Кожного року, як зазвичай у весняний передвеликодній період, усі приводять у порядок свої приміщення та території, які їм належать. Також і учні Корелицького НВК І-ІІ ступенів провели 1 квітня весняну толоку. Учні старших класів прибирали територію біля школи та біля церкви.

Детальніше...

 

02.04.2011 року на базі Перемишлянської ЗСШ №2 І-ІІІ ступенів ім.Омеляна Ковча, яка працювала як пункт пробного тестування 2011 року, відбулося пробне тестування з української мови та літератури, біології, фізики та іноземної мови. Для участі у пробному тестуванні зареєструвалися 125 учасників, взяли участь - 118 учасників.

Детальніше...

 

З 04.04.2011р. по 08.04.2011 року на базі Перемишлянської СЗШ І-ІІІ ст. ім.О.Ковча, НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни та Бібрської СЗШ І-ІІІст. ім.Уляни Кравченко відбулося три засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації з розгляду клопотань атестаційних комісії І рівня щодо відповідності рішення присвоєних кваліфікаційних категорій «спеціаліст вищої категорії», присвоєння кваліфікаційних категорій «спеціаліст вищої категорії», присвоєння педагогічних звань «учитель-методист» та «старший учитель».

Детальніше...

 

12 квітня відбулося засідання комісії з розгляду заяв та скарг громадян, пов’язаних із наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на виплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива. На засіданні, яке провела заступник голови РДА Н.Гавінська було розглянуто 4 заяви, прийнято позитивні рішення.

 

12 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії райдержадміністрації щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Члени комісії розглянули 48 заяв від осіб, у сім’ях яких виховуються від 2 до 12 дітей, а також відповідні документи, підготовлені державними соціальними інспекторами управління праці та соціального захисту населення. За результатами розгляду матеріалів прийнято рішення 47 заяв задовільнити, одному заявнику обґрунтовано відмовлено.

 

12 квітня в приміщенні Перемишлянської райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з організації проведення місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля.

Детальніше...

 

12 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела нараду з начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком, заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Жеребецькою, директором РЦСССДМ І.Шалапським, заступником начальника служби у справах дітей РДА Г.Куніцькою та провідним спеціалістом відділу освіти Г.Шевцовою. На нараді було узгоджено розроблений вищезгаданими керівниками проект районного соціального паспорта, який 13 квітня буде доведено до відома керівництвом органів місцевого самоврядування для уточнення даних про багатодітні, неповні сім’ї, а також про сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, і т.і.

 

«Спільно з ПАТ «Хлібпром» ми можемо забезпечити 30 мобільних точок з продажу соціальних сортів хліба за цінами виробників. У нас є можливість забезпечити населенні пункти дешевшим хлібом», – наголосив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк 12 квітня під час селекторної наради. 

«У межах державної програми ЛОДА, Стрийський хлібокомбінат №1 та Львівський хлібокомбінати можуть забезпечити потреби у борошні за значно дешевшими цінами», – зазначив М. Цимбалюк.

 

  11 квітня у Львові з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів на території колишнього концтабору «Шталаг-328» відбулось освячення пам’ятного хреста.

 У заходах взяли участь міністр культури України Михайло Кулиняк, представники облдержадміністрації, облради та міськради, представники консульських установ, громадських організацій та духовенства.

Детальніше...

 

11 квітня Президент України під час розширеного засідання регіонального комітету з економічних реформ щодо розвитку спортивної та туристичної інфраструктури в контексті реалізації  Національного проекту «Олімпійська надія-2012» відзначив позитивну динаміку зростання промислового виробництва у Львівській області.

Детальніше...