Детальніше...1 лютого у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулась зустріч народного депутата України Л.Котеляк та професора Київського національного університету  імені Тараса Шевченка – В.Сергійчука з представниками педагогічних колективів, бібліотечних установ  та держустанов м.Перемишляни. Після короткої інформації про свою діяльність у Верховній Раді України, народний депутат надала слово професору В.Сергійчуку, який презентував свої книги, надруковані за сприяння Л.Котеляк. На закінчення зустрічі Володимир Сергійчук передав свої книги для шкільних бібліотек.

 

1 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у нараді, що відбулася у Львівські ОДА. На нараді обговорювалися питання: про процедуру визначення генерального замовника із закупівлі вугілля для бюджетних установ області; щодо передачі функцій замовника робіт на дорогах комунальної власності, які будуть фінансуватись за рахунок субвенцій з державного бюджету для обласного бюджету та для місцевих бюджетів органів місцевого самоврядування; про проведення закупівель сільськогосподарської продукції, продуктів харчування бюджетними установами у Львівській області.

 

Детальніше...1 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій взяв участь у селекторній нараді, яку проводив перший заступник голови Львівської ОДА Б.Матолич. Нарада стосувалася питань проведення комплексу весняно-польових робіт у поточному році, стану галузі тваринництва та цінової ситуації на продовольчому ринку. Під час селекторної наради також був присутній начальник районного управління агропромислового розвитку О.Лоїк та представники відповідних сільськогосподарських служб району.

 

Детальніше...1 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із Білецьким сільським головою Б.Камінським. Під час зустрічі обговорювалося питання підготовки і проведення проміжних  виборів депутатів Білецької сільської ради, зокрема депутата Білецької сільської ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №3.

 

31 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська взяла участь у брифінгу, що відбувався у Львівській облдержадміністрації під головуванням Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка. Брифінг проводився за результатами інспекційної поїздки до Львівської області 30-31 січня.

 

Представники реального сектору економіки підтримують політику Уряду щодо розвитку внутрішнього виробництва – головний висновок засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України з розгляду Державної програми  активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.  Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання  Уряду 30 січня 2013 року.

Детальніше...

 

Діяльність із захисту прав дитини на Львівщині потребує активізації. Про це заявив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко під час брифінгу за результатами інспекційної поїздки до Львівської області 30-31 січня.

Детальніше...

 

Детальніше...31 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із начальником служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНСУ у Львівській області М.Яворським. Під час зустрічі обговорено питання стану автомобільних доріг району та готовності служби цивільного захисту району до попередження та усунення наслідків  надзвичайних ситуації.

 

Детальніше...31 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій  провів робочу зустріч із начальником управління агропромислового розвитку О.Лоїком. В ході зустрічі обговорено питання підвищення родючості ґрунтів на території району. Перший заступник голови РДА рекомендував розробити в тижневий термін програму збереження родючості ґрунтів і подати її для затвердження у Перемишлянську районну раду.

 

31 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій взяв участь у виїзному  засіданні комісії для вибору земельної ділянки під будівництво смітєсортувальної площадки на території району, створеної рішенням Перемишлянської районної ради від 29.03.2012р. №162. Комісія проводила свою роботу у м.Бібрка за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка, Бібрського міського голови Т.Чабана, Ланівського та Стрілківського сільських голів, а також представників громад цих сільських рад. У засіданні комісії також брали участь представники Золочівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Львівського обласного центру державної епідемічної служби України».