31 березня керівник відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації Н.Борщ провела засідання Колегії відділу освіти. Заслуховувались питання підготовки до літнього оздоровлення школярів та стан проведення правовиховної роботи у навчальних закладах району.

 

Відповідно до розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації від 05.01.2011 року № 5, створено мобільну групу фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі при Перемишлянській РДА.

Детальніше...

 

31 березня у Перемишлянській райдержадміністрації відбулась зустріч першого заступника голови Детальніше...Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського та в.о. начальника Державної податкової інспекції у Перемишлянському районі І.Дяківа із заступником голови Державної податкової адміністрації у Львівській області Р.Струком. Обговорювалось питання реорганізації ДПІ у Золочівському та Перемишлянському районі у межах реалізації Проекту «Модернізація державної податкової служби України». Пропонується реорганізація у Золочівську міжрайонну ДПІ з головним офісом у м.Золочів.

 

31 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Колегії райдержадміністрації.

Детальніше...

 

30 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та керівник апарату райдержадміністрації С.Ковальська відвідали навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст. – дошкільний навчальний заклад» у с.Кореличі.

Детальніше...

Детальніше...

 

30 березня пеДетальніше...рший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та керівник апарату Перемишлянської РДА С.Ковальська побували у с.Болотня.

 

Детальніше...

 

30 березня під керівництвом заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінської відбулося засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї.  Члени комісії прийняли рішення обстежити житлово-побутові умови двох сімей, стосовно яких надійшла інформація про вчинення у них насильства.

На засіданні комісії вирішено провести профілактичну роботу із членами цих сімей, у яких виховуються неповнолітні, під час виїзду працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, РЦ СССДМ та КМСД Перемишлянського РВ УМВСУ у с. Свірж 30.03.2011р. та у с.Осталовичі 31.03.2011р.

 

29 березня під керівництвом першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського відбулися комплексні показові навчання щодо ліквідації наслідків НС на території «Компресорної станції» Бібрського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів.  У навчаннях взяли участь представники служб цивільного захисту Перемишлянського району, а саме: підрозділів Перемишлянського РВ ГУ МНС України у Львівській області; СЕС; РВ ГУ МВС України у Львівській області; ЦРЛ; РЕМ ВАТ «Львівобленерго»; органи управління, сили та засоби ГКС «Бібрського ЛВ УМГ»; філія Перемишлянського УЕГГ ПАТ «Львівгаз»; філія «Перемишлянирайавтодор».

 

30 березня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, Перемишлянський міський голова О.Зозуля відвідали товариство з обмеженою відповідальністю  «Електроконтакт – Україна», що знаходиться на території міста Перемишляни, і спеціалізується на виробництві електричних кабельних мереж  до автомобілів та їх двигунів.

Детальніше...

 

29 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у роботі комісії районної ради по перевірці виконання орендарем А.Заваруєвим, суб’єктом підприємницької діяльності, умов договору оренди ЦМК КП «Перемишлянська районна друкарня».

Детальніше...