21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться «круглий стіл» на тему: «Збереження рідної мови в іншомовному оточенні: відповіді на виклики глобалізації», організатором якого є Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

Детальніше...

 

20 лютого перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич взяв участь у нараді за підсумками роботи банківської системи області у 2012 році.

Детальніше...

 

19 лютого, в прокуратурі Львівської області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Львівщини за участі представників органів державного управління та місцевого самоврядування. Участь у даному заході також взяв заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник.

Детальніше...

 

20 лютого в приміщенні облдержадміністрації відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича.

Детальніше...

 

20 лютого в рамках відзначення Дня соціальної справедливості Перемишлянський районний центр зайнятості  провів День відкритих дверей. Головним серед заходів цього дня стаДетальніше...в «круглий стіл» на тему «Через соціальну справедливість до продуктивної зайнятості». Захід відбувався за участі голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського, заступника голови -  керуючої справами Перемишлянської районної ради Г.Горинецької, Перемишлянського міського голови О.Зозулі, керівників та прДетальніше...ацівників державних установ соціальної сфери, приватних структур району. На заході були присутні також громадяни, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості.

Розпочався «круглий стіл» із вступного слова директора районного центру зайнятості В.Барана. Питання основних новацій у сфері зайнятості озвучила для присутніх заступник директора РЦЗ Н.Турчиняк. Змістовно та обширно про стимули для роботодавців і безробітних розповіла в.о. начальника відділу взаємодії з роботодавцями Перемишлянського ЦЗ О.Солом’яна. Начальник відділу активної підтримки безробітних РЦЗ О.Столярчук представила для слухачів питання «Вік навчанню не перешкода». Усі доповіді були спрямовані на висвітлення положень нового Закону України  «Про зайнятість населення» та у повній мірі роз’яснювали його статті.

Детальніше...

 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив вжити заходів із недопущення підвищення ціни на дизельне пальне для аграріїв. Про це він заявив 20 лютого під час засідання Кабінету Міністрів, де розглядалося питання підготовки до проведення весняно-польових робіт.
«Аграрії повинні бути забезпечені відповідними ресурсами в повному обсязі. Жодні коливання цін, жодні підвищення вартості дизпалива неприпустимі», - наголосив Микола Азаров.
Глава Уряду доручив Віце-прем’єр-міністру Юрію Бойку вжити заходів для забезпечення на період проведення весняно-польових робіт необхідних запасів пально-мастильних матеріалів та стабільності цін на дизельне пальне. Також йшлося про активізацію виробництва дизельного пального на вітчизняних нафтопереробних заводах

 

Команда інвестора, який будуватиме багатофункціональну спортивну арену у Львові, розділена на два підрозділи, – про це під підводячи підсумки сесійного засідання Львівської міської ради повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Детальніше...

 

 У вівторок, 19 лютого, в прокуратурі Львівської області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Львівщини за участі представників органів державного управління та місцевого самоврядування. Участь у даному заході також взяв заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник.

Детальніше...

 

 Ми розглядаємо Львів та Краків як культурні столиці. Тому особливо цікавими для наших регіонів є обмін туристами, напрацювання спільних туристичних і транспортних маршрутів, а також створення нових можливостей для розвитку в межах Карпатського єврорегіону. Про це 20 лютого розповів голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час брифінгу, що відбувся за результатами зустрічі з Маршалком Малопольського Воєводства Мареком Совою.

Детальніше...

 

Детальніше...20 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із першим заступником голови РДА І.Роєм, заступником голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінською та керівником управління соціального захисту населення райдержадміністрації М.Сайком. Темою наради було узгодження проекту районної програми зайнятості населення на 2013-2017 роки.

Довідка:

Основні показники чинної Програми зайнятості населення Перемишлянського району за 2012р. виконано.

Детальніше...