«Інвестори ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» – компанія «Nestle» дотримуються традицій, які складались тут більш століття. Це традиції високої якості, світових стандартів. Впевнений,  тут дотримуються найвищих вимог під час виготовлення продукції, а працівники отримують стабільно і на належному рівні зробтну плату», – зазначив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк 14 квітня під час огляду виробництва фабрики.

Детальніше...

 

Михайло Цимбалюк обговорив  з журналістами чимало важливих питань, зокрема, створення нових робочих місць, питання інвестиційного клімату Львівщини, агропромислового комплексу, соціальної сфери. Йшлося також  і про підготовку до «Євро-2012» (стан доріг області, готовність готелів).

Детальніше...

 

13.04.2011р. у  приміщенні Перемишлянської РДА відбулася нарада  за участю голови районної ради П.С.Бучка,  заступника голови районної державної адміністрації Н.М.Гавінської, керівника апарату районної державної адміністрації С.В.Ковальської, старшого помічника прокурора Р.П.Гавришківа , голів органів місцевого самоврядування, представників громадськості щодо підсумків результатів роботи міліції громадської безпеки за перший квартал 2011 року.

Детальніше...

 


13.04.2011р. відбулося засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», яке провела заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська. Члени комісії розглянули подані матеріали щодо присвоєння цього звання 13 жителькам району. Ряд документів повернуто на доопрацювання в органи місцевого самоврядування.

 

Детальніше...13.04.2011 року на базі церкви св.Володимира та О.Ковча (м.Перемишляни) відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів основ християнської етики. У роботі  взяли участь 32  вчителів  основ християнської етики  навчальних  закладів району.

Розпочалося засідання Божественною Літургією, яку відслужив отець Петро Закаляк, Голова Катехитичної Ради Перемишлянського деканату. Під час Літургії педагоги мали можливість приступити до святої Сповіді  та прийняти святе Причастя.  По  закінченні  Літургії  о.Петро  провів реколекційну науку  на тему: „Головні  гріхи та протилежні  їм  чесноти ”.

У другій частині засідання методист районного методичного кабінету відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації Надія Науменко підвела підсумки роботи методичного об’єднання  у 2010-2011 н.р.

 

13 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська та керівник апарату С.Ковальська провели нараду з головами міських та сільських рад, на якій піднімались питання створення соціального паспорту району. На нараді виступили директор РЦ СССДМ І.Шалапський, заступник начальника служби у справах дітей Г.Куніцька, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменко. Для керівників органів місцевого самоврядування були підготовлені відповідні наочні та методичні матеріали

 

 

Кожного року, як зазвичай у весняний передвеликодній період, усі приводять у порядок свої приміщення та території, які їм належать. Також і учні Корелицького НВК І-ІІ ступенів провели 1 квітня весняну толоку. Учні старших класів прибирали територію біля школи та біля церкви.

Детальніше...

 

02.04.2011 року на базі Перемишлянської ЗСШ №2 І-ІІІ ступенів ім.Омеляна Ковча, яка працювала як пункт пробного тестування 2011 року, відбулося пробне тестування з української мови та літератури, біології, фізики та іноземної мови. Для участі у пробному тестуванні зареєструвалися 125 учасників, взяли участь - 118 учасників.

Детальніше...

 

З 04.04.2011р. по 08.04.2011 року на базі Перемишлянської СЗШ І-ІІІ ст. ім.О.Ковча, НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни та Бібрської СЗШ І-ІІІст. ім.Уляни Кравченко відбулося три засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації з розгляду клопотань атестаційних комісії І рівня щодо відповідності рішення присвоєних кваліфікаційних категорій «спеціаліст вищої категорії», присвоєння кваліфікаційних категорій «спеціаліст вищої категорії», присвоєння педагогічних звань «учитель-методист» та «старший учитель».

Детальніше...

 

12 квітня відбулося засідання комісії з розгляду заяв та скарг громадян, пов’язаних із наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на виплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива. На засіданні, яке провела заступник голови РДА Н.Гавінська було розглянуто 4 заяви, прийнято позитивні рішення.