Детальніше...20 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з головним лікарем Перемишлянської ЦРЛ Б.Лівим. Серед ряду питань, які обговорювалися під час зустрічі, були про забезпечення медикаментами та проведення профілактичної роботи з метою запобігання захворюванням на грип.

 

Детальніше...20 лютого депутат Львівської обласної ради М.Сірків, голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, керівник відділу освіти РДА Н.Борщ відвідали Добряницьку ЗОШ І-ІІст. В цей день даний навчальний заклад отримав цінний подарунок від М.Сірківа – 7 комплектів санвузлів, до яких входять унітази, умивальники, плитка на стіни і підлогу та інші необхідні речі для облаштування туалетних кімнат для школярів. Директор школи О.Марків від імені педколективу, батьків та учнів школи висловила подяку за подарунки та піклування депутата обласної ради М.Сірківа про дітей. До подячних слів директора сільського навчального закладу приєднався і Добряницький сільський голова З.Винницький.

 

Детальніше...20 лютого у залі засідань Перемишлянської райдержадміністрації відбулася нарада, яку провела заступник керівника апарату, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА О.Гембара із керівниками відділів та структурних підрозділів РДА. На нараді було попередньо розглянуто Звіт про роботу Перемишлянської райдержадміністрації за 2011 рік. Розглядалися також питання про порядок формування квартальної звітності про роботу райдержадміністрації, про організацію проведення рейтингової оцінки діяльності виконкомів місцевих рад.

 

Детальніше...17 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів нараду з керівниками окремих бюджетних установ щодо розрахунку за спожиті енергоносії за період з 1 по 15 лютого. У нараді також брав участь керівник КП „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевич.

 

 

1Детальніше...7 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із заступником керівника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнком, Короснянським сільським головою Р.Ясінським, начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим та головним інженером Перемишлянського РЕМу М.Кушніром. Очолювана заступником голови РДА робоча група зібралася, щоб обговорити питання реконструкції мережі вуличного освітлення в с.Унів. Заплановано здійснити виїзд робочої групи до с.Унів з метою обстеження існуючої мережі вуличного освітлення та визначення реальних об’ємів будівельно-монтажних робіт.

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 16 лютого провів робочу зустріч із делегацією Посольства Франції в Україні на чолі із Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні паном Аленом Ремі.

Детальніше...

 

Детальніше...16 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська разом із керівником відділу освіти Н.Борщ відвідали ряд загальноосвітніх навчальних закладів району з метою контролю за проведенням ремонтних робіт з облаштування внутрішніх санвузлів. У Білецькій ЗОШ І-ІІ ст.. обладнання внутрішніх туалетів уже на стадії завершення. Ведуться роботи з облаштування санвузлів, а також заміни підлоги в одному із класів у Чемеринецькій ЗОШ І-ІІ ст.. Також заступники голови райдержадміністрації та керівник відділу освіти побували у Виписківській ЗОШ І-ІІст., у якій розпочато  зовнішню добудову школи, де буде облаштовано санвузол. У Ладанецькій ЗОШ І-ІІст., Дунаївській ЗОШ І-ІІІст. та Вишнівчицькій ЗОШ І-ІІст. керівники шкіл організовують закупівлю матеріалів для облаштування санвузлів даних навчальних закладів.

 

Детальніше...16 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів чергову робочу зустріч із начальником РВ ГУ МНСУ у Львівській області  М.Яворським. Під час зустрічі йшлося про ряд важливих  питань, над якими зараз працює райвідділ МНС. Зокрема, М.Яворський доповів про стан інспектування населених пунктів району стосовно попередження надзвичайних ситуацій, а саме загибелі людей, які є одинокими, перестарілими, а також про обстеження неблагополучних та багатодітних сімей, у помешканні яких є загроза  виникнення пожежі. Крім цього, голова райдержадміністрації цікавився станом під’їзних доріг до населених пунктів району.

 

Детальніше...16 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук спільно із головним архітектором району Б.Гороечним та головним державним інспектором контролю забудови території №4 інспекції ДАБ у Львівській області Ю.Кривенем здійснили виїзд у Станимирську сільську раду. Основною темою спілкування заступника голови РДА із Станимирським сільським головою М.Нецкаром був розгляд депутатського запиту депутата Перемишлянської районної ради П.Галайка стосовно самовільної добудови існуючої господарської будівлі  мешканця с.Станимир.

 

Навесні до Державного бюджету України обов’язково будуть внесені зміни. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на нараді з господарсько-адміністративним активом Полтавської області.
«Як ми і домовлялися – за результатами першого кварталу будемо переглядати бюджет», - сказав Глава держави.
Президент зазначив, що йдеться зокрема про те, щоб передбачити в Держбюджеті-2012 збільшення фінансування регіонів.