Детальніше...

В області померла ще одна пацієнтка, у якої було зафіксовано коронавірусну інфекцію. Це уже 58-ма смерть від цієї недуги.

Детальніше...

 

Детальніше...

1 червня Україна зазнала непоправної втрати – помер геній української музики Мирослав Скорик.

"Львівщина в жалобі – від нас відійшов композитор і музикознавець, Герой України, народний артист, лауреат премії імені Т.Г.Шевченка Мирослав Михайлович Скорик. Помер великий Українець і шляхетна Людина, яка упродовж усього свого життя самовіддано служила Мистецтву та прославляла Україну у світі. Його внесок у післявоєнну музичну історію нашої країни неможливо переоцінити – це була натхнення епоха творення музики світового рівня з українським неповторним духом свободи і прагнення волі. Скорика не зламала система. Його глибоке галицьке коріння живилося соками рідної землі і створило справжнього генія української музики. Нащадки будуть вічно вдячні Мирославу Михайловичу за оперу «Мойсей», музику до десятків кінофільмів та симфонічних творів. Вічна пам’ять Великому Композитору, Митцю, Педагогу!", - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Очільник області висловив глибоке співчуття рідним і близьким Мирослава Скорика.

 

Детальніше...

До Дня захисту дітей у Новояворівську привітали переможців творчого конкурсу серед дітей з особливими потребами соціального центру “Регіна” та дітей, які стоять на обліку в інклюзивно-ресурсному центрі Яворівської РДА.

Детальніше...

 

Детальніше...

1 червня 2020 року працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно з інспекторами Управління Укртрансбезпеки у Львівській області провели рейдову перевірку дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19 при перевезенні пасажирів регулярними спеціальними автобусними маршрутами).

Детальніше...

 

Детальніше...

На Яворівщині планують створити перший Будинок воїна - для тих, хто служив та служить у війську, а також їхніх родин. Така ініціатива належить представникам місцевої громадської організації “Спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих Яворівщини”.

Сьогодні, 1 червня, з ними зустрівся заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Детальніше...

 

Детальніше...

Карантин на Львівщині продовжили до 5 червня. Таке рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

 

Детальніше...

Ситуація із захворюваністю на Covid-19 в області не сприяє послабленню карантинних заходів.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

 

Детальніше...

Вже традиційно, впродовж десятиліть його організатором є Львівська національна філармонія.

У 2020 році фестиваль, без сумніву, став унікальним та вирізняється з-поміж інших. Відбувається він у форматі дводенного онлайн-маратону, який  присвячений постаті видатного композитора-класика – Людвіга ван Бетховена, адже у 2020 році виповнюється 250 років із дня народження митця.

Детальніше...

 

Детальніше...

Керівником департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА призначили Олену Василівну Василько.

Детальніше...

 

Детальніше...

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод взяв сьогодні участь у відкритті 2 дитячих виставок з образотворчого мистецтва та відвідав дитячий бібліохаб у Новояворівську.

Детальніше...