11 квітня Президент України під час розширеного засідання регіонального комітету з економічних реформ щодо розвитку спортивної та туристичної інфраструктури в контексті реалізації  Національного проекту «Олімпійська надія-2012» відзначив позитивну динаміку зростання промислового виробництва у Львівській області.

Детальніше...

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації видав розпорядження «Про затвердження заходів з підготовки та відзначення у Перемишлянському районі 20-ї річниці незалежності України».

Детальніше...

 

9 квітня в рамках спартакіади серед сільських рад відбувся турнір з міні футболу. У турнірі прийняло участь 7 команд.  В результаті змагань переможцями стали команди Стрілківської, Осталовицької та Дусанівської сільських рад.

 

10 квітня у примДетальніше...іщенні НВК Перемишлянська школа-гімназія відбувся районний турнір з баскетболу серед колективів фізичної культури. У змаганнях взяло участь 5 команд. І місце здобула команда Перемишлянської школи-гімназії, ІІ місце посіла команда м.Бібрки, ІІІ – м.Перемишляни. Переможці нагороджені почесними грамотами та призами.

 

8 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська та заступник начальника служби у справах дітей Перемишлянської РДА Г.Куніцька взяли участь у І засіданні Координаційної ради Львівської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

11 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка провела нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів РДА.

Детальніше...

 

На Львівщині з квітня до вересня проводиться благодійна акція «Милосердя», метою якої є поліпшення стану соціального захисту найбільш вразливих верств населення та надання їм необхідної допомоги.

В межах цієї акції проводиться збір коштів, продуктів харчування, інших товарів першої необхідності.

Детальніше...

 

Територіальні центри соціального обслуговування райдержадміністрацій та міськвиконкомів для понад 10 000 осіб організують святкові великодні сніданки. Такі Великодні сніданки терцентри організують спільно з церковними громадами.

Крім того, в будинках-інтернатах, де проживає 1733 особи, будуть проведені святкові богослужіння священиками різних конфесій та організовані святкові обіди, концерти.

 

Детальніше...

8 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у нараді із сільськими головами, яку провів голова Перемишлянської районної ради П.Бучок.  

Детальніше...

 

7 квітня Президент України Віктор Янукович виступив із щорічним посланням до Верховної Ради України.

Детальніше...