V спеціалізована  виставка  у Львові «АгроТехніка»  вперше відбудеться навесні для надання можливості  місцевим сільгоспвиробникам підготуватись до посівного сезону.

Детальніше...

 

Влада Львівщини залучатиме науковців до розвитку промисловості області. На цьому сьогодні перед учасниками засідання Колегії Львівської ОДА наголосив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.

Детальніше...

 

У 2011 році Львівщина отримала загальний приріст виробництва, у порівнянні до показників попереднього року, на 14,0 % та посіла 4 місце серед областей України. Про це 24 лютого на засіданні колегії Львівської ОДА повідомив начальник головного управління економіки та промислової політики облдержадміністрації Денис Шмигаль, інформуючи про підсумки роботи господарського комплексу  області у 2011 році. 

Детальніше...

 

Детальніше...24 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із заступником начальника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнком здійснили виїзд у населені пункти району з метою перевірки проведення робіт із очищення доріг від снігу. На момент перевірки працювала снігоочищувальна техніка. Начальник філії «Перемишлянський райавтодор» В.Падучак під час зустрічі із заступником голови РДА поінформував, що, окрім даної ділянки, ведуться роботи із очищення доріг до інших населених пунктів.  

 

Детальніше...

 23 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський та керівник управління праці і соціального захисту населення району Микола Сайко обговорили питання погашення заборгованості із заробітної плати. Як повідомив М.Сайко, станом за даний час заборгованість становить 9,6 тис грн., тоді як на 22 лютого заборгованість становила 13,7 тис грн.. Отже, є позитивні тенденції у вирішенні даного питання. Окрім цього, було обговорено питання організації проведення перевірок використання бюджетних коштів на оплату послуг із обслуговування одиноких людей похилого віку та осіб 80- річного віку.

 

Детальніше... 23 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський та керівник відділу освіти Наталія Борщ відвідали Станимирську ЗОШІ-ІІ ст..  Районні керівники зустрілись із директором школи Марією Блащишин та оглянули приміщення закладу. Також гості цікавились станом справ  стосовно облаштування внутрішкільного санвузла. Директор школи поінформувала, що завдяки спонсорській допомозі у закладі найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи. Окрім цього, планують провести облицювальні роботи і у шкільній їдальні. 

 

Новий закон про ринок землі, який зараз доопрацьовується, має передбачати ефективне використання сільськогосподарських земель. Про це Президент України Віктор Янукович заявив в інтерв’ю журналістам Євгену Кисельову, Савіку Шустеру та Андрію Куликову.

Детальніше...

 

Першочерговим призначенням коштів, зібраних на лікування дітей, постраждалих внаслідок пожежі в с. Долинівка 4 лютого, має залишатися лікування хлопчика, який сьогодні проходить лікування в Бостоні. Таке рішення прийнято сьогодні, 22 лютого 2012 року, на першому засіданні організаційної громадської ради.

Детальніше...

 

У рамках відзначення 120-річчя від дня народження Патріарха Йосипа Сліпого відкрита виставка, приурочена до цього ювілею. Особисті речі Патріарха Йосифа Сліпого з Єпархіального музею, що в Трускавці Львівської області, передані для експозиції в музей міста Івано-Франківська.

Детальніше...

 

Детальніше...22 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та керівник відділу освіти РДА Н.Борщ відвідали Перемишлянську ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Омеляна Ковча. Директор школи Л.Дух інформувала гостей про стан справ у навчальному закладі та поділилася планами щодо покращення матеріально-технічної бази закладу. Очільник району Орест Краєвський цікавився побутовими умовами перебування учнів у навчальному закладі та підготовкою заходів, присвячених 3-й річниці проголошення о.Омеляна Ковча блаженним, а також оглянув меморіальну експозицію про життєвий шлях та жертовний подвиг отця.