Детальніше... 2 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Розглянуто 47 заяв осіб з малозабезпечених сімей населених пунктів району; прийнято позитивні рішення щодо усіх заяв.

 

Детальніше...2 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок провели зустріч із начальником Золочівської міжрайонної Державної податкової інспекції С.Любенком та в.о. начальника ДПІ у Перемишлянському районі І.Дяківим стосовно виконання показників місцевих бюджетів за січень і лютий поточного року та створення центру обслуговування платників податків при ДПІ району.

 

Детальніше...2 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян, на якому побували 9 осіб. Приймаючи мешканців району, голова РДА давав відповіді на запитання, а також приймав пропозиції громадян щодо вирішення тих чи інших питань. Зокрема, були звернення щодо ремонту дороги у населеному пункті, капітального ремонту сільського Народного дому, роботи поштового відділення, надання матеріальної допомоги, у зв’язку із важким фінансовим становищем.

 

Детальніше...2 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу нараду із заступником начальника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнком. На нараді обговорювалося  питання включення окремих доріг району до переліку об’єктів капітального та поточного ремонту доріг загального користування  та надання пропозицій щодо їх включення ДП „Львівський облавтодор”.

 

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк підписав Розпорядження № 130/0/5-12 від “1” березня 2012 року «Про затвердження графіку особистого прийому громадян керівництвом облдержадміністрації». 

Детальніше...

 

Детальніше...1 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок зустрілися з директором Перемишлянського професійного ліцею І.Нечипором. Директор ліцею ознайомив гостей із функціонуванням та найближчими планами щодо покращення умов навчання учнів у ліцеї. Зокрема, розповів про здобутки ліцею у підготовці фахівців та у господарській діяльності.

 

У 2012 році на Львівщині активно втілюватимуться реформи у тих напрямках та сферах, які визначені Президентом України Вікторем Януковичем. Зокрема у сфері сільського господарства планується запровадження проектів розвитку сільських територій шляхом співфінансування кооперативів по розвитку тваринництва. Про це повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Детальніше...

 

Детальніше...1 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок провели спільну зустріч із начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим. Під час зустрічі вирішували питання розподілу вільного залишку коштів, який утворився  станом на 01.01.2012р. по районному бюджету. Вирішили звернутися до постійної комісії з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій Перемишлянської районної ради та Перемишлянської районної ради з певними пропозиціями про додаткове виділення коштів.

 

Детальніше...1 березня у залі засідань Перемишлянської РДА за участі першого заступника голови райдержадміністрації І.Роя та координатора  проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” у Перемишлянському районі Р.Танасієнка відбулася робоча зустріч керівників громадських організацій „Камула” с.Романів та „Суходілка” с.Суходіл з координатором проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” у Львівській області І.Галайко. Під час зустрічі було розглянуто документи даних громадських організацій з питання реалізації проекту. Також в ході зустрічі надавалися консультації стосовно вирішення проблем, які виникали при підготовці звіту щодо впровадження ініціатив громад.

 

Детальніше...1 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду стосовно утилізації залишків хімреактивів, які накопичилися у навчальних закладах району. У нараді брали участь заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська, начальник РВ ГУМНС України у Львівській області М.Яворський, керівник відділу освіти  Н.Борщ та начальник відділу з питань НС РДА А.Зозуля.