Детальніше...

Дерев’яний храм Успіння Пресвятої Богородиці XVIII ст у Морянцях на Яворівщині реставрували упродовж останніх двох років. Роботи на об'єкті виконували в межах обласної програми охорони і збереження культурної спадщини.

За 2018-2020-ий для ремонтних і реставраційних робіт на пам’ятці використали майже 7 мільйонів 150 тисяч гривень.

Детальніше...

 

Детальніше...Історія Олесі – це історія, яка розпочинається похмуро та болісно, але її завершення залежить від нас з вами. Коли Олесі було 8 років її батько загинув, а мати залишилася сама із  трьома дітьми. Наймолодша дівчинка постійно хворіла, тому мама не могла залишати її саму вдома – довелося покинути роботу. Коли Олесі було 10 її мама почала зловживати алкоголем, бо не могла справитися із ситуацією самостійно. Тому на дівчинку та її сестер чекало життя в притулку, роз’єднання сім’ї, бо всі діти різного віку, потім довгий шлях через інтернати і нарешті повноліття та абсолютна самотність. Бо ця дитина не готова до дорослого життя. Що з мамою?! – Невідомо.

Детальніше...

 

Детальніше...Під час Всеукраїнського онлайн-форуму «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес» т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура представив трансформацію Агентства.

З огляду на завдання Європейського зеленого курсу та необхідність нагальних дій спільно з Міненерго ведеться робота не лише над законодавством, а й над оновленням Агентства.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу в області коронавірус підтвердили у 737 особи. Госпіталізували – 125 осіб, скерували на самоізоляцію – 1860 людей.

146 пацієнтів лікують у реанімаційних відділеннях. 42 - на ШВЛ. За увесь час COVID підтверджено у 43611 осіб. Померло - 1195 людей. Одужали від коронавірусної інфекції - 28062 осіб. У 1985 пацієнтів медики вперше взяли ПЛР-проби.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Курс України на декарбонізацію та сталий розвиток, а також нові законодавчі кроки – усе це презентували Міненерго та Держенергоефективності для понад 900 учасників Всеукраїнського онлайн-форуму «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес», який було ініційовано та проведено 24 листопада.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу в області провели 1749 дослідження на коронавірус, з них 737 - позитивних. За увесь час COVID підтверджено у 43611 осіб. Померло 1195 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 28062 особи.

Детальніше...

 
Детальніше...

25 листопада розпочалась міжнародна акція «16 днів проти насильства». Майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.

«Статистика говорить про те, що проблема домашнього насильства існує. Ця акція покликана, в першу чергу, привернути увагу та закликати усіх не мовчати. На сьогодні у Львівській області є більше 50 місць, де люди, які потерпають від домашнього насильства, можуть отримати прихисток. В грудні у Трускавці відкриється ще одне велике відділення з надання притулку для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства. Заклад буде розрахований на 10 сімей», - розповів Тарас Грень, заступник голови Львівської ОДА.

Детальніше...

 
Детальніше...

У середу, 25 листопада, з нагоди старту міжнародної акції «16 днів проти насильства» будівлю Львівської ОДА підсвітили помаранчевим кольором.

«Ця Всеукраїнська акція триватиме упродовж 16-ти днів – до 10 грудня. Колір акції є символічним, помаранчевий – колір світлого майбутнього. Сьогодні, 25 листопада, світова спільнота відзначає міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Наше завдання – привернути увагу кожного до цієї проблеми, адже насильство може бути поряд з нами. Насильство – це не тільки фізичний біль, знецінення – це теж насильство», - зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Детальніше...

 
Детальніше...

Вже за декілька тижнів в Україні відзначатимуть Свято Миколая. З цієї нагоди напередодні в області проводять різноманітні акції та заходи, через які залучають допомогу для усіх, хто потребує підтримки.

Роксолана Винницька та Софія Гакавчин – львівські волонтерки. Дівчата упродовж багатьох років є частиною команди Центру Студенського Капеланства ЛА УГКЦ.  І вже три з них є волонтерами на Сході України.

Детальніше...

 
Детальніше...

Працівники управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з Західним міжрегіональним Управлінням Укртрансбезпеки та Управлінням патрульної поліції у Львівській області ДПП НП України проводять перевірки автотранспортних підприємств, що надають послуги із перевезення пасажирів на автомобільному транспорті загального користування.

Перевірки відбуватимуться під час випуску транспортних засобів на лінію в період з 23 листопада до 16 грудня.

Детальніше...