24 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації  О.Краєвський спільно із заступниками  В.Денейчуком та Н.Гавінською, керівником апарату РДА С.Ковальською провів нараду із міськими та сільськими головами.

Детальніше...

 

Детальніше...23 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка, заступників голови райдержадміністрації  В.Денейчука, Н.Гавінської, керівника апарату РДА С.Ковальської провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів РДА. Спеціаліст юридичного відділу апарату РДА доповіла про прийняття нових та внесення змін у законодавчі акти України протягом минулого тижня. Керівник управління праці та соціального захисту населення М.Сайко інформував про стан заборгованості по виплаті заробітної плати. Заступник начальника РВ ГУ МНС Р.Брошко інформував про відсутність надзвичайних ситуацій у районі на минулому тижні. Під час наради також обговорювалося питання участі відповідних служб району у проведенні святкування Всесвітнього Дня захисту дини у с.Лагодів; про стан оплати за газ державними установами. Голова районної ради П.Бучок подякував усім організаторам та учасникам Свята Героїв, яке відбулося 22 травня

 

Детальніше...23 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із головою Перемишлянської районної ради П.Бучком та головою бюджетної комісії районної ради В.Ходиком щодо виконання районного бюджету Перемишлянського району за І квартал 2011 року. Дане питання обговорювалось також на президії районної ради 23 травня та буде винесене на розгляд сесії районної ради 26 травня 2011 року

 

23 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела нараду стосовно проведення у с.Лагодів святкування Всесвітнього Дня захисту дітей. На нараді були присутні начальник РВ ГУ УМВС Я.Мармуляк, який забезпечуватиме дотримання порядку під час заходу, начальник РВ ГУ МНС М.Яворський – контролюватиме виникнення надзвичайних ситуацій на території с.Лагодова 28 травня, головний лікар району Б.Лівий – медичне обслуговування. Заступник голови Перемишлянської РДА Н.Гавінська рекомендувала керівникам відповідних служб тримати на особистому контролі проведення заходу, адже основними учасниками будуть діти.

Детальніше...

 

Детальніше...22 травня у м.Стрий відбувся єпархіальний тур гри „Брейн-ринг” під назвою „Благослови душе моя Господа”. У грі брали участь 17 команд із деканатів Стрийської єпархії двох вікових груп. Серед учасників були і представники Перемишлянського деканату, це – діти храму Св.Володимира і Блажмуч. Омеляна Ковча під керівництвом вчителя християнської єтики Перемишлянської школи гімназії Л.Боршовської та учасники спільноти „Адонай” храму Св.Миклая м.Перемишляни із провідником Р.Гуніник. Організовували гру працівники Катихитичної комісії під керівництвом о.А.Бінаса, а також за участі протосинкела Стрийської єпархії о.Богдана Манишина.

 

20 травня голова Детальніше...Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський здійснив виїзний прийом громадян у Подусільнянській сільській раді. На прийомі у керівника району побували 23 мешканці села Подусільна  та хутора Рівне.

Детальніше...

 

19 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка, радника голови Львівської облдержадміністрації з економічних питань Б.Яциковського та заступника начальника, начальника управління інвестиційної політики головного управління економіки та інвестицій ЛОДА Д.Кащука щодо вирішення проблемних питань підприємств, які залучають інвестиції у район. У нараді також брали участь керівники територіальних органів виконавчої влади: управління економіки райдержадміністрації, ДПІ у Перемишлянському районі, управління статистики, управління агропромислового розвитку Перемишлянської райдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше... 131 тис. дітей з Львівщини заплановано оздоровити цього року в санаторно- оздоровчих закладах області та України. Про це йшлося під час наради в санаторії «Нафтуся Прикарпаття» (с. Модричі Дрогобицького району) щодо функціонування дитячих санаторно-оздоровчих закладах області, яка відбулась 19 травня під керівництвом голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка.

Вже зараз у Львівській області у санаторії «Нафтуся Прикарпаття» відпочиває 295 дітей-чорнобильців з інших областей України. Загалом у цьому санаторії до кінця цього року оздоровлять понад 3000 дітей-чорнобильців з різних областей.

Детальніше...

 

18 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із заступником начальника управління Держкомзему у Перемишлянському районі  В.Лісовським  здійснив виїзд до Вишнівчицької сільської ради з метою розгляду багаторічної скарги С.Матківської щодо права власності на житловий будинок та прилеглу земельну ділянку.

Детальніше...

 

Детальніше...19 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання оргкомітету із відзначення Свята Героїв у Перемишлянському районі. У засіданні взяли участь представники відділу культури, відділу освіти, центральної районної лікарні, міліції, ДАІ, відділу оганізаційно-кадрової роботи, сектору зв’язків із ЗМІ та ГО з питань внутрішньої політики. Обговорили питання проведення районних заходів, зокрема, проведення святкувань у м.Перемишлняи 22 травня. Визначено відповідальних осіб за організацію святкувань