Детальніше...1 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу нараду із Перемишлянським міським головою О.Зозулею та начальником КП „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевичем. Зустріч проводилася з питань моніторингу виконання заходів щодо запровадження економії енергоресурсів та споживання палива, води, електроенергії суб’єктами господарювання у сфері теплопостачання протягом опалювального періоду 2011-2012рр. Порівняно з обсягами споживання у попередні опалювальні періоди.

 

На Львівщині затверджено план дій щодо запровадження реформ і розбудови регіону протягом 2012 року. Ключовими умовами успіху мають стати економічні реформи у регіоні, визначені Президентом України. Про це повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Детальніше...

 

На Львівщині відновлюється та розширюється ринок праці, збільшується кількість новостворених робочих місць. Про це повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Голова облдержадміністрації повідомив, що у 2011 році в області створено за рахунок усіх джерел фінансування 54,5 тис. одиниць робочих місць.

Детальніше...

 

      Детальніше... 29 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у засіданні президії Перемишлянської районної ради. На порядку денному був розгляд звернення групи депутатів щодо скликання позачергової сесії районної ради. Члени президії прийняли рішення не скликати  позачергової сесії, оскільки депутатське звернення підготовлене із порушенням вимог чинного законодавства.

 

Про це сьогодні, 29 лютого, повідомив Віце-прем’єр-міністр України - Міністр інфраструктури України Борис Колесніков під час брифінгу для представників засобів масової інформації, в рамках робочого візиту щодо питань підготовки до відкриття Львівського аеропорту. Він також запевнив, що до урочистого відкриття аеропорту, що відбудеться в кінці березня, все буде обладнано на належному рівні, в тому числі і для людей з обмеженими можливостями. 
Також Борис Колесніков спростував інформацію щодо передачі Львівського аеропорту за договором концесії та наголосив: «Якби держава мала хоча б найменшу можливість передати аеропорт у концесію світовим лідерам авіаринку, то за належну винагороду це було б зроблено».
Віце-прем’єр-міністр України зазначив, що авіакомпанії України вимушені будуть перейти до нормального ціноутворення, для забезпечення доступності цін на перельоти, додавши, що у травні львів’яни відчують цю різницю

 

Cьогодні,  29 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк провів зустріч із головою правління Європейської бізнес асоціації Удо Хайне та Регіональним координатором Західноукраїнської філії європейської бізнес асоціації Мар’яною Луцишин.

Детальніше...

 

Детальніше...29 лютого Перемишлянський район взяв участь в командно-штабному навчанні з обласними, районними і міськими органами управління та формуваннями територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ на тему „ Координація діяльності органів управління та формувань Перемишлянської районної ланки Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ при ускладненні повеневої (паводкової) обстановки та повені”. В ході проведення навчань відбулося два засідання комісії з питань ТЕБ та НС Перемишлянської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА І.Роя. До участі у навчаннях залучалися керівники відділів і служб райдержадміністрації, організацій та підприємств району.

 

29 лютого перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій та заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська взяли участь в урочистій районній академії, присвяченій пам’яті Івана Франка, яка відбувалася в залі засіданнь Перемишлянської районної ради.

Детальніше... Детальніше... 

Детальніше...

 

Детальніше...29 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із в.о. начальника ДПІ у Перемишлянському районі І.Дяківим. Під час зустрічі обговорювалися два питання: про створення центру обслуговування платників податків при ДПІ району та щодо виконання показників місцевих бюджетів за січень і лютий поточного року.

 

Детальніше...29 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із секретарями сільських рад. На порядок денний виносили питання про заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, про оформлення документів на присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”, про матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць, про організаційні заходи з благоустрою населених пунктів, про заходи з дотримання санітарних вимог до питної води, про оновлення генеральних планів населених пунктів, про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування.