23 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Детальніше...І.Рій  провів робочу нараду із заступником начальника управління АПР райдержадміністрації М.Цимбалістою. Під час наради обговорювались результати обстеження ставків загальнодержавного користування у районі.

 
 Сьогодні, 22 грудня, на засіданні Колегії Львівської облдержадміністрації розглянуто питання про виконання місцевих бюджетів області за 11 місяців 2011 року.
Про виконання місцевих бюджетів області за 11 місяців 2011 року доповів начальник головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

Детальніше...

 

 Наступний рік повинен стати періодом командних дій, спільних пошуків та напруженої праці із реформування, відродження та розбудови економіки нашого регіону. На цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк у своєму виступі на засіданні Колегії облдержадміністрації. 

Детальніше...

 

 

Детальніше...

22 грудня у с.Ушковичі Перемишлянського району відбулося урочисте відкриття та освячення дошкільного навчального закладу на базі Ушковицької ЗОШ І ст. На урочистості зібралася численна громада села на чолі із Ушковицьким сільським головою П.Горецьким. Також були присутні гості із районного центру - це голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, заступник голови

Детальніше...

 

Детальніше...22 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам у Перемишлянському районі. Під час засідання обговорювалось питання реалізації у 2011 році плану заходів Перемишлянської райдержадміністрації щодо протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в районі. Про проведену у цьому напрямку роботу доповідали лікар-інфекціоніст Перемишлянської ЦРЛ Г.Габраль, головний державний санітарний лікар району Л.Томчак, начальник відділу соціальної роботи РЦ СССДМ О.Винницька, інспектор  по роботі з населенням та громадськими формуваннями Перемишлянського РВ ГУМВСУ у Львівській області,  старший лейтенант міліції Т.Кузик.

 

Детальніше...21 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини.

 

2Детальніше...1 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Колегії РДА. На засіданні заслуховувалися питання про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Перемишлянського району за 2011 рік та проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2012 рік; про споживання енергоносіїв у фізичних обсягах Детальніше...бюджетними установами Перемишлянського району за 11 місяців 2011 року; про стан фінансово-бюджетної дисципліни; про наслідки ревізії фінансово-господарської діяльності Перемишлянської центральної районної лікарні; про  стан кадрової роботи, дотримання чинного законодавства з питань державної служби в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації; про план роботи Колегії райдержадміністрації на 2012 рік; про стан виконання рішень Колегії.

 

 

Детальніше...

20 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок провели нараду стосовно визначення перспектив подальшого функціонування міського стадіону. У нараді брали участь начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту О.Науменко, голова ФСТ «Колос» М.Дембіцький та директор ДЮСШ «Сокіл» С.Бедрій.

 

 

Детальніше...20 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінської, керівника відділу освіти РДА Н.Борщ та директорів навчальних закладів провів засідання районної протиепідемічної комісії. Предметом обговорення на засіданні комісії була проблема зростання в Україні рівня захворюваності на кір. Перед присутніми виступив головний лікар району Б.Лівий, головний державний санітарний лікар Л.Томчак. Під час засідання до відома освітян району доведено заходи щодо запобігання захворюваності на кір.

 

 

20 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, Перемишлянський міський голова О.Зозуля взяли участь в урочистостях з нагоди 20-ї річниці Дня міліції України.  До працівників райвідділу та ветеранів, які зібралися у актовому залі, із вступним вітальним словом звернувся начальник РВ ГУМВС у Л/о, підполковник міліції Я.Мармуляк. Керівники району привітали правоохоронців та нагородили грамотами райдержадміністрації та районної ради за вагомий внесок у розкриття та попередження злочинності, проведення профілактичної роботи, за сумлінне виконання функціональних обов’язків та з нагоди 20-ї річниці Дня міліції України чотирьох працівників райвідділу.

Детальніше...   Детальніше...