Детальніше...14 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської провів нараду із начальником фінансового управління райдержадміністрації Б.Антошківим щодо фінансування програм структурних підрозділів райдержадміністрації, які забезпечують проведення соціальної роботи серед населення, зокрема молоді.

 

Детальніше...14 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський зустрічався із керівництвом та колективом КП „Бібрський комунальник”. Керівник району спільно із Бібрським міським головою Т.Чабаном та заступником міського голови Н.Чайкою оглянув міські дороги м.Бібрка, цікавився станом функціонування  інфраструктури міста у період понижених температур. Під час візиту голови райдержадміністрації до Бібрської міської ради обговорювався також фінансовий стан підприємства КП „Бібрський комунальник”.

 

Детальніше...14 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі першого заступника голови РДА І.Роя провів нараду з начальником фінансового управління Б.Антошківим та юристом райдержадміністрації О.Андрухів стосовно виділення коштів для капітального ремонту будинку, що розташований на пл. Національного Відродження, 2/4, у м.Бібрка, у зв’язку із зверненням мешканців цього будинку.

 

Детальніше...14 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської провів зустріч із директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Шалапським. Під час зустрічі обговорювали питання надання РЦСССДМ допомоги сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, щодо оформлення документів для соціальних виплат.

 

    Президентські модернізаційні реформи, спрямовані на реалізацію національних інтересів у контексті розвитку України як демократичної, соціальної держави, зумовили запровадження нових підходів у сфері кадрової політики.
    Від початку перебування на посту Президента України Віктор Янукович постійно наголошував на необхідності визначення стратегічного бачення формування, професійного розвитку та раціонального використання кадрів, усіх трудових ресурсів України, цілей і пріоритетів кадрової діяльності. «Без створення правових, організаційних та фінансових засад державної кадрової політики ми не можемо розраховувати на успіх глибинних реформ, які нам належить втілювати на практиці фактично у всіх сферах життя українського суспільства», - зазначив Президент під час обговорення проекту Стратегії державної кадрової політики України на засіданні Ради регіонів у червні 2010 року.

Детальніше...

 

Детальніше...13 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський провів робочу зустріч із начальником районного управління Пенсійного фонду України Світланою Ковальською. Під час зустрічі обговорювалось питання стану сплати платежів до Пенсійного фонду підприємствами району. Як повідомила керівник управління Пенсійного фонду у Перемишлянському районі, на даний час існує заборгованість із сплати єдиного соціального внеску, а відтак - йшлося і про заходи щодо виправлення ситуації.

 

Детальніше...13 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської райдержадміністрації П.Бучок провели нараду із начальником РВ ГУ МВСУ у Львівській області Я.Мармуляком і помічником прокурора району Р.Гавришківим стосовно дотримання правопорядку та щодо проведення на території району заходів, спрямованих на боротьбу із корупцією.

 

       На виконання  Програми економічних реформ України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та  доручення  Президента  України  від  19 листопада 2010 року №1-1/2753 «Щодо реформування системи охорони здоров’я, спрямованого на підвищення якості і доступності медичної допомоги для громадян України» голова Львівської облдержадміністрації М.Костюк видав розпорядження від 7 лютого 2012 року №54/0/5-12 «Про проведення  масових акцій  з профілактики   захворювань у Львівській області».

Детальніше...

 

Детальніше...13 лютого перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука провів робочу зустріч із директором КП „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевичем та керівником відділу освіти райдержадміністрації Н.Борщ. Під час зустрічі обговорювалося питання оплати за теплопостачання закладів освіти.

 

Детальніше...13 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду щодо погашення заборгованості за спожиті енергоносії та надані послуги енергопостачання перед КП „Перемишлянитеплокомуненерго” та Перемишлянським УЕГГ. У нараді брали участь керівники державних установ та комунальних служб району, головний архітектор району Б.Городечний та начальник фінансового управління РДА Б.Антошків.