УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

5 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання штабу по проведенню жнив. За інформацією начальника управління АПР Перемишлянського району станом на 5 серпня обмолочено 5606 га зернових, намолочено 15662 т зерна в господарствах усіх форм власності.

 

4 серпня кореспондент газети «Високий замок» Інна Гончарук спільно із начальником відділу сім’ї, молоді та спорту Перемишлянської райдержадміністрації О.Науменком відвідала с.Лагодів. У цьому селі кореспондентка спілкувалася із Лагодівським сільським головою В.Мишолівським, громадою села, зустрічалася із директором школи Н.Баран, місцевим краєзнавцем П.Тивонюком. І.Гончарук цікавилася історією с.Лагодова, ходом підготовки до прийому прочан, які ітимуть пішою прощею до Свято-Успенської Унівської Лаври. Побувала у школі, сільському Народному домі, у церкві, яка є пам’яткою архітектури та оглянула будівництво нового сільського храму і сільський стадіон.

 

4 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання комісії з питань встановлення розміру орендної плати за землю. На порядок денний виносилося питання про перегляд та встановлення розміру орендної плати за використання земельних ділянок за межами населеного пункту м.Бібрка ПП «Укртехпостач», та за межами с.Лагодів ПАФом «Злагода».

 

4 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський ознайомився з початком робіт по каналізуванню вул.Шевченка в м.Бібрка. Під керівництвом Бібрського міського голови Т.Чабана роботи проводять працівники Бібрського ЛВУМГ та працівники «Бібрського комунальника».

 

3 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський  провів нараду з начальником Пенсійного фонду Перемишлянського району С.Ковальською за участі заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінської. На цій нараді було обговорено підсумки виїзного рейду робочої комісії щодо виявлення та легалізації найманих працівників та дотримання суб'єктами підприємницької діяльності дозвільного законодавства, проведеного 2 серпня у населених пунктах району.

 

3 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у робочій нараді, що стосувалася підготовки проведення ХХ прощі із м.Львова до Свято-Успенської Унівської Лаври, яка розташована у Перемишлянському районі. Нараду проводив начальник Головного управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій Р.Кураш. Підчас наради було наголошено на тому, що кожен район, через котрий будуть проходити прочани має забезпечити медичний супровід та правопорядок на своїй території. А також Р.Кураш звернув особливу увагу присутніх на усілякому сприянні організаторам пращі.

 

Детальніше...1 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський оглянув Народний дім м.Бібрка, в якому на даний час ведуться ремонтні та відновлювальні роботи. Директор даного закладу культури Т.Палько довів до відома керівника району інформацію про обсяг робіт, які на даний час вже виконані та які ще потрібно виконати.

 

Детальніше...1 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком провели попередню нараду із керівником «Пермишлянокеплоконенерго» І.Карашкевичем та начальником фінансового управління Б.Антошківим стосовно котельні, яка розміщена по вул.Галицькій, 35а у м.Перемишляни. Керівник  «Пермишлянитеплоконенерго» повідомив, що приміщення даної котельні було реконструйоване в грудні 2010 року, крім цього І.Карашкевич повідомив про те, що «Облжитлокомунуправління» буде здійснювати передачу котельні на баланс «Пермишлянитеплоконенерго» після співфінансування із місцевого бюджету.

 

Керівник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації М.Сайко привітав одиноку жительку с.Суходіл Ганну Миколаївну Бундз з нагоди 80-річчя з дня народження. Ювілярка учасник війни, трудову діяльність розпочала в колгоспі «Дружба» де пропрацювала до виходу на пенсію.

Детальніше...

 

Детальніше...1 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею. Обговорювалася ситуація щодо врегулювання тарифів на послуги водопостачання та водовідведення у м.Перемишляни.