29 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк провів робочу зустріч з головою Данської Бізнес Асоціації Ларсом Весбергом. Сторони обговорили інвестиційні можливості Данської Бізнес Асоціації та перспективи розвитку інвестиційного клімату в регіоні.

Детальніше...

 

Детальніше... 28 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Колегії, на якій заслухано ряд актуальних питань: про виконання регіональних Програм, які фінансувалися з районного бюджету у 2011 році, та погодження проектів Програм місцевого значення,  що передбачаються до затвердження та фінансування у 2012 році; про стан використання земель та реалізацію державної політики у сфері регулювання  земельних відносин на території Перемишлянського району; про стан виконання Заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009-2015 роки «Безбар’єрна Україна», затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.10.2009р. № 608; про наслідки ревізії фінансово – господарської діяльності Перемишлянського  територіального центру соціального обслуговування (надання послуг); про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконання розпоряджень,  доручень голови райдержадміністрації, рішень Колегії РДА, розгляд заяв і скарг громадян за ІІ півріччя  2011 року; про розгляд Звіту про виконання плану роботи Перемишлянської районної державної адміністрації  за ІV квартал 2011 року.
У розгляді питання про стан використання земель та реалізацію державної політики у сфері регулювання  земельних відносин на території Перемишлянського району взяли участь начальник Головного управління Держкомзему у Львівській області С.Ярмус та заступник начальника Р.Тхір.
Дане питання набуло гостроти, оскільки до діяльності районного управління Держкомзему були численні зауваження і претензії стосовно дотримання норм земельного законодавства, зокрема, щодо реєстрації договорів на оренду землі, видачі земельних актів, розгляду звернень громадян, термінів видачі рішень, тощо. За результатами голосування члени Колегії прийняли рішення роботу районного управління Держкомзему з питань використання земель і реалізації державної політики у сфері регулювання  земельних відносин на території району визнати незадовільною та звернутися до начальника Головного управління Держкомзему у Львівській області С.Ярмуса з клопотанням щодо вирішення питання про доцільність перебування Ю.Тютюника на посаді начальника управління Держкомзему у Перемишлянському районі.

 

Детальніше...28 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею. Під час зустрічі обговорювалися питання, які стосуються роботи комунальних служб міста. Зокрема, фінансового стану підприємств житлово-комунального господарства; роботи під час весняного періоду та  проведення місячника благоустрою у місті та його околицях.

 

Відповідно до Указу Президента України від 21.10.2011 № 1001 «Про національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки» та постанови Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 № 1240 «Про затвердження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки», з метою зменшення рівня корупції в області голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк підписав Розпорядження від “27” лютого 2012 року   № 125/0/5-12 «Про затвердження Плану заходів з питань запобігання і протидії корупції в області». 

Детальніше...

 

2Детальніше...7 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та заступник голови РДА В.Денейчук здійснили виїзний огляд стану доріг району. Зокрема, обстежили відрізок дороги між населеними пунктами Ушковичі, Кимир та Неділиська. Даною дорогою рухається багато приватного та громадського автотранспорту, а також курсує автобус „Школярик”, який довозить учнів до навчальних закладів. На момент обстеження дороги головою райдержадміністрації та заступником голови РДА стан її був задовільним. О.Краєвський наголосив на обов’язковому очищенні доріг району для кращої прохідності транспорту по них.

 

Детальніше...27 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із заступником начальника фінансового управління райдержадміністрації Р.Боднар. Під час зустрічі мова йшла про затвердження паспортів бюджетних програм на 2012 рік.

 

Детальніше...27 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань  Н.Гавінська провела нараду щодо організації у Перемишлянському районі заходів із відзначення 198-ї річниці від дня народження Т.Шевченка. Вирішено провести районний масовий захід у м.Перемишляни 7 березня, а також урочистості у всіх інших населених пунктах району  - із 7 по 17 березня.

 

Детальніше...27 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, частку в якій має неповнолітня дитина; про можливість позбавлення батьківських прав; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітньою дитиною.

 

Детальніше...27 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань  Н.Гавінська провела нараду із керівником відділу освіти Н.Борщ, начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту О.Науменком, директором РЦСССДМ І.Шалапським та заступником начальника СуСД райдержадміністрації Г.Куніцькою стосовно підсумків оздоровлення дітей району у 2011 році та організації оздоровчої кампанії у 2012 році.  Дана зустріч проведена за результатами наради, яка відбулася 24 лютого у Львівській облдержадміністрації.

 

27 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду заяв громадян, пов’язаних із наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу. Члени комісії розглянули 4 заяви жителів району та прийняли позитивні рішення за результатами розгляду.