1Детальніше...4 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська, керівник управління праці та соціального захисту населення РДА М.Сайко, Дусанівський сільський голова Б.Панчишин за участі І.Сороки, заступника начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, привітали із 100-літнім ювілеєм мешканку с.Дусанів М.Олексів. Столітній ювілярці вручено вітальну грамоту від Президента України В.Януковича. Представники влади вручили ювілярці квіти та цінні подарунки.

 

 

Детальніше...13 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови І.Роя, заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука провів нараду із міськими і сільськими головами району. Під час наради обговорювались питання формування місцевих бюджетів на 2012 рік; оновлення та коригування генеральних планів населених пунктів; розроблення правил благоустрою населених пунктів, схем санітарної очистки населених пунктів; стан використання ЦМК. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

 

13 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян. На прийомі побували 5 осіб. Основними проблемами, з якими зверталися люди, були земельні питання, газифікація населеного пункту, ремонту під’їзної дороги до села та питання подачі електроенергії до віддалених вулиць населеного пункту. Голова райдержадміністрації під час прийому громадян давав відповіді на запитання та приймав пропозиції щодо вирішення тієї чи іншої проблеми мешканців Перемишлянського району.

Детальніше...   Детальніше...

 

Детальніше...13 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок провели нараду із першим заступником голови РДА І.Роєм, заступником голови РДА В.Денейчуком, Перемишлянським міським головою О.Зозулею та Бібрським міським головою Т.Чабаном. Темою зустрічі було обговорення питання щодо формування переліку об’єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності загального користування у населених пунктах району за рахунок субвенцій із державного бюджету.

 

На 2012 рік Президент України визначив три головні акценти, на яких мають зосередитися всі, хто займатиметься реалізацією реформ у країні. На цьому наголосив на брифінгу Представник Президента у Верховній Раді, народний депутат України Юрій Мірошниченко.

Детальніше...

 

 Про це під час прямого ефіру на «Львівській хвилі» сказав голова облдержадміністрації Михайло Костюк.
Як зазначив голова Львівської облдержадміністрації, будемо працювати з державним бюджетом. 137 млн грн, які передбачені на будівництво, реконструкцію і ремонт доріг і вулиць комунальної власності в населених пунктах Львівщини, - це вперше спеціально виділений транш. Раніше в нас не було таких коштів. Маємо також із обласного бюджету 37 млн грн.

Детальніше...

 

Сьогодні, 12 січня,  голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк провів робочу нараду з проблемних питань організації пасажирських перевезень на міських маршрутах м. Львова.
Участь у нараді на запрошення голови Львівської облдержадміністрації  взяли голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Євген Пронченко, директор департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України Дмитро Пєтухов, перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій, перший заступник Львівського міського голови Олег Синютка, начальник управління розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Володимир Корпан, начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Микола Жук, заступник начальник територіального управління Головавтотрансінспекції у Львівській області Михайло Харій та інші.

Детальніше...

 

Україна закінчила 2011 рік загалом із позитивними показниками національної економіки. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на засіданні Комітету з економічних реформ.
«Хоча ми добре розуміємо: це не те зростання, на яке сподіваються громадяни нашої держави», - зауважив В.Янукович.
Водночас Президент зазначив, що незадоволений темпами реалізації реформ, що розпочалися в різних сферах життєдіяльності країни у 2011 році. На його думку, гальмування з їх імплементацією було пов’язано в тому числі з недоліками в деяких ланках роботи виконавців.
«У цьому залі не знайдеться людини, яка скаже, що задоволена результатами. Але я хотів би сказати: безумовно, результат завжди є наслідком колективної праці… Якщо проаналізуємо всі процеси, які відбувалися у країні в 2011 році, побачимо, що мали місце недоліки в деяких ланках, які гальмували імплементацію розпочатих реформ», - сказав Президент.

 

У 2012 році Президент України Віктор Янукович ставить головним завданням продовження модернізації країни за всіма напрямками, робота по яких розпочалася у 2010 році. Про це заявив Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін під час зустрічі з представниками ЗМІ.

Детальніше...

 

Детальніше...12 січня у Перемишлянській райдержадміністрації відбулась нарада за участі голови райдержадміністрації О.Краєвського, заступника керівника апарату райдержадміністрації О.Гембари та державного адміністратора дозвільного центру Перемишлянської райдержадміністрації В.Новосада з представниками дозвільних органів району. Під час наради обговорювались зміни до законодавства, що стосуються дозвільної системи у сфері господарської діяльності, а також пропозиції щодо координації роботи учасників Дозвільного центру і забезпечення безперебійного прийому суб’єктів господарювання за принципом організаційної єдності. За результатами обговорень  було прийнято рішення:

1. Рекомендувати керівникам дозвільних органів району:

- привести у відповідність до вимог чинного законодавства інформаційні картки (регламенти);

- надати державному адміністратору дозвільного центру райдержадміністрації документи щодо затвердження відповідних осіб для роботи у дозвільному офісі.

2. Адміністратору дозвільного центру райдержадміністрації за допомогою засобів масової інформації провести роз’яснення щодо змін чинного законодавства в дозвільній системі, а також проінформувати підприємницькі структури щодо графіка роботи єдиного дозвільного вікна.

3.  До визначення чітких графіків роботи представників місцевих дозвільних органів у Дозвільному центрі РДА прийом  здійснювати щовівторка з 10.00 до 13.00 год. у кімнаті державного адміністратора дозвільного центру Перемишлянської райдержадміністрації.