18 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій здійснив виїзний прийом громадян у с.Бачів. На прийом до першого заступника голови РДА прийшли 17 бачівчан. Мешканці ділилися наболілими проблемами, зокрема про ремонт дороги через село; про часте вимкнення електропостачання; про присвоєння почесного звання України  „Мати-героїня”; про виділення коштів на придбання твердого палива пенсіонеру - учаснику війни; про виплати грошової допомоги при народженні дитини. На всі запитання І.Рій надав відповіді, а також ряд проблем обіцяв вирішити в найближчі терміни.

 

Детальніше...   Детальніше...

18 жовтня у залі засідань Перемишлянської районної ради, в урочистій обстановці, вітали багатодітних матерів району, які удостоїлися почесного звання України  «Мати-героїня».  До присутніх матерів звертався голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський. У своєму вітанні керівник району побажав багатодітним жінкам здоров’я, довголіття та потіхи від дітей, онуків і правнуків. Після вітальних слів голова РДА О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок вручили матерям посвідчення і нагрудні знаки почесного звання України «Мати-героїня». Цього разу вручено 64 відзнаки багатодітним жінкам із населених пунктів Боршівської, Липовецької, Подусівської, Ушковичівської, Бачівської, Подусільнянської, Вишнівчицької, Великоглібовицької, Суходільської, Білецької, Осталовицької, Корелицької, Дунаївської, Болотнянської сільських рад а також із м.Перемишляни. Після вручення для присутніх у залі матерів відбувся концерт за участі мистецьких колективів Народного дому м.Перемишляни.

 

Детальніше...18 жовтня у залі засідання Перемишлянської райдержадміністрації відбувся семінар з кадровими працівниками щодо підготовки нормативно-правових актів спрямованих на реалізацію Закону України від 17 листопада 2011 року №4050-VI «Про державну службу». Семінар провела головний спеціаліст управління державної служби у Львівській області Л.Циганчук. На семінарі були присутні спеціалісти з кадрових питань структурних підрозділів райдержадміністрації а також територіальних органів виконавчої влади.

 

Детальніше...18 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів обстеження котельні Свірзької ЗОШ І-ІІІст., де відбувається встановлення двох нових котлів та підключення їх до діючої теплотраси. Ремонтні роботи виконує бригада працівників Перемишлянського УЕГГ.

 

17 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій здійснив об’їзд виборчих дільниць у селах Затемне, Станимир, Ганачівка, Селиська, Романів, Підгородище та Під’ярків. Всі оглянуті дільниці є готові до проведення виборів Народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Також у даних дільницях успішно пройшло пробне включення відеокамер.

 

1Детальніше...7 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський знову оглянув приміщення виборчої дільниці у с.Липівці. Дана дільниця є найпроблемнішою у Перемишлянському районі з огляду на те, що там ще не завершені ремонтні роботи. Керівник району особисто контролює підготовку приміщення до проведення виборів 28 жовтня 2012 року. На сьогоднішній день на дільниці встановлені нові вікна і двері та залито підлогу бетонною сумішшю. Ремонтні роботи виконує ТзОВ «Сількомунгосп», кошторис капітального ремонту даного приміщення становить 72 тис.грн. О.Краєвський під час огляду дільниці дав Липовецькому сільському голові В.Дідуху ще кілька доручень, які стосувалися організації виборчого процесу на дільницях сіл Липівці і Лоні.

 

Детальніше...16 жовтня у залі засідань Перемишлянської райдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації, керівника апарату ОДА І.Груника відбулася кущова нарада із керівниками органів місцевого самоврядування, керівниками органів виконавчої влади та структур відповідальних заДетальніше... матеріально – технічне забезпечення виборчих дільниць. Під час засідання обговорено ряд питань, серед яких, особливу увагу було відведено забезпеченню охорони програмно-апаратних комплексів системи відео спостереження на виборчих дільницях, утворених для проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, та стану матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій. З даних питань доповідали голови райдержадміністрацій: голова Перемишлянської РДА О.Краєвський, голова Золочівської РДА Я.Окрепкий та голова Миколаївської РДА Р.Дякунчак, райони яких належать до 123-го виборчого округу. Заслуховували також і голову окружної виборчої комісії Я.Скальського. В залі були присутні представники трьох районів: керівники галузевих структурних підрозділів освіти, культури, охорони здоров’я, місцевого самоврядування Перемишлянського району і інші відповідальні особи.

 

Детальніше...16 жовтня за участі першого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя проведено «гарячу» телефонну лінію з мешканцями району. До першого заступника голови РДА звернулося 6 осіб із різноманітним запитаннями. Зокрема, житель с.Свірж цікавився, коли здійснять підключення світла центральної вулиці села до нової електролінії; мешканка с.Ганачівка запитувала чи буде проводитися ремонт відрізку дороги з с.Ганачівки до с.Затемне; громадянин із с.Кореличі мав питання стосовно використання пайових земель. На всі питання, які прозвучали, перший заступник голови райдержадміністрації дав відповіді, деякі з них взяв на особистий контроль.

 

У 2012 році за сприяння Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України,  Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» проведено XІV Всеукраїнську спартакіаду серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі – Всеукраїнська спартакіада).

Всеукраїнська спартакіада має на меті зміцнення здоров’я державних службовців, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, організацію активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту та є гарантією досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців.

Детальніше...

 

Детальніше...13 жовтня у с.Під’ярків на території Романівської сільської ради напередодні 70-ї річниці створення Української Повстанської Армії відбулося освячення пам’ятника борцям за волю України. Пам’ятник освятили священики двох конфесій УГКЦ та УАПЦ. Серед багаточисельної громади  був присутній також і перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій. Активними учасниками свята були працівники Романівської сільської ради та  учні Під’ярківської ЗОШ І-ІІст.

Детальніше...Детальніше...