13 - 15 травня 2011 р.  відбулася XVIII молодіжна піша проща «Львів-Унів», організована товариством  «Обнова» спільно із Свято-Успенською Унівською Лаврою Студійського уставу за підтримки Комісії у справах мирян Львівської архиєпархії УГКЦ та Львівської міської ради, Перемишлянської районної державної адміністрації та районної ради.

Молодіжна проща до Унівської лаври, започаткована у травні 1994 року, дала почин до свята чудотворної ікони Унівської Богородиці, яке було встановлено відзначати у третю неділю травня.

Детальніше...

 

13 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.КраєвДетальніше...ський перевірив стан виконання робіт із монтажу вказівного знака на в’їзді у Перемишлянський район, що на ділянці дороги КуровиДетальніше...чі – Рогатин. За дорученням голови райдержадміністрації проект нового знака розробив районний архітектор Б.Городечний.

На вказівнику буде напис «Перемишлянський район» та умовна карта району із смехатично нанесеними окремими туристично привабливими населеними пунктами та зображення Унівського монастиря - історичної, культурно-мистецької та духовної пам'ятки не лише регіонального а й світового значення.

 

Детальніше... Детальніше...

 

13 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок  виїжджали у с.Кореличі з метою огляду стану центральної дороги села. Сьогодні у селі виконуються роботи по зрізанню біля дороги старих, небезпечних для будівель кількох мешканців дерев. Саме із таким проханням - допомогти вирішити проблему - мешканці звертались декілька років тому. Сьогодні їх проблема буде вирішена.

 

12 травня 2011 року голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк виступив зі зверненням під час позачергової сесії Львівської облради.

Детальніше...

 

    Ось і прийшов на нашу землю травень та приніс нам давнє свято МатДетальніше...ері. Припадає воно на другу неділю місяця. Це свято – вияв поваги, любові і милосердя до образу Божої Матері, матері-України і  матері, яка дала нам життя.

   Не оминуло свято і жителів Корелицького стаціонарного відділення, де ніколи не забувають про стареньких керівник управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації М.В.Сайко, директор територіального центру М.М.Тарасюк. Вони завжди уважно вислухають кожного, порадять добрим словом.

Детальніше...

 

12 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації  О.Краєвський за участі голови районної ради П.Бучка провів нараду із відзначення Свята Героїв.

Детальніше...

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше... Детальніше...

12 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук відвідали с.Унів, зустрілися із  Коросненським сільським головою Р.Ясінським та ієромонахом Йосафатом із Святоуспенської Унівської Лаври з метою огляду стану дороги, по якій ітимуть прочани. За дорученням голови РДА та голови районної ради бригади працівників філії „Перемишлянський райавтодор” здійснять ямковий ремонт сільської дороги, а також за допомогою грейдера вже розрівняно польову дорогу, якою буде пересуватися основна частина транспорту. Керівники району О.Краєвський та П.Бучок оглянули також можливі місця для стоянок автомобілів, заїзди та виїзди з них. Серед рішень, прийнятих під час огляду території сільської ради, було рішення -  поновити в’їзний знак на межі району

 

Детальніше...

Дорогі львів’яни, дорогі співвітчизники з усіх регіонів України!

Перш за все, хотів би висловити слова щирого жалю через те, що саме події у Львові додали гіркоти до такого світлого свята – 9 Травня, яке вже багато десятиліть для усіх людей доброї волі є символом перемоги добра над злом.

Детальніше...

 

Детальніше...10 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із заступником начальника ДПА у Львівській області В.Бербекою за участі в.о. начальника ДПА у Перемишлянському районі І.Дяківа, начальника відділу погашення прострочених податкових зборів С.Мних, Перемишлянського міського голови О.Зозулі та Бібрського міського голови Є.Чабана. Обговорювалось питання погашення податкових боргів комунальними підприємствами м.Перемишляни та м.Бібрка. Прийнято рішення зобов’язати боржників, окрім сплати поточних зобов’язань, сплачувати щомісячно податковий борг, який склався станом на 1 травня поточного року. Також боржники повинні підготувати графіки погашення боргів

 

Розпорядженням голови ЛОДА Михайла Цимбалюка, відповідно до положень Бюджетного кодексу України, затверджено заходи із забезпечення формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2012 рік.

Детальніше...