Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

17 січня відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю керівників району:

16.00 год - с.Неділиська (Народний дім)

17.30 год - с.Кимир (Народний дім)

 

Детальніше...22 січня, у День Соборності, на Львівщині відзначатимуть сторіччя Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки

У цей день закликаємо мешканців району прикрасити свої будинки, подвір’я, балкони чи вікна державним стягом, аби урочисто відзначити важливе для України свято.

 

Детальніше...Щоби зменшити захворюваність кором, необхідно проводити вакцинацію населення. Так стверджують медики.

Особливо захворюваність поширюється у місцях масового перебування людей, зокрема у навчальних закладах.

В рамках пілотного проекту масової імунізації школярів Львівщини, у Перемишлянському районі створюються мобільні бригади для щеплень у закладах освіти.

Детальніше...

 

Детальніше...У районі складається критична ситуація із захворюванням кором. Як вже зазначалось, головною причиною захворювань є відсутність щеплень у дітей.

Це питання обговорювалось 15 січня під час наради у Перемишлянській ЦРЛ  за участі сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, керівника відділу освіти.

Керівництво Перемишлянської ЦРЛ повідомляє, що на даний час район забезпечений достатньою кількістю якісної вакцини «Пріорикс» бельгійського виробництва, що захищає від кору, паротиту та краснухи.

 

Детальніше...15 січня в актовому залі КП Перемишлянської ЦРЛ відбулась нарада за участі головного лікаря Лівого Б.В.,заступника головного лікаря по мережі Соляника А.Л., заступника голови Перемишлянської РДА Шалапського І.Я., керівника відділу освіти ТанасієнкаР.В., сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів з приводу критичної ситуації захворювання кором.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж  січня - травня у Львівському історичному музеї буде експонуватися виставка  "Трипілля без меж і кордонів".

Колекція пам'яток трипільської культури у фондах Львівського історичного музею налічує понад 6 тисяч предметів, чільне місце серед яких посідають пам'ятки із західних областей України.

Детальніше...

 
Детальніше...

До 100-річчя Соборності України департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації спільно з відомими спортсменами, громадськими діячами, учасниками АТО та іншими видатними особистостями відзняли відеоролик.

У коротких відео кожен із них розповідає про те, що для нього особисто означає це свято.

Детальніше...

 

Детальніше...

19 січня у кінотеатрі Lviv Film Center, що на вул. Володимира Великого 14а відбудеться благодійний фестиваль "Мрія на всіх" на підтримку учасників АТО, які отримали важкі поранення в українсько-російській війні та обмежені в пересуванні, проте мають мрію побувати в горах.

У програмі фестивалю:

Детальніше...

 
Детальніше...

У суботу, 19 січня, вся Україна буде відзначати Водохрещення Господнє — одне з найбільших свят православної та греко-католицької церков. В цей день люди йдуть до найближчих водойм для того щоб заповнити цілющою водою свою тару, а найбільш сміливі пірнають в ополонку.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації закликає під час проведення свята купатися лише в спеціально обладнаних місцях.

Детальніше...

 
Детальніше...

15 січня, у Львівській ОДА відбулось засідання оргкомітету щодо урочистого відзначення річниці створення Організації Українських Націоналістів.

Під час зустрічі порушили питання гідного вшанування видатних діячів ОУН та організації низки заходів з нагоди ювілею протягом 2019 року.

Детальніше...

 

Детальніше...16 січня заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу. Розглянуто 44 справи. 8 заявникам відмовлено у наданні субсидії. Причиною відмови стало те, що члени їх сімей тривалий час не працевлаштовуються.

Окрім цього, до комісії звертались три особи про надання пільг. Їхні заяви були задоволені.

Нагадаємо, що субсидія може призначатися, виходячи із обставин, що склалися в сім’ї, за рішенням Комісії.  Рішення Комісією приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, який складається соціальним інспектором управління  соціального захисту населення. Для того щоб Комісія розглянула таку ситуацію, необхідно це показати в Заяві про призначення житлової субсидії.