7 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

 

06 квітня 2011р. робоча група у складі керівника відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації Гавінської О.М., директора РНД Теодоровича В.Б. та провідного методиста РНД Алісової О.Г. провела перевірку роботи закладів культури Добряницької сільської ради. Відзначено належний стан прилеглих територій, вказано на недоліки.

 

06 квітня 2011р. директором ЦБС Лоїк Л.Л. проведено нараду бібліотечних працівників району. В роботі наради  взяла участь керівник відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації Гавінська О.М. В ході наради розглянуто питання щодо дотримання трудової дисципліни працівниками ЦБС, проведення місячника довкілля, підведено підсумки конкурсу „Найкращий читач України  - 2011р.”, інформовано про проведення благодійної акції „Подаруй дитині книгу”, доручено подати інформацію про стан і склад галузевого книжкового фонду.

 

04 квітня 2011р. відділом культури і туризму  Перемишлянської районної державної адміністрації проведено атестацію ІІ-го рівня  викладачів музичних  шкіл району. За результатами роботи атестаційної комісії у складі керівника відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації Гавінської О.М.(голова), директора Бібрської музичної школи Яреми О.Я. (заступник голови), завуча Перемишлянської музичної школи Боднар Г.Г. (секретар), методиста вищої категорії управління культури Львівської обласної державної адміністрації Лотошинської І.В., директора Буської музичної школи Керкало О.К., директора Перемишлянської музичної школи Підківки О.Н., голови профспілкового комітету Бібрської музичної школи Цимбали Р.Ю., проатестовано 12 викладачів музичних шкіл району.

 

7 квітня за сприянням відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти райдержадміністрації в рамках спартакіади серед учнівської молоді проведено районні змагання з настільного тенісу. У змаганнях взяло участь 18 учасників. В результаті гри І місце здобула команда Іванівської ЗОШ І-ІІ ст..; ІІ посіла команда Боршівської школи; ІІІ – зайняла команда Ганачівської школи. Переможців нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Детальніше...

 

Детальніше...7  квітня голова Перемишлянської РДА О.Краєвський спільно із заступником голови з гуманітарних питань Н.Гавінською та керівником апарату РДА С.Ковальською провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. Основним на нараді було питання підготовки до візиту голови Львівської облдержадміністрації М.Цимбалюка до Перемишлянського району. Зокрема, губернатор має намір відвідати дитячий оздоровчий табір «Дружба», який знаходиться на території Свірзької сільської ради. Очільник району дав доручення керівника установ відповідним чином підготуватися до прибуття М.Цимбалюка у район.

 

У вівторок, 5 квітня, пройшли установчі збори з формування Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації.

Детальніше...

 

6 квітня голова Премишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду з керівником філії «Перемишлянського райавтодору» В.Падучаком.  Нарада відбувалася по питаннях ліквідації ямковості на дорогах Перемишлянського району та ліквідації пророслі придорожніх слуг. Голова Перемишлянської РДА О.Краєвський дав доручення активізувати роботу вже сьогодні, та в кінці кожного дня доповідати про виконаний об’єм робіт.

 

Львівська облдержадміністрації розробила план заходів до відзначення 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи та вшанування героїв та жертв Чорнобиля. Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк дав доручення провести заплановані заходи в області та безпосередньо в м. Львові на високому рівні та вшанувати пам'ять тих, хто постраждав внаслідок страшної аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

 

На сесії Львівської обласної ради 5 квітня на розгляд депутатського корпусу було представлено План заходів із відзначення Року полковника Євгена Коновальця.

Детальніше...