УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

25 березня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська провела  засідання Перемишлянської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Із вступним словом виступили перший заступник голови райдержадміністрації О.Краєвський, голова ради Н.Гавінська та начальник Перемишлянського районного управління юстиції Л.Шевців.  На засіданні ради заслуховувалась інформація про виконання «Комплексної програми профілактики злочинності у Перемишлянському районі на 2006-2010 роки» протягом 2010 року,  про корупцію як негативне явище у суспільному житті і про запобігання та протидію торгівлі людьми в Україні. Доповідачі не лише інформували про законодавчі норми в Україні з цих питань, але і характеризували стан справ у Перемишлянському районі. Координаційно-методична рада прийняла рішення розробити методичні рекомендації щодо покращення правової освіти жителів району із залученням закладів освіти та культури, засобів масової інформації для забезпечення самоосвіти громадян.

 

 

25 березня 2011 року головою Перемишлянської районної державної адміністрації Львівської області призначено Ореста Краєвського згідно Розпорядження Президента України Віктора Януковича  № 110/2011-рп.

Нагадаємо, що Віктор Янукович 21 грудня 2010 року звільнив попереднього голову РДА Петра Бучка, оскільки той був обраний головою Перемишлянської районної ради після проведення виборів до місцевих рад 2010 року.

 

25 березня відбулося засідання координаційної ради з питань молодіжної політики, яке провела заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська. Члени координаційної ради обговорили питання організації у 2011 році літнього оздоровлення дітей пільгових категорій і прийняли конкретні рішення щодо узгодження списків категорійних дітей та узгодження графіків спільних заходів щодо організації дитячого дозвілля, відкриття пришкільних таборів. Заплановано у травні 2011 року провести перевірку стану підготовки дитячого оздоровчого закладу «Дружба» у с.Свірж до оздоровчої кампанії.

 

 

25 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівником відділу освіти Н.Борщ, головним лікарем району Б.Лівим та головним санітарним лікарем району Л.Томчак. На нараді обговорювалися питання: про проходження медичного огляду педагогічними працівниками навчальних закладів району; про організацію харчування дітей молодших класів у школах

 

25 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно засідання організації та проведення у Перемишлянському районі місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля.

Детальніше...

 

Детальніше...23 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська, заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький  взяли участь у відкритті та освяченні дошкільної групи навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст. – дошкільний навчальний заклад» у с.Кореличі.

Детальніше...

 

23 березня у РНД м.Перемишляни з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорського мистецтва відбулися урочистості за участі працівників районного Народного дому, керівників народних та зразкових мистецьких колективів району, а також директорів сільських Народних домів.

Детальніше...

 

Детальніше...
З 15 по 30 березня 2011 року у Львівському обласному дитячому еколого-натуралістичному ремісничому центрі проходить виставка-конкурс «Природа і фантазія». Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості м.Перемишляни беруть участь у цьому конкурсі, а саме Тетяна Мацюк - учасниця гуртка бісероплетіння «Колорит» (кер. гуртка О.Коваль); Лілія Багнюк, Христина Дух та Соломія Тудай з гуртка «Сувенір» (кер. гуртка М.Данилишин); Вікторія Умриш, Софія Зубарєва, Вікторія Патрун вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» (кер. Г.Тудай); Марія Гіщинська з гуртка «Макраме» (кер. Н.Манюк).

Детальніше...

 

Детальніше...
16.03.2011 року у м.Львові відбувся обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах області. Учень 8-го класу Бібрської музичної школи Герчаківський Михайло (викл. В.Рядова, концертмейстер М.Городиновська) зайняв ІІІ місце.

Учениця 7-го класу Перемишлянської музичної школи Х.Мартинишин (вик. І.Мариняк, концертмейстер Н.Париляк) відзначена дипломом.

 

19 березня збірна команда району в складі семи чоловік взяла участь у ХХ обласних спортивних іграх Львівщини та посіла VII місце серед 20-ти районів області.