Детальніше...На виконання розпорядження голови Перемишлянської районної державної адміністрації від 09.03.2011 року №101 «Про створення комісії по контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини», членами комісії у складі: Здерської О.М. - головного державного соціального інспектора управління праці та соціального захисту населення, Винницької О.М.- начальника відділу соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, Тивонюка С.Р. - провідного спеціаліста служби у справах дітей, Шевцової Г.С. - провідного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації здійснено вибіркову перевірку цільового використання коштів 21 особи з числа одержувачів допомоги при народженні дитини (с.Костенів, с.Білка, с.Брюховичі).

 

В рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Львівській області розпочато проведення І етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Детальніше...

 

Жителі сіл Брюховичі, Костенів та Білка мали змогу отримати обґрунтовані відповіді та роз’яснення на свої питання також під час спілкування із заступником начальника управління – начальником відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду в Перемишлянському районі Л.Душенко, заступником начальника районного управління праці та соціального захисту населення Н.Жеребецькою, завідувачем сектору землеустрою, моніторингу, охорони та ринку земель управління Держкомзему у Перемишлянському районі І.Бараном, завідувачем сектору розвитку сільської місцевості, врегулювання відносин власності та функціонування аграрного ринку районного управління АПР Б.Заплатинським, спеціалістом організаційно-кадрової роботи апарату РДА Б.Греськівим за участі  Брюховицького  сільського голови  М.Якиміва.

Детальніше...

 

15 березня 2011 року з 11.00 до 13.00 год. в Управлінні державної служби Головдержслужби України в Львівській області буде проводитись пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції» за участю представників обласних управлінь Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Служби безпеки України та Львівської обласної прокуратури.

Телефон для отримання консультацій та надання інформації про дії та бездіяльність посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, що мають корупційні ознаки (032) 235-7283.

 

10 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду за участі заступника голови райдержадміністрації Н.Гавінської, заступника керівника, начальника відділу інвестицій та розвитку інфраструктури управління економіки Р.Танасієнка,   начальника відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Л.Гривнак. Обговорювалось питання організації оплачуваних громадських робіт з утримання в належному стані придорожніх смуг автомобільних доріг загального користування на 2011 рік. Також узгоджено види робіт та кількість тимчасових робочих місць, які необхідно створити

 

12 січня до Перемишлянської райдержадміністрації надійшла заява жительки с.Виписки Перемишлянського району Кривоніс Марії Петрівни. Заявниця звернулася із скаргою про порушення у вечірній та нічний час громадського прядку на вулицях с.Виписки, а також з питань покращення роботи сільського Народного дому.

Детальніше...

 

Детальніше...
9 березня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та Бібрський міський голова Т.Чабан у приміщені Бібрської міської ради обговорили стан готовності проектної документації для здійснення заходів із відзначення 800-річчя м.Бібрки

 

Детальніше...4 березня, під час телепередачі „Особистий прийом” на телеканалі ЗІК голови Львівської облдержадміністрації М.Цимбалюка пролунало звернення від Є.Гевко жительки хутора Гути про те, що на даному хуторі часто вимикається електроенергія. Губернатор дав доручення першому заступнику Перемишлянської РДА вирішити дану проблему спільно із начальником РЕМу.

9 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із Чемеринецьким сільським головою О.Івасечко відвідав хутір Гута. Побували у заявниці Є.Гевко, яка повідомила, що перебоїв з енергопостачанням у цьому році в неї не було і вона не зверталася до голови облдержадміністрації з таким питанням.

 

9 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів виїзний прийом громадян у Чемеринецькій сільській раді. До першого заступника зверталися мешканці сільської ради  з різноманітним проханнями, питаннями та пропозиціями. На прийомі побувало понад 20 осіб.

Детальніше...

 

3 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська та завідувач сектору зв’язків з ГО та ЗМІ з питань внутрішньої політики райдержадміністрації З.Дідух побували у Брюховицькій сільській раді.

Детальніше...