Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Суходіл

 

 

Детальніше...

У вівторок, 25 вересня, відбудеться презентація програм Skills labs: власна справа та Успішна кар’єра.

У межах заходу також презентуватимуть ініціативу «Український пакт заради молоді-2020», а опісля відбудеться і підписання пакту.

Детальніше...

 

Детальніше...На Львівщині тривають торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Відтак мешканців області, які хочуть займатись сільським господарством, закликають до активної участі в торгах.

Детальніше...

 
Детальніше...
22 вересня, відбулось урочисте відкриття першої в Україні Академії боксу імені Андрія Котельника.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

За ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціації професійних митних посередників в області стартує Експортна школа для початківців. Зареєструватись для участі у Школі можна до 26 вересня.

Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навички для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Детальніше...

 
Детальніше...

В області тривають польові роботи. Зокрема аграрії Львівщини збирають пізні зернові, технічні культури, картоплю та овочі.

Як інформують у департаменті агропромислового розвитку станом на сьогодні сільськогосподарські підприємства області зібрали: гречки – 2,3 тис га (57,8 %), соняшника – 17,9 тис га (54,0 %), сої - 7,7 тис га (15,1 %), кукурудзи – 2,0 тис га (6,1 %), цукрових буряків – 1,3 тис га (12 %).

Детальніше...

 
Детальніше...

У четвер, 4 жовтня, відбудеться аукціон з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту). Земельний аукціон проведуть за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 46. Початок торгів об 11:00 год.

Як інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області до продажу права оренди на земельних торгах пропонують право оренди 5 земельних ділянок розташованих у Радехівському районі Львівської області, загальною площею 84,3га:

Детальніше...

 

Детальніше...23 вересня Городок урочисто відзначив 805-ту річницю з дня заснування.

Мешканців та гостей привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Детальніше...

 

23 вересня підбили підсумки програми  «Повернення до життя», що реалізується на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру за сприяння Трастового фонду НАТО

Участь у заході взяли перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, керівник делегації НАТО, керівник програм співробітництва, реабілітації та загальних послуг NSPA  Джон Босманс, Уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю, Голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, представники Міністерства соціальної політики та Міністерства молоді та спорту, а також воїни АТО з інвалідністю.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 21 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками Світового Банку та Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні задля узгодження питань двостороннього співробітництва.

Детальніше...

 

Детальніше...У вівторок, 2 жовтня відбудеться аукціон з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту). Земельний аукціон проведуть за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 46. Початок торгів об 11:00 год. Про це інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

Детальніше...