УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Детальніше...26 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у засідання бюджетної комісії Перемишлянської районної ради. Комісія розглянула доповнення до питання про виконання районного бюджету Перемишлянського району за І квартал 2011 року та до питання про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міст району у комунальну власність сільських та міських рад

 

Детальніше...25 травня в приміщенні "НУ Львівська Політехніка» відбувся науково-методичний семінар на тему «ПРОБЛЕМИ і ЗАВДАННЯ збереження дерев’яної сакральної  архітектури Львівщини». У Львівській області понад 600 церков мають статус пам’яток архітектури, з них 490 – пам’ятки дерев’яної сакральної архітектури. У Перемишлянському районі є 12 дерев’яних церков.

Детальніше...

 

25 травня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з підготовки та розгляду документів для присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”. На комісію виносилося питання про розгляд та підготовку документів для присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”. Членами комісії розглянуто 17 справ. Детальніше...

 

25 травня у с.Коросно Перемишлянського району відбулося відзначення Свята Героїв, у якому взяли участь заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації С.Зварич та спеціаліст сектору зв’язків з ГО та ЗМІ з питань внутрішньої політики апарату РДА Р.Гуніник.

Детальніше...

 

До Міжнародного  дня музеїв   у  Перемишлянському  історико-краєзнавчому   музеї  18 - 19 травня 2011року  відбулася  презентація  робіт вишивальниць  села Бачів.

Детальніше...

 

24 травня на сесії Львівської обласної ради затверджено Обласну  комплексну програму соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки. Програму підтримали 85 депутатів.

Детальніше...

 

У Львівській області для проходження ЗНО зареєстровано  17778 випускників. Про це йшлося 24 травня під час прес-конференції у Львівській облдержадміністрації

Детальніше...

 

24 травня на сесії Львівської обласної ради депутати затвердили  Програму  розвитку туризму та рекреації у Львівській області на 2011-2013 роки.

Детальніше...

 

24 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації  О.Краєвський спільно із заступниками  В.Денейчуком та Н.Гавінською, керівником апарату РДА С.Ковальською провів нараду із міськими та сільськими головами.

Детальніше...

 

Детальніше...23 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка, заступників голови райдержадміністрації  В.Денейчука, Н.Гавінської, керівника апарату РДА С.Ковальської провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів РДА. Спеціаліст юридичного відділу апарату РДА доповіла про прийняття нових та внесення змін у законодавчі акти України протягом минулого тижня. Керівник управління праці та соціального захисту населення М.Сайко інформував про стан заборгованості по виплаті заробітної плати. Заступник начальника РВ ГУ МНС Р.Брошко інформував про відсутність надзвичайних ситуацій у районі на минулому тижні. Під час наради також обговорювалося питання участі відповідних служб району у проведенні святкування Всесвітнього Дня захисту дини у с.Лагодів; про стан оплати за газ державними установами. Голова районної ради П.Бучок подякував усім організаторам та учасникам Свята Героїв, яке відбулося 22 травня