Детальніше...21 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок взяли участь у виїзному засіданні у с.Унів робочої групи з питання реконструкції мережі вуличного освітлення  населеного пункту. Робочу групу очолив заступник голови Перемишлянської РДА В.Денейчук. Було проведено повний огляд існуючого стану мережі вуличного освітлення села. В ході огляду представники робочої групи зустрілися із ієромонахом Йосафатом із Унівської Лаври, який підтримав рішення щодо освітлення вулиць Унева, наголосивши, що це важливо в період, коли до Свято-Успенської Унівської Лаври прибувають прочани. За підсумками засідання робоча група прийняла рішення вжити заходів стосовно проведення монтажних робіт із освітлення вулиць населеного пункту.

 

Детальніше...18 лютого у Перемишлянському районі відбулося вшанування пам’яті полеглих воїнів-афганців в рамках відзначення 23-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Республіки Афганістан. У храмі Св.Миколая УГКЦ м.Перемишляни відслужилася Свята Літургія та панахида за упокій воїнів, що загинули в Республіці Афганістан. У поминальних Богослужіннях взяли участь воїни-афганці, батьки, сини яких загинули в Афганістані, а також представники влади: перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук. Цього року, як і кожен рік, традиційно до могил полеглим  воїнами у селах Боршів, М.Полюхів та Селиська покладали вінки та відвідували родини колишніх полеглих воїнів-афганців. Організатором відзначення виступає районна організація спілки ветеранів Афганістану, яку очолює А.Шарван. 10 лютого А.Шарвана за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було нагороджено годинником від голови Львівської облдержадміністрації.

 

Уперше Головне управління розвитку туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв‘язків та інвестицій Львівської облдержадміністрації видало туристичний путівник «Шляхами національно-визвольної боротьби». Про це повідомила начальник Головного управління Наталія Гамкало.

Детальніше...

 

Детальніше...20 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з головним лікарем Перемишлянської ЦРЛ Б.Лівим. Серед ряду питань, які обговорювалися під час зустрічі, були про забезпечення медикаментами та проведення профілактичної роботи з метою запобігання захворюванням на грип.

 

Детальніше...20 лютого депутат Львівської обласної ради М.Сірків, голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, керівник відділу освіти РДА Н.Борщ відвідали Добряницьку ЗОШ І-ІІст. В цей день даний навчальний заклад отримав цінний подарунок від М.Сірківа – 7 комплектів санвузлів, до яких входять унітази, умивальники, плитка на стіни і підлогу та інші необхідні речі для облаштування туалетних кімнат для школярів. Директор школи О.Марків від імені педколективу, батьків та учнів школи висловила подяку за подарунки та піклування депутата обласної ради М.Сірківа про дітей. До подячних слів директора сільського навчального закладу приєднався і Добряницький сільський голова З.Винницький.

 

Детальніше...20 лютого у залі засідань Перемишлянської райдержадміністрації відбулася нарада, яку провела заступник керівника апарату, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА О.Гембара із керівниками відділів та структурних підрозділів РДА. На нараді було попередньо розглянуто Звіт про роботу Перемишлянської райдержадміністрації за 2011 рік. Розглядалися також питання про порядок формування квартальної звітності про роботу райдержадміністрації, про організацію проведення рейтингової оцінки діяльності виконкомів місцевих рад.

 

Детальніше...17 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів нараду з керівниками окремих бюджетних установ щодо розрахунку за спожиті енергоносії за період з 1 по 15 лютого. У нараді також брав участь керівник КП „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевич.

 

 

1Детальніше...7 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із заступником керівника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнком, Короснянським сільським головою Р.Ясінським, начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим та головним інженером Перемишлянського РЕМу М.Кушніром. Очолювана заступником голови РДА робоча група зібралася, щоб обговорити питання реконструкції мережі вуличного освітлення в с.Унів. Заплановано здійснити виїзд робочої групи до с.Унів з метою обстеження існуючої мережі вуличного освітлення та визначення реальних об’ємів будівельно-монтажних робіт.

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 16 лютого провів робочу зустріч із делегацією Посольства Франції в Україні на чолі із Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні паном Аленом Ремі.

Детальніше...

 

Детальніше...16 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська разом із керівником відділу освіти Н.Борщ відвідали ряд загальноосвітніх навчальних закладів району з метою контролю за проведенням ремонтних робіт з облаштування внутрішніх санвузлів. У Білецькій ЗОШ І-ІІ ст.. обладнання внутрішніх туалетів уже на стадії завершення. Ведуться роботи з облаштування санвузлів, а також заміни підлоги в одному із класів у Чемеринецькій ЗОШ І-ІІ ст.. Також заступники голови райдержадміністрації та керівник відділу освіти побували у Виписківській ЗОШ І-ІІст., у якій розпочато  зовнішню добудову школи, де буде облаштовано санвузол. У Ладанецькій ЗОШ І-ІІст., Дунаївській ЗОШ І-ІІІст. та Вишнівчицькій ЗОШ І-ІІст. керівники шкіл організовують закупівлю матеріалів для облаштування санвузлів даних навчальних закладів.