Міністерство юстиції, найближчим часом буде внесено до Верховної Ради України. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Детальніше...

 

Детальніше...У Єпархіальному музеї  м. Трускавця 20 лютого 2013 року  відкрилась виставка живопису «Барви Львова» Богдана Задорожного. Творчість львівського мистця Богдана Задорожного породжена не метушнею заполітизованого зурбанізованого суспільства XXI ст., а швидше засвідчує тонку і вразливу до краси душу поета-романтика минулого віку. Він не порушує ні глобально-політичної, ні історично-національної проблематики, не ставить перед собою ультрамодних завдань авангардових колористичних експериментів, а просто і щиро намагається відтворити живописну таїну кожного куточку рідної землі. Землі, де ступала нога художника.

 

Детальніше...

 

У Львівській обласній державній адміністрації сформовано ряд ключових завдань щодо соціально-економічного розвитку Львівщини та проведення реформ. Більшість цих завдань у 2012 року виконано. Про це під час виступу на Колегії повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Він також розповів, що обласна державна адміністрація відкоригувала Стратегію розвитку області до 2015 року, а також розпочала роботу над розробкою Стратегії розвитку Львівщини до 2022 року.

Детальніше...