Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської облдержадміністрації провело підсумки моніторингу діяльності санаторно-курортних закладів Львівщини у 2011 році.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович подарував колективу та вихованцям навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» Кременчуцького педучилища ім. А.С.Макаренка нове сучасне обладнання.

Детальніше...

 

Указом Президента України № 100/2012 від 15 лютого 2012 року Про присвоєння рангу державного службовця відповідно до статті 26 Закону України «Про державну службу»
Присвоєно  третій ранг державного службовця:
KОСТЮКУ Михайлу Дмитровичу – голові Львівської обласної державної адміністрації

 

 

15 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із заступником керівника апарату - начальником відділу фінансово-господарського забезпечення О.Гембарою. Під час зустрічі обговорювалося питання підготовки матеріалів на заслуховування Колегії РДА.

 
Детальніше...
Детальніше...  Детальніше...
 
На звернення громадян Львівщини щодо окремих питань багатодітних сімей, управління з питань сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації інформує наступне.

Детальніше...

 

15 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців М.Сурмою з питань підготовки до виборів. Зокрема, під час зустрічі обговорено підготовку створення постійних виборчих дільниць та організаційні питання створення реєстру виборчих дільниць на постійній основі.

 

15 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив виїзд у населені пункти району з керівником філії „Перемишлянський райавтодор” В.Падучаком з метою обстеження доріг комунальної власності загального користування. Заступник голови РДА оглянув автошляхи для подальшого забезпечення їх посипковим матеріалом та безперебійного руху автотранспорту загального користування і маршрутних перевезень у складних погодних умовах.

 
   

Дорогі співвітчизники!
Сьогодні ми віддаємо шану нашим землякам, які, ризикуючи своїм життям, брали участь у локальних воєнних конфліктах та миротворчих місіях.
Професіоналізм цих мужніх людей, їх звитяга і толерантне ставлення до цивільного населення визнані багатьма державами та Організацією Об'єднаних Націй.
З глибокою повагою звертаюся до ветеранів бойових дій на території інших держав. Ваші ратні та трудові здобутки, активна громадянська позиція стали складовою розбудови нашої країни, зміцнення її обороноздатності, збереження миру та стабільності у світі. Переконаний, що ви завжди слугуватимете яскравим прикладом для молодого покоління.
Висловлюю вам глибоку подяку за подвиг служіння нашому народу.
Бажаю усім міцного здоров'я, щастя і благополуччя.

 

На виконання доручення голови Львівської ОДА Михайла Костюка за результатами апаратної наради, що відбулась 6 лютого, було створено (відновлено) «гарячі телефонні лінії» з питань запобігання та виявлення корупції в структурних підрозділах облдержадміністрації. Про це інформує сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Львівської облдержадміністрації.
Список «гарячих телефонних ліній» з питань запобігання та виявлення корупції в структурних підрозділах Львівської облдержадміністрації 

Детальніше...

 

Детальніше...14 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із заступником голови РДА Н.Гавінською, провідним спеціалістом відділу  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Л.Шевців та головою районної організації спілки ветеранів Афганістану А.Шарваном. Темою наради було проведення у Перемишлянському районі заходів з нагоди відзначення 23-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Республіки Афганістан. Зокрема, заплановано 18 лютого о 8.00 год.  відвідання в церкві Св.Миколая в м.Перемишляни Служби Божої та панахиди за воїнами, які загинули в Афганістані, о 9.30 год. - збір воїнів-афганців, батьків, чиї сини загинули в Афганістані, родичів, членів оргкомітету на пл.550-річчя м.Перемишляни для вшанування пам'яті вихідців з Перемишлянщини, які полягли в Афганістані, з 11.00 до 14.00 год. у селах Боршів, М.Полюхів та Селиська відбуватиметься покладання вінків на могили загиблих воїнів.