15 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із начальником управління економіки І.Горецькою, заступником керівника управління економіки, начальником відділу інвестицій та розвитку інфраструктури Перемишлянської РДА Р. Танасієнком, в.о. начальника відділу освіти Г.Гриньків, головним інженером відділу освіти Я.Шевцівим, головним лікарем району Б.Лівим, заступником Перемишлянського міського голови Й.Кузьмою щодо винесення на обласну нараду об’єктів незавершеного будівництва у резервний список на фінансування за рахунок бюджетних коштів. Перемишлянським районом виноситься 5 найбільш актуальних об’єктів для завершення будівництва: школа с.Кореличі, котельня школи с.Романів, об’їзна дорога у м.Перемишляни, ремонт водопровідних та каналізаційних мереж у м.Перемишляни, ремонт очисних споруд м.Бібрка

 

12 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання спостережної комісії Перемишлянської РДА. На комісії розглядали інформацію про звільнення умовно-достроково засудженого від подальшого покарання. Заслухали інформацію А.Коваля, заступника начальника Бродівського МВ КВІ УДДУ ПВП у Львівській області.

 

12 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання організаційного комітету по підготовці до відзначення Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці Незалежності України. Засідання проводилося за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської, заступника голови РДА В.Денейчука, керівника відділу культури та туризму О.Гавінської, в.о. керівника відділу освіти Г.Гриньків, начальника відділу сім’ї, молоді та спорту Перемишлянської РДА О.Науменка, провідного спеціаліста сектору з питань внутрішньої політики Р.Гуніник. Під час засідання керівники відділів доповідали про готовність до святкувань. Крім цього обговорювався сценарій проведення урочистої частини та святкового концерту.

 

10 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела робочу зустріч із керівником відділу культури та туризму О.Гавінською. Під час зустрічі обговорювався хід підготовки до Дня Державного Прапора та 20-ї річниці Незалежності України. Також було обговорено сценарій проведення святкувань. Керівник відділу культури та туризму повідомила, що у Перемишлянській центральній районній бібліотеці та сільських бібліотеках вже готові до огляду експозиції книг та архівних матеріалів, присвячених ювілейної річниці Незалежності нашої держави

 

11 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький взяли участь в урочистому заході - запаленні факела, який символізував початок газифікації с.Суходіл. У заході також взяли участь начальник Перемишлянського УЕГГ В.Паславський, Суходільський сільський голова В.Сірко та  громада села. Місцевий священик о.Роман, адміністратор храму Покрови Пресвятої Богородиці, відслужив подячний молебень.

 

10 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із начальником ГУ РВ МНС у Л/о М.Яворським та начальником сектору з питань наглядово-профілактичної діяльності Перемишлянського ГУ РВ МНС у Л/о З.Мариняком. Керівник району цікавився проведеною перевіркою будівель органів місцевого самоврядування, розташованих на території Перемишлянського району на предмет дотримання ними протипожежних норм. Начальник ГУ РВ МНС у Л/о М.Яворський повідомив, що у кожній із будівель органів місцевого самоврядування інспектори СзПНПД виявили ряд недоліків.

 

11 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. На комісію виносилося ряд питань серед яких про надання дозволу на медичне обстеження малолітньої дитини; про надання дозволу на дарування житлового будинку, право користування яким має малолітня дитина; про можливість позбавлення батьківських прав; про влаштування  малолітньої дитини в Комунальний будинок дитини №2 м.Львова.

 

10 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела робочу нараду з в.о. керівника відділу освіти Г.Гриньків. На нараді обговорювалися актуальні питання підготовки закладів освіти району до нового навчального року. Зокрема проводився об’їзд – огляд впродовж 1 – 9 серпня 60 загальноосвітніх навчальних закладів членами комісії, створеної відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 22.06.11р. № 334. До складу комісії, окрім представників райдержадміністрації та відділу освіти, входили працівники РСЕС та РВ ГУ МНС України у Л/о. Г.Гриньків повідомила про те, що відділом освіти закуплено шкільну документацію (в обсягах замовлень з навчальних закладів), крейду. Проведено також поточні ремонти і техогляди шкільних автобусів. У ЗНЗ району систематично надходять нові підручники, постачання яких з бібліотечного колектора ГУОН Львівської ОДА здійснює відділ освіти.

 

9 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів обстеження ділянок доріг щодо незадовільного стану дорожнього покриття. Огляд здійснювався за участі за участі начальника відділу транспорту та дороги головного управління розвитку інфраструктури ОДА Р.Лучинин, головного спеціаліста відділу транспорту та дороги головного управління розвитку інфраструктури Н.Ситник, директора ПП «Автошлях» М.Гаца, в.о. головного інженера «Райавтодору» Ф.Піндера, старшого держінспектора ВДАІ з ОАТ Перемишлянського району та АТІ, старшого лейтенанта міліції В.Бабяка. Оглянуто ділянки дороги Мерещів – Добряничі; Добряничі – Бібрка; Куровичі- Бачів; Перемишляни – Новосілка та інші.

 

10 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду з питань розроблення проекту Програми розроблення проекту Програми соціально-економічного розвитку Перемишлянського району на 2012 рік. У нараді взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники державних установ, які братимуть безпосередню участь у розробленні даної програми.