26 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови районної ради П.Бучка, заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука та керівника апарату райдержадміністрації С.Ковальської провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

 

22 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок побували у населених пунктах Іванівської і Брюховицької сільських рад.

Детальніше...

 

Детальніше...22 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із директором Перемишлянського районного центру зайнятості, депутатом Львівської обласної ради В.Бараном з питань ефективності залучення безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості, до організації оплачуваних громадських робіт під час проведення місячника благоустрою та озеленення населених пунктів району. Також при зустрічі обговорили питання щодо ситуації із створенням у районі нових робочих місць.

 

22 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська здійснила виїзд у Боршівську сільську раду.

Детальніше...

 

22 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів виробничу нараду із заступником начальника Бібрського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів В.Чемеринським та Бібрським міським головою Т.Чабаном стосовно поглиблення русла річки Боберки у м.Бібрка. Дані роботи проводяться на виконання заходів із підготовки до відзначення 800-ліття м.Бібрки. Під час зустрічі сторони домовилися, що роботи будуть проведені згідно проектної документації, а підрядником буде  підприємство Бібрське ЛВУМГ.

 

Шановні краяни!

Вітаю Вас із світлим і радісним святом – Великоднем.

Воскресіння Христа – це торжество справедливости і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові. Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Бажаю Вам і Вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує Вам любов, радість, мир та злагоду на довгі літа.

Здоров’я,  миру, поміркованості Вам і Вашим родинам у поступах на життєвих дорогах. Нехай Господня ласка Вас зігріває і дарує щастя. Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!

Детальніше...

Христос воскрес!            Воістину воскрес!

З повагою голова Перемишлянської райдержадміністрації  Орест Краєвський

 

Детальніше...
21 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська, заступник начальника СуСД Г.Куніцька, директор РЦСССДМ І.Шалапський здійснили виїзд у Бібрський будинок сімейного типу, де привітали вихованців цього будинку та сестру Вероніку із Великодніми святами та вручили подарунки

 

21 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок здійснили виїзд у Станимирську сільську раду. Керівники району побували у с.Ганачівка, спілкувалися  із Станимирським сільським головою М.Нецкарем. Під час робочої поїздки мова йшла про можливість ремонту приміщення у якому знаходиться Народний дім та сільська бібліотека. Оглянувши приміщення, ознайомившись із умовами праці О.Краєвський та П.Бучок пообіцяли посприяти реконструкції покрівлі даної споруди. Крім цього громада села та працівники закладів культури села проводили благоустрій території, що прилягає до будівлі, зокрема, здійснювали посадку дерев та встановлювали огорожу біля Народного дому

Детальніше...

 

19 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський побував у с.Унів з метою перевірки виконання розпорядження „Про проведення місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля”. В результаті об’їзду населеного пункту керівник району відмітив  прибрані індивідуальні двори та присадибні ділянки селян, почищені придорожні канави. Впорядковано чудотворне Унівське джерело, прибрано на території ФАПу, сільського поштового відділення, школи. Придорожні смуги за межами села очищені від сміття.

 

Детальніше...20 квітня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання спостережної комісії. Запрошений на засідання в.о. заступника начальника Бродівського МВ КВІ УДДУ ПВП у Львівській області А.Коваль повідомив членів комісії про скасування вказівки Держдепартаменту від 13.02.2009 р. №19/713/Кн щодо тимчасового порядку обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, та здійснення контролю за їх поведінкою.