Службою у справах дітей обласної державної адміністрації  підведено підсумки  усиновлення дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2012 році.

Детальніше...

 

26 лютого 2013 року відбудуться установчі збори нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації.
Прийом документів від інститутів громадського суспільства (ІГС), які бажають взяти участь у зборах, здійснюватиметься у робочі дні з 14 січня до 15 лютого 2013 року включно з 9.00 год. до 18.00 год. у відділі комунікацій з громадськістю департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (вул. Винниченка, 18, каб. 403-А).

Детальніше...

 

Шановні мешканці Перемишлянського району!

Детальніше...

Щиро вітаю Вас з Різдвом Христовим – святом, яке прокладає  світлі стежини спогадів, пробуджує  кращі почуття та мрії!

З глибини віків цей святий  і величний день Різдва Христова є перлиною життя, ознакою сімейного щастя, домашнього затишку, дружнього спілкування, теплих спогадів.

Світла пора різдвяних свят – це ще й привід згадати про радісні миттєвості життя, наші надбання та здобутки. І, що найголовніше, цей особливий  і магічний  час є стимулом до зміцнення віри в наші перспективи. Віримо, що ми разом наполегливою працею здолаємо усі труднощі та перешкоди на  шляху до нових успіхів і здобутків, підвищення добробуту.     

Божого Вам благословення, любові, натхнення, злагоди, світлих життєвих обріїв і здійснення усіх Ваших бажань! Нехай Різдвяна зірка зігріває Вас не лише в період свят, а й протягом усього  року, а її незгасне сяйво об’єднує усіх нас світлом людських чеснот і цінностей. Нехай кожну родину о цій світанковій порі навідають щастя та радість!

                      З повагою голова Перемишлянської РДА   Орест Краєвський                      

 

Детальніше...

4 січня голова Перемишлянської райдержадДетальніше...міністрації О.Краєвський та голова  Перемишлянської районної ради П.Бучок взяли участь у засіданні сесії Білецької сільської ради. На порядок денний засідання виносилося питання про затвердження бюджету сільської ради на 2013 рік. Під час обговорення даного питання депутати висловлювали свої думки щодо використання коштів у 2013 році. Від керівників району також поступили пропозиції щодо окремих статей бюджету. Депутати одностайно проголосували за дані пропозиції і затвердили бюджет сільської ради на 2013 рік.  

 

Детальніше...Упродовж 2- 4 січня працівники відділення соціально-побутової адаптації управління соціального захисту населення вручали одиноким жителям району продукти до Різдвяних свят. Слід відзначити, що продукція, яку одержали одинокі, вирощена у підсобному господарстві управління соціального захисту. Долучився до акції приватний підприємець В.Келестин, який виділив для даної категорії людей різдвяні калачі.

 

Детальніше... 4 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ І.Дяківим. Під час зустрічі обговорювалося питання очікуваних у січні 2013 року надходжень до місцевого та державного бюджетів.

 

Детальніше...4 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів прийом громадян. Поспілкуватися із головою РДА прийшли 6 мешканців району, які звертались із проблемами щодо вирішення земельних питань, соціального захисту, працевлаштування та ремонту дороги. Окремі питання керівник району взяв на особистий контроль.

 

Cьогодні, 4 січня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Олег Рудницький спільно з головою Львівської облради Петром Колодієм та міським головою м.Львова Андрієм Садовим урочисто вручили 29 ордерів на квартири, придбаних за державні кошти громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, інвалідам війни та воїніам-інтернаціоналістіам. Урочистості відбулись у малій сесійній залі Львівської обласної ради.

Детальніше...

 

За статистичними даними Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, станом на 4 січня 2013 року від переохолодження та обмороження в області постраждало 55 осіб.
40 постраждалих госпіталізовано у стаціонари лікувальних закладів. 3 особи померли

 

3 січня перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Матолич провів нараду щодо надання адміністративних послуг із заступниками голів райдержадміністрацій та міст обласного значення та представниками територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади, які відповідальні за виконання Закону України «Про адміністративні послуги».

Детальніше...