Детальніше...

15 липня голова  Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів виїзний прийом у Свірзькій сільській раді. Із особистими проблемами та проблемами села поспілкуватись із районним керівництвом прийшли понад 26 осіб. Найбільш поширеними були питання щодо земельних відДетальніше...носин: надання в оренду, громадські пасовища, оформлення права власності, використання земельних паїв оіб, які померли. Також були питання  щодо Пенсійної реформи: як буде нараховуватись пенсія за новим законом, чи збережуться пільги для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, багатодітних матерів. Обговорювалися проблеми ремонту дороги на одній із вулиць с.Свірж, відкриття дитячого садка. На всі питання були надані вичерпні відповіді та роз’яснення. Допомагали голові РДА у роз’ясненні окремих питань керівник управління праці та соціального захисту населення М.Сайко, заступник начальника управління земельних ресурсів В.Лісовський, головний спеціаліст відділу пенсійного забезпечення І.Коваленко та  завідувач сектору розвитку сільської місцевості та регулювання відносин власності.АПК Б.Заплатинський.

 

     14 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська , головний державний санітарний лікар Перемишлянського району Л.Томчак, в.о. головного лікаря Перемишлянської районної лікарні Є.Марцинішко, районний педіатр О.Горюшина взяли участь у Всеукраїнській селекторній нараді, яку проводив міністр охорони здоров’я О.Тіщенко. Нарада стосуваласьпроблем дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час літнього оздоровлення дітей.

 

Детальніше... 14 липня начальник управління АПК Перемишлянської райдержадміністрації О.Лоїк за участі голови райдержадміністрації О.Краєвського провів нараду із керівниками агроформувань району усіх форм власності з питаннь підготовки до проведення жнив на території району та про підсумки роботи АПК району за І-е півріччя. У нараді також взяли участь спеціалісти управління агропромислового комплексу, РУ ГУ МНСУ у Л/о, та РВ ГУ МВСУ у Л/о. У цілому район готовий до проведення жнив, на завершенні підготовка до роботи зернозбиральної техніки. за сприятливих погодних умов жнива пройдуть вчасно і без суттєвих втрат урожаю.

 

 

Детальніше...    14 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О. Краєвський за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука провів нараду із головним архітектором району Б.Городечним, інспектором ДАБК Ю.Кривенем та заступником начальника управління земельних ресурсів Перемишлянського району В.Лісовським стосовно виявлення самовільного будівництва на території району. Керівник району зобов’язав відповідні структури вживати заходів до власників самовільно споруджених об’єктів, якщо такі будуть виявлені.

 

Детальніше...14 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Розглянуто та прийнято позитивні рішення по тридцяти шести справах малозабезпечених сімей населених пунктів району.

 

Детальніше...    14 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником управління праці та соціального захисту населення Перемишлянського району М.Сайком.  Очільника району цікавило питання обслуговування та проживання одиноких людей похилого віку у Корелицькому стаціонарному відділенні і населених пунктах району. М.Сайко доповів, що даній категорії людей приділяється особлива увага та надається необхідна допомога. Зокрема вчора,13 липня, було здійснено виїзд у с.с. Іванівка та Мерещів і проведено зустрічі із одинокими мешканцями та обстежено умови їх проживання. За результатами зустрічей вживаються заходи щодо вирішення питань, які турбують одиноких.  Окрім цього, М.Сайко проінформував про результати  проведеної 13 липня  перевірки стану дотримання протипожежної безпеки в Корелицькому стаціонарному відділенні територіального центру управління праці та соціального захисту населення Перемишянського району. Перевірка проводилась за участі начальника відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ Головного управління праці та соціального захисту населення  Львівської області І.Слободяна. Порушень не виявлено, лише зроблено деякі зауваження, які у найкоротші терміни будуть виконані.

 

29 червня 2011 року Урядом схвалено постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».

Детальніше...

 
Детальніше...
 
Сьогодні, 13 липня,  відбулася  селекторна нарада під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрія Клюєва.

Участь у селекторній нараді від Львівської облдержадміністрації взяли заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Ольга Гузар та керівники управлінь Львівської ОДА.

Детальніше...

 

 У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, відповідно до наказу № 651 від 24.06.2011 р., створено оперативний штаб з питань вступної кампанії 2011 року у вищі та професійно-технічні навчальні заклади.
У випадку виявлення фактів порушень і зловживань під час вступної кампанії у вищих і професійно-технічних навчальних закладах Львівської області, просимо звертатися до члена оперативного штабу “Вступна кампанія 2011 року”, радника голови Львівської обласної державної адміністрації з питань молодіжної політики та освіти Ігнатовича Анатолія Олександровича електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або телефоном 067-603-80-03.
Інформуємо також, що у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України працює консультативний телефон „Вступна кампанія 2011 року” за номером 044-486-20-37, за яким можна отримати консультацію щодо питань, пов’язаних із вступом до вищих навчальних закладів.
До складу оперативного штабу, окрім представників Міністерства, увійшов радник голови Львівської обласної державної адміністрації Анатолій Ігнатович.

 

 

Детальніше... 13 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела нараду із керівником відділу освіти Н.Борщ та керівником відділу культури і туризму О.Гавінською стосовно готовності закладів освіти і культури до участі у святкуваннях Дня села Дунаїв, яке відбудеться у неділю, 17 липня.  Керівники відділів доповіли про сценарій урочистої частини та про готовність художніх колективів сільського Народного дому і Дунаївської ЗОШ І-ІІІ ст. до участі у святкуваннях. У програмі святкування Дня села та 625-ї річниці від появи першої письмової згадки с.Дунаїв такі заходи:

11.00 -12.30 - Свята літургія

13.00-14.00 – Загальна панахида біля могили борцям за волю України

15.00-17.00 – Святковий концерт

17.00- 1830 – «Козацькі забави» (спортивні змагання)

20.00-24.00 – Вечір відпочинку