Детальніше...27 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань  Н.Гавінська провела нараду щодо організації у Перемишлянському районі заходів із відзначення 198-ї річниці від дня народження Т.Шевченка. Вирішено провести районний масовий захід у м.Перемишляни 7 березня, а також урочистості у всіх інших населених пунктах району  - із 7 по 17 березня.

 

Детальніше...27 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, частку в якій має неповнолітня дитина; про можливість позбавлення батьківських прав; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітньою дитиною.

 

Детальніше...27 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань  Н.Гавінська провела нараду із керівником відділу освіти Н.Борщ, начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту О.Науменком, директором РЦСССДМ І.Шалапським та заступником начальника СуСД райдержадміністрації Г.Куніцькою стосовно підсумків оздоровлення дітей району у 2011 році та організації оздоровчої кампанії у 2012 році.  Дана зустріч проведена за результатами наради, яка відбулася 24 лютого у Львівській облдержадміністрації.

 

27 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду заяв громадян, пов’язаних із наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу. Члени комісії розглянули 4 заяви жителів району та прийняли позитивні рішення за результатами розгляду.

 

V спеціалізована  виставка  у Львові «АгроТехніка»  вперше відбудеться навесні для надання можливості  місцевим сільгоспвиробникам підготуватись до посівного сезону.

Детальніше...

 

Влада Львівщини залучатиме науковців до розвитку промисловості області. На цьому сьогодні перед учасниками засідання Колегії Львівської ОДА наголосив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.

Детальніше...

 

У 2011 році Львівщина отримала загальний приріст виробництва, у порівнянні до показників попереднього року, на 14,0 % та посіла 4 місце серед областей України. Про це 24 лютого на засіданні колегії Львівської ОДА повідомив начальник головного управління економіки та промислової політики облдержадміністрації Денис Шмигаль, інформуючи про підсумки роботи господарського комплексу  області у 2011 році. 

Детальніше...

 

Детальніше...24 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із заступником начальника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнком здійснили виїзд у населені пункти району з метою перевірки проведення робіт із очищення доріг від снігу. На момент перевірки працювала снігоочищувальна техніка. Начальник філії «Перемишлянський райавтодор» В.Падучак під час зустрічі із заступником голови РДА поінформував, що, окрім даної ділянки, ведуться роботи із очищення доріг до інших населених пунктів.  

 

Детальніше...

 23 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський та керівник управління праці і соціального захисту населення району Микола Сайко обговорили питання погашення заборгованості із заробітної плати. Як повідомив М.Сайко, станом за даний час заборгованість становить 9,6 тис грн., тоді як на 22 лютого заборгованість становила 13,7 тис грн.. Отже, є позитивні тенденції у вирішенні даного питання. Окрім цього, було обговорено питання організації проведення перевірок використання бюджетних коштів на оплату послуг із обслуговування одиноких людей похилого віку та осіб 80- річного віку.

 

Детальніше... 23 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський та керівник відділу освіти Наталія Борщ відвідали Станимирську ЗОШІ-ІІ ст..  Районні керівники зустрілись із директором школи Марією Блащишин та оглянули приміщення закладу. Також гості цікавились станом справ  стосовно облаштування внутрішкільного санвузла. Директор школи поінформувала, що завдяки спонсорській допомозі у закладі найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи. Окрім цього, планують провести облицювальні роботи і у шкільній їдальні.