Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

 

Детальніше...

У межах реалізації міжнародної програми стажувань, цієї зими до Львова приїжджає майже вісімдесяти волонтерів із різних країн на освітні та екологічні проекти. Організація AIESEC намагається знайти якомога більше приймаючих сімей серед львів’ян, адже це безцінний досвід як для них, так і для іноземців, постійна практика англійської,руйнування культурних стереотипів та пізнання усього світу просто у рідному місті.

Серед країн, звідки приїдуть іноземці - Туреччина, Єгипет, Сингапур, Індонезія, Китай, Марокко, Туніс.

Детальніше...

 
Детальніше...

429 тисяч гривень компенсували цього тижня мешканцям області, які скористалися обласною програмою енергозбереження для населення та зробили свої помешкання енергоефективними та комфортними для проживання.

Загалом від початку 2018 року уже відшкодували 4,7 млн гривень.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 20 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією аграрної палати регіону Іль-де-Франц Французької Республіки.

Під час зустрічі очільник області наголосив на важливості двосторонньої співпраці з Французькою Республікою у галузі агропромислового комплексу та подякував Посольству Французької Республіки за реалізований проект «Підвищення інформованості та оцінка потенціалу валоризації високоякісних харчових продуктів у Львівській області».

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 19 квітня, під час VІІ Міжнародної виставки та форуму з підтримки фермерства «AGROPORT West Lviv-2018», підписали угоду про співпрацю між департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації та Філією Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк».

Сторони домовились про розвиток співробітництва для більш ефективного сприяння суб’єктам малого та середнього підприємництва в питаннях застосування фінансових інструментів підтримки інноваційної діяльності, інвестиційних проектів, грантів, надання фінансових послуг, для оновлення матеріально-технічної бази виробництва тощо.

Детальніше...

 

У п’ятницю, 20 квітня, на Львівщині з робочим візитом перебуватиме Президент України Петро Порошенко.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 17:00 19 квітня.

Для акредитації просимо надіслати на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду таку інформацію:

1. Прізвище, ім'я та по батькові

2. Назва ЗМІ

3. Посада

4. Телефон

5. Копія паспорта (1-ша сторінка) та редакційного посвідчення.

При собі мати оригінали документів.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном  (032) 235-40-22.

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 квітня, в межах Міжнародного форуму «АГРОПОРТ Захід Львів-2018»  учасники та гості форуму зібрались на традиційне урочисте вручення відкритої премії AGROPORT AWARD, якою відзначено підприємства агропромислового комплексу області, що забезпечують інноваційно-інвестиційний розвиток та є сумлінними платниками податків і підтримують соціальні проекти розвитку села.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 квітня, у смт. Великий Любінь Городоцького району  запустили завод з виробництва запашних спиртовмісних речовин та оцту.

Участь у відкритті взяли заступник заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева та голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...19 квітня районна комісія з проведення рейдів на час пожежонебезпечного періоду у 2018 році  провела черговий виїзд у населені пункти. Зокрема, було охоплено села Боршівської, Чемеринецької, Білецької, Дунаївської та Вовківської сільських рад.

За результатами рейду 2 особи (с.Чемеринці та с.Плетеничі) оштрафовано (по 170 грн) за самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків.

Перемишлянська райдержадміністрації вкотре закликає мешканців району не допускати самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків і пам’ятати про нищівну шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж в екосистемах!

Самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків призводить до масштабних пожеж, загибелі диких тварин та людських жертв.

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко підкреслює, що завжди після здобуття незалежності державою починалася дискусія про автокефалію Церкви. За його словами, так в різні часи було в Греції, Сербії, Румунії, Болгарії, Грузії, в тій же Росії, тощо.

Детальніше...

 

Детальніше...

У межах Львівської області буде один госпітальний округ, який покриватиме усю область. Таку пропозицію Львівської ОДА затвердив Кабінет Міністрів України.

Детальніше...