Детальніше...1 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із заступником начальника – начальником Перемишлянського відділення Золочівської  міжрайонної Державної податкової інспекції І.Дяківим з питань наповнення дохідної частини бюджету. Зокрема, І.Дяків повідомив про надходження до бюджету за січень-лютий поточного року. Податковою інспекцією району зібрано в загальний фонд державного бюджету 3 млн. 752,3 тис.грн. До місцевого бюджету забезпечено надходження в сумі 4 млн. 582 тис.грн., що становить 130,7% до відповідного періоду минулого року.

 

Реалізація реформ в Україні буде активно продовжуватися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання під час підсумкової прес-конференції. «Нам треба йти цим шляхом. Реформи не проводяться за рік, за два, за три - треба постійно рухатися вперед, шукати інновації. Прискорений розвиток економіки можливий тільки тоді, коли ми будемо прискорено розвивати країну, вкладати кошти», - наголосив Віктор Янукович.

Детальніше...

 

Реалізація реформ в Україні буде активно продовжуватися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання під час підсумкової прес-конференції. «Нам треба йти цим шляхом. Реформи не проводяться за рік, за два, за три – треба постійно рухатися вперед, шукати інновації. Прискорений розвиток економіки можливий тільки тоді, коли ми будемо прискорено розвивати країну, вкладати кошти», – наголосив Віктор Янукович.

Детальніше...

 

6 березня з 16 до 17 год у приміщенні Львівського обласного центру здоров’я  в рамках проведенння акції з діагностики та профілактики глаукоми проводитиметься тематична  „гаряча” телефонна лінія Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА за тел. 260-19-18.

На запитання мешканців Львівщини щодо проблем із зором відповідатиме головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з офтальмології Олександра Павлів.

 

Президент України Віктор Янукович підписав Доручення щодо деяких питань організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Детальніше...

 

Львівська область отримала кошти субвенції з державного бюджету на  виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях у сумі 866,4 тис. грн. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Детальніше...

 

 

2Детальніше...8 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у  роботі постійної комісії Перемишлянської районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій. Серед питань, що розглядалися членами комісії, були такі: про звіт голови Перемишлянської райдержадміністрації про виконання «Програми соціально–економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2012 рік» і затвердження «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2013 рік»;

Детальніше...

 

Держкомтелерадіо організує роботу з інформування та взаємодії з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України. Відповідне рішення прийняте на виконання урядового плану першочергових заходів щодо інтеграції України до Європейського Союзу на 2013 рік та затверджене наказом Комітету.

Детальніше...

 

    28 лютогоДетальніше... голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів  засідання Комісії з питань захисту прав дітей. На засіданні обговорювалися  питання про можливість позбавлення батьківських прав; про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, в якому зареєстровані неповнолітні  діти; про призначення відповідальних за збереження житла та майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

Реалізація Державної програми активізації розвитку економіки  на 2013 – 2014 роки забезпечить стабільний розвиток України на роки. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з працівниками ДП «Виробниче об’єднання «Київприлад».

Детальніше...