Детальніше...Сьогодні, 26 травня голова районної державної адміністрації Богдан Гуменюк провів нараду із головним лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ Богданом Лівим, начальником Перемишлянського відділення поліції Золочівського відділу поліції ГУНП у Львівській області Олександром Прокопчуком та заступником начальника Перемишлянського відділення поліції Золочівського відділу поліції ГУНП у Львівській області Віталієм Янчишиним щодо ситуації із захворюваністю в регіоні на COVID-19 та виконанням протиепідемічних заходів.

 
Детальніше...

У департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА  відбулася зустріч представників головного бенефіціара проекту «Популяризація туристичних об'єктів Першої угорсько-галицької залізниці».

Проект реалізовуватимуть упродовж 2020-2021 років на території Старосамбірського району Львівської області та Перемишльського повіту Підкарпатського воєводства у межах програми транскордонного співробітництва «Польша-Білорусь-Україна 2014-2020».

Детальніше...

 
Детальніше...

В області померло ще двоє осіб, у яких було зафіксовано коронавірусну інфекцію.

Жінка, 53 роки, померла учора, 25 травня. Пацієнтка перебувала у відділенні реанімації у Центрі легеневого здоров'я.

Детальніше...

 
Детальніше...

Управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА запрошує до участі в тренінгу «Енергоаудит та енергоменеджмент у лікарнях». Набір учасників на навчання проводять в межах реалізації проєкту «Енергоефективність у громадах II», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини та НУ «Львівська Політехніка».

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 38 осіб. Скеровано на самоізоляцію 32 особи.

Знаходиться в стаціонарах 468 хворих: 161 у Львівській обласній інфекційній лікарні, 69 В Центрі легеневого здоровя, 67 у 8 міській клінічній лікарні, 56 у 1 МКЛ, 72 у госпіталі ветеранів війни та репресованих, 19 - у Стрийській міській лікарні, 15 у Кам- Бузькій лікарні, 4 В Стебницькій міській лікарні, 1 у ОХМАТдиті., Сокальська ЦРЛ - 4 особи.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 25 травня, боєць батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області Зореслав Каїнський виконав так званий «Комплекс Мерфі».

«Комплекс Мерф» – комплекс фізичних вправ, який впровадив лейтенант військово-морських сил США Майкл Мерфі (загинув у 2005 році в Афганістані у віці 29 років). У всьому світі «Комплекс Мерфі» виконують щороку 25 травня в пам’ять воїнів, які загинули в боях. Він складається з 1,6 кілометрів бігу, 100 підтягувань, 200 відтискань від землі, 300 присідань та знов 1,6 кілометрів бігу. Всі вправи виконуються у бронежилеті (вага – 7 кілограмів) та протягом години. Взяти участь у челленджі може кожен охочий.

Детальніше...

 
Детальніше...

20 травня Ротарі Клуб "Львів Інтернешенл" (Ротарі Клуб Ааруп, Данія) та департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації підписали меморандум про співпрацю. Документ підписали в межах Глобального гранту (Global Grant) #GG2013773 Зупинимо Covid-19” у Львівській області.

Згідно з ним, шість лікарень, які розташовані на території Львівської області забезпечать медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту. Це, зокрема, КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня», КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ», КНП «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня», КНП «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради, КНП «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради, КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» Дрогобицької міської ради.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні обласний бюджет з початку року отримав 1,0 млрд грн, а до кінця року необхідно ще 1,9 млрд грн податків і зборів щоб профінансувати заплановані видатки у повному обсязі.

Фінансисти фіксують скорочення надходженнь доходів до місцевих бюджетів з часу запровадження карантинних заходів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 5 485 801 грн за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19”. Сума отримана виходячи із кількості зареєстрованих пацієнтів в області станом на 30 квітня – 451 особа, помноженої на тариф – 12 163,64 грн за одного пацієнта.

Вже підписано 15 договорів з закладами області за пакетом “Медична допомога, яка надається мобільними медичними бригадами, що створені для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19”. Всього пропозиції подали 26 закладів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівщина отримала понад 2 млн. грн. для виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку.

Дружини (чоловіки), діти та батьки осіб, яким присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” посмертно, або у разі смерті Героя України отримають одноразову грошову винагороду в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня 2020 року.

Детальніше...