Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 14 грудня, під головуванням голови райдержадміністрації  Володимира Танчина  відбулось засідання Колегії Перемишлянської райдержадміністрації. В роботі Колегії також взяли участь голови постійних депутатських комісій районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, головні розпорядники бюджетних коштів.

На засіданні, що відбулося, було схвалено проект районного бюджету на 2018 рік по доходах в сумі 373979,4 тис. грн., загальному фонду в сумі 371691,2 тис.грн., та спеціальному фонду  в сумі 2288,2 тис.грн.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» за участі керівництва області та представників громадських організацій Львівщини відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

У межах заходів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та представники громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля».

Детальніше...

 
Детальніше...

Більшість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням людей чадним газом, відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення.

Крім цього, до нещасних випадків призводить несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів.  Так, 13 грудня, отруїлись чадним газом три особи, яких у стані легкої та середньої важкості госпіталізували до Львівської обласної клінічної лікарні.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 13 грудня, делегація з Львівської області у межах робочої поїздки голови Львівської ОДА Олега Синютки до Латвійської Республіки ознайомилась із роботою сільськогосподарського кооперативу та Тукумського молокозаводу.

Відтак, представники Львівської області ознайомились із системою вирощування та переробки плодів та овочів на базі кооперативу "Зелта Абеле" ("Zelta ābele").

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 грудня у Центрі Митрополита Андрея Шептицького УКУ відбудеться п’ята ювілейна зустріч молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю Львівської області.

У програмі заходу:
- нагородження молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю у різних номінаціях;
- підбиття результатів діяльності відділу молодіжної політики та молодіжних громадських організацій за 2017 рік (у формі креативної відеопрезентації або слайд-шоу тривалістю до 3 хв.);
- реалізація обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки у поточному році;
- фуршет, неформальне спілкування.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 13 грудня, у м. Рава-Руська Жовківського району ключі від житла вручили особі із числа дітей-сиріт.

Як повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, однокімнатну квартиру придбали у межах реалізації обласної та районної програм забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Детальніше...

 
Детальніше...

Від імені учасників Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації голові Львівської ОДА Олегу Синютці вручили подяку за покращення бізнес-клімату та залучення інвесторів.

«Щороку Європейська Бізнес Асоціація проводить збори, і цього року в межах засідання Асоціація висловила подяку Львівській облдержадміністрації такими відзнаками за ефективну якісну співпрацю», - зазначив начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 13 грудня, у Києві відбувся круглий стіл, учасники якого порушили питання надходжень до місцевих бюджетів видобувних регіонів з 2018 року. Зміни зумовлені набранням чинності Закону України № 1793-19 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування рентної плати за користування надрами для видобування нафти». Участь у заході взяли представники Львівщини.

 

В межах круглого столу представники державних інституцій, облрад, державних адміністрацій, видобувних кампаній та громад ознайомились із тим, які кошти з 2018 року отримають місцеві бюджети регіонів, де відбувається видобуток вуглеводнів, через нарахування 5 % ренти на місця, механізмом отримання та використання рентних надходжень, роз’ясненнями Закону та їх практичним застосуванням.

Організатори заходу – німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ та Національний секретаріат UAEITI.

Детальніше...

 
Детальніше...

У системі Прозорро провели відкриті торги, за результатами яких визначили переможця на закупівлю необхідних саморятівників для ДП «Львіввугілля». Окрім того, днями провели передоплату на суму 25.175 млн грн.

Переможець тендерних торгів підтвердив отримання коштів за 2 650 саморятівників. На сьогодні очікується отримання замовлення на шахти ДП «Львіввугілля».

Детальніше...

 

Детальніше...

«Ми дійшли спільної думки, що історія не повинна впливати на стратегічний характер українсько-польських відносин», - заявив Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції  з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою за підсумками переговорів.

Детальніше...