21 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок здійснили виїзд у Станимирську сільську раду. Керівники району побували у с.Ганачівка, спілкувалися  із Станимирським сільським головою М.Нецкарем. Під час робочої поїздки мова йшла про можливість ремонту приміщення у якому знаходиться Народний дім та сільська бібліотека. Оглянувши приміщення, ознайомившись із умовами праці О.Краєвський та П.Бучок пообіцяли посприяти реконструкції покрівлі даної споруди. Крім цього громада села та працівники закладів культури села проводили благоустрій території, що прилягає до будівлі, зокрема, здійснювали посадку дерев та встановлювали огорожу біля Народного дому

Детальніше...

 

19 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський побував у с.Унів з метою перевірки виконання розпорядження „Про проведення місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля”. В результаті об’їзду населеного пункту керівник району відмітив  прибрані індивідуальні двори та присадибні ділянки селян, почищені придорожні канави. Впорядковано чудотворне Унівське джерело, прибрано на території ФАПу, сільського поштового відділення, школи. Придорожні смуги за межами села очищені від сміття.

 

Детальніше...20 квітня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання спостережної комісії. Запрошений на засідання в.о. заступника начальника Бродівського МВ КВІ УДДУ ПВП у Львівській області А.Коваль повідомив членів комісії про скасування вказівки Держдепартаменту від 13.02.2009 р. №19/713/Кн щодо тимчасового порядку обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, та здійснення контролю за їх поведінкою.

 

На  виконання  Указу Президента України  від 06.08. 2011р. «Про День довкілля» та розпорядження першого заступника голови Перемишлянської районної державної адміністрації від 21.03.2011р. №135 «Про проведення місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля» заклади культури  району а з 21.03.2011р.-20.04.2011р. провели місячник озеленення та благоустрою, а 16.04.2011р.-День довкілля.

Детальніше...

 

20 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду із Перемишлянським міським головою О.Зозулею та начальником  РЕМ ВАТ „Львівобленерго” В.Воловиком. На нараді мова йшла про освітлення населених пунктів району. В ході наради узгоджено варіанти спільних дій щодо вирішення даного питання. Керівник району О.Краєвський запропонував обговорити на нараді із сільськими головами важливу проблему освітлення населених пунктів. У свою чергу, начальник  РЕМ ВАТ „Львівобленерго” пообіцяв сприяння у вирішенні даної проблеми.

 

Наступне засідання організаційного комітету з відзначення 800-річчя Бібрки (Перемишлянський район) відбудеться безпосередньо у цьому населеному пункті. Таке доручення дав голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк під час зустрічі з головою Перемишлянської РДА Орестом Краєвським 20 квітня.

Детальніше...

 

Дорогі краяни!

Детальніше... Вітаю Вас зі світлим днем Воскресіння Христового!

Цей день для всіх нас є символом духовного відродження, торжества життя і християнських ідеалів. Свято Великодня нагадує нам про призначення людини, надихає на щиру працю, духовне вдосконалення, закликає любити ближнього, допомагати нужденним.

Святкування Христового Воскресіння допомагає нам по-особливому збагнути глибокі традиції нашого народу. Так відроджується духовна основа, без якої неможливий розвиток країни, утвердження добробуту нашого краю.

Бажаю вам, щоб ці Великодні дні зігріли ваші серця радістю спілкування з родиною та близькими, принесли благополуччя у ваші оселі. Щастя, добра та миру вам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Михайло Цимбалюк Голова Львівської обласної державної адміністрації

 

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  щодо виконання Плану заходів, пов’язаних з 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи, працівниками управління праці та соціального захисту населення проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

 

19 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський зустрівся із В.Касперським, представником фірми, яка займається молочним виробництвом на території Жовківського району. Під час зустрічі обговорювалося питання стосовно відновлення роботи молокопереробного підприємства на території с.Липівці Перемишлянського району. Також здійснено виїзд у с.Боршів, де було оглянуто приміщення колишньої ферми. Сторони домовилися про здійснення спільних заходів щодо відновлення молокопереробного виробництва та розведення племінних порід великої рогатої худоби на території району.

 

18 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський підписав розпорядження „Про закінчення опалювального сезону 2010 – 2011 року”.

Детальніше...