Детальніше...Детальніше...22 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів виїзний прийом громадян у Лагодівській сільській раді. На прийомі побували 15 осіб з питаннями щодо оформлення земельних ділянок, роботи сільського поштового відділення, упорядкування документів архіву колишнього колгоспу, вивозу отрутохімікатів, ведення капітального ремонту, а також опалення місцевого ФАПу та Народного дому. Разом із заступником голови РДА В.Денейчуком на прийомі побували начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації С.Зварич та завідувач сектору землеустрою, моніторингу, охорони та ринку земель управління Держкомзему у Перемишлянському районі І.Баран.

 

Детальніше...22 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати – героїня». Розглянуто документи на 19 багатодітних матерів району.

 

Детальніше...22 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду з начальником міжрайонної державної фінансової інспекції Б.Гуменюком. Під час наради обговорювалися результати проведеної інспекцією перевірки та заходи щодо усунення порушень, виявлених в ході перевірок, у структурних підрозділах РДА.

 

Цьогоріч конкурс за звання кращого державного службовця святкує свій ювілей. Почалося все п’ять років тому на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Детальніше...

 

Детальніше...21 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спілкувався із мешканцями району телефоном „гарячої” лінії. З 14.00 год. до 16.00 год. керівник району відповідав на запитання та приймав від громадян пропозиції щодо різних аспектів життя району. Зокрема, були звернення стосовно  ремонту доріг м.Бібрки, питання щодо порядку оформлення права власності на землю та інші.

 

Детальніше...21 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з начальником управління економіки Перемишлянської райдержадміністрації І.Горецькою. Під час зустрічі обговорювалися підсумки роботи господарського комплексу за 2011 рік, а також  основні напрямки розвитку галузі на 2012рік.

 

 

Президент України Віктор Янукович наголошує, що представники влади всіх рівнів мають покращити безпосередній діалог з громадянами. Про це він заявив на засідання Ради регіонів. «Перш за все, звертаюся до голів обласних державних адміністрацій - приймайте людей на особистих прийомах», - сказав він.

Детальніше...

 

Детальніше...21 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок взяли участь у виїзному засіданні у с.Унів робочої групи з питання реконструкції мережі вуличного освітлення  населеного пункту. Робочу групу очолив заступник голови Перемишлянської РДА В.Денейчук. Було проведено повний огляд існуючого стану мережі вуличного освітлення села. В ході огляду представники робочої групи зустрілися із ієромонахом Йосафатом із Унівської Лаври, який підтримав рішення щодо освітлення вулиць Унева, наголосивши, що це важливо в період, коли до Свято-Успенської Унівської Лаври прибувають прочани. За підсумками засідання робоча група прийняла рішення вжити заходів стосовно проведення монтажних робіт із освітлення вулиць населеного пункту.

 

Детальніше...18 лютого у Перемишлянському районі відбулося вшанування пам’яті полеглих воїнів-афганців в рамках відзначення 23-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Республіки Афганістан. У храмі Св.Миколая УГКЦ м.Перемишляни відслужилася Свята Літургія та панахида за упокій воїнів, що загинули в Республіці Афганістан. У поминальних Богослужіннях взяли участь воїни-афганці, батьки, сини яких загинули в Афганістані, а також представники влади: перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук. Цього року, як і кожен рік, традиційно до могил полеглим  воїнами у селах Боршів, М.Полюхів та Селиська покладали вінки та відвідували родини колишніх полеглих воїнів-афганців. Організатором відзначення виступає районна організація спілки ветеранів Афганістану, яку очолює А.Шарван. 10 лютого А.Шарвана за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було нагороджено годинником від голови Львівської облдержадміністрації.

 

Уперше Головне управління розвитку туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв‘язків та інвестицій Львівської облдержадміністрації видало туристичний путівник «Шляхами національно-визвольної боротьби». Про це повідомила начальник Головного управління Наталія Гамкало.

Детальніше...