25 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно засідання організації та проведення у Перемишлянському районі місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля.

Детальніше...

 

Детальніше...23 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська, заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький  взяли участь у відкритті та освяченні дошкільної групи навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст. – дошкільний навчальний заклад» у с.Кореличі.

Детальніше...

 

23 березня у РНД м.Перемишляни з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорського мистецтва відбулися урочистості за участі працівників районного Народного дому, керівників народних та зразкових мистецьких колективів району, а також директорів сільських Народних домів.

Детальніше...

 

Детальніше...
З 15 по 30 березня 2011 року у Львівському обласному дитячому еколого-натуралістичному ремісничому центрі проходить виставка-конкурс «Природа і фантазія». Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості м.Перемишляни беруть участь у цьому конкурсі, а саме Тетяна Мацюк - учасниця гуртка бісероплетіння «Колорит» (кер. гуртка О.Коваль); Лілія Багнюк, Христина Дух та Соломія Тудай з гуртка «Сувенір» (кер. гуртка М.Данилишин); Вікторія Умриш, Софія Зубарєва, Вікторія Патрун вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» (кер. Г.Тудай); Марія Гіщинська з гуртка «Макраме» (кер. Н.Манюк).

Детальніше...

 

Детальніше...
16.03.2011 року у м.Львові відбувся обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах області. Учень 8-го класу Бібрської музичної школи Герчаківський Михайло (викл. В.Рядова, концертмейстер М.Городиновська) зайняв ІІІ місце.

Учениця 7-го класу Перемишлянської музичної школи Х.Мартинишин (вик. І.Мариняк, концертмейстер Н.Париляк) відзначена дипломом.

 

19 березня збірна команда району в складі семи чоловік взяла участь у ХХ обласних спортивних іграх Львівщини та посіла VII місце серед 20-ти районів області.

 

19 березня  року в рамках спартакіади серед сільських рад району відбулися змагання з настільного тенісу та рукодужання. З 12-ти команд учасниць І місце зайняла команда Дунаївської сільської ради; ІІ місце посіла  команда Іванівської сільської ради; на ІІІ місці - представники Романівської сільської ради. Команди-переможці нагороджені грамотами та грошовими преміями.

 

Детальніше...18 березня  Перемишлянський район відвідала делегація Європейського коледжу, у складі якої перебували молоді громадяни Канади, Польщі, Іспанії, Португалії, Молдови, Вірменії, Туреччини, Бельгії, Франції та інших держав. Метою цього візиту було ознайомлення із практичними результатами діяльності ЄС в Україні.

Детальніше...

 

18  березня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації  О.Краєвський привітали та відзначили грамотами і грошовими нагородами кращих працівників житлово-комунального господарства Перемишлянського району.

Детальніше...

 

18 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації  О.Краєвський взяв участь у засіданні комісії Перемишлянської районної ради з питань подальшого використання комунального майна, цілісного майнового комплексу КП «Перемишлянська районна друкарня» у зв’язку із заборгованістю заробітної плати та орендної плати за приміщення.

Детальніше...