Детальніше...

Парламент завершив розгляд проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення №2178-10.

Згідно з оновленою версією документа, з другого півріччя 2021 року скасовується дія мораторію на продаж аграрної землі.

Детальніше...

 
Детальніше...

Пікніки в парках, розваги на дитячих майданчиках та посиденьки великими групами – привід для поліції скласти адміністративні протоколи за порушення протиепідемічних заходів. Відтак, мешканців області закликали не нехтувати правилами карантину та проявити громадянську свідомість в умовах пандемії.

Про це сьогодні йшлося під час брифінгу щодо ситуації із коронавірусом.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 31 березня, відбулось засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня, яка виникла внаслідок розповсюдження територією Львівщини гострої респіраторної хвороби COVID – 19.

«Нам потрібно оперативно, у максимально стислий термін виконувати завдання, що надходять від керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації України. Ми повинні завжди бути готові рішенням Штабу прийняти правильне, виважене рішення для реалізації виконання задач задля ліквідації надзвичайної ситуації в області», - наголосив заступник голови Львівської ОДА, керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Іван Собко.

Детальніше...

 
Детальніше...

Згідно з оновленими медичними стандартами надання медичної допомоги хворим на COVID-19, стаціонарне лікування має обов'язково надаватися:

- ️хворим з підозрою/підтвердженим COVID-19 у середньому й тяжкому стані, а також при ознаках пневмонії або дихальної недостатності;
- пацієнтам, незалежно від тяжкості стану, які належать до групи ризику розвитку ускладнень.

Детальніше...

 
Детальніше...

Народні депутати України прийняли законопроект #3275. Це вже другий пакет законодавчих змін, спрямований підтримати українців та їхній бізнес під час протидії розповсюдженню коронавірусної хвороби COVID-19.

Серед всіх ініціатив безпосередньо для малого та середнього бізнесу цим законопроектом передбачено:

Детальніше...

 
Детальніше...

Платформа Be Smart/Будь розумним – це безкоштовний ресурс для тих, хто хоче покращити свої результати ЗНО, почуватися впевнено та отримати максимальний бал на ЗНО. Про це інформують у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Детальніше...

 
Детальніше...

Інститут політико-правових та релігійних досліджень до Дня Незалежності України проводить Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення православної Церкви України».

До участі у Конкурсі запрошуються: учні, члени малої академії наук України, студенти та аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

Детальніше...

 

На території району відновлення вегетації сільськогосподарських рослин відбулося в другій декаді березня, що на рівні середніх багаторічних строків. Помірно теплі атмосферні фронти обумовили вихід фітофагів з місць зимівлі і початок заселення агроценозів.

ШКІДНИКИ І ХВОРОБИ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

Джерелом розповсюдження хвороб озимих колосових культур залишається існуючий ще з минулорічної осені інфекційний запас фітопатогенів. Враховуючи особливості кліматичних умов і технологічних заходів системи захисту озимих зернових культур на початкових етапах розвитку, можливо цілеспрямовано та успішно впливати на їх фітосанітарний стан, досягаючи бажаного результату. За результатами фітомоніторингу посівів озимини на окремих полях спостерігається ураження рослин озимої пшениці гельмінтоспоріозом, септоріозом, кореневими гнилями, борошнистою росою, сніговою пліснявою; озимого ячменю - сітчастим гельмінтоспоріозом, ринхоспоріозом; озимого жита - темно-бурою плямистістю, септоріозом. Залежно від ступеню розвитку хвороб (ЕПШ для борошнистої роси, септоріозу складає 3-5% уражених рослин за прогнозованої епіфітотії) і економічної доцільності заходу, проводять обробку посівів фунгіцидами широкого спектру дії: флексіті, к.с., 0,15-0,25 л/га, рекс Дуо, к.с., 0,4-0,6 л/га, фенікс, к.с., 0,5 л/га, топсін-М, з.п., 1 л/га, планриз, в.с., 1,5-2 л/га або іншими.

Детальніше...

 
Детальніше...

У період з 22:30 год 30 березня по 10:30 год 31 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулася ще 8 осіб. Пацієнти з міста Львова, Борислава, а також Миколаєва.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Детальніше...

 
Детальніше...

В області одужала перша пацієнтка, у якої було виявлено коронавірус. У 50-річної жінки діагностували COVID-19 після того, я вона повернулась із Німеччини.

За словами в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Андрія Васька, перший результат тесту на коронавірус виявився позитивним. Другий і третій тест - негативні.

Детальніше...