Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Оприлюднені так звані «документи» від імені Петра Порошенка є низькопробною підробкою та фейком, виготовленим і закинутим телекомпанії Руставі-2 спецслужбою Росії.
Найкрасномовніше про провал ФСБ свідчить факт, який легко перевірити. Олексій Порошенко одружився у Києві у вересні 2013 року, тому у старшого сина Петра Порошенка у 2007 році не було дружини.
Прес-служба Адміністрації Президента звертається до ЗМІ з проханням не поширювати фейкову інформацію, що носить явно замовний з боку країни-агресора характер. А з боку медіа, які поширили неперевірену інформацію, зокрема «Українська правда» і Newsone, розраховуємо на публічне вибачення.

 

Детальніше...

У зв’язку з підвищенням захворюваності на кір керівникам загальноосвітніх середніх шкіл, в яких зареєстровано випадки захворювання, рекомендують продовжити канікули до 22 січня.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 15 січня, у  Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці презентували роман “Містерія непокори Патріарха Йосифа” відомого українського письменника Левка Різника.

Детальніше...

 

Детальніше...

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки, оголошує 6 конкурсів за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету. Подати документи можна у період з 15 січня до 28 лютого.

Детальніше...

 

Детальніше...

У середу, 17 січня, відбудеться підписання Генеральних угод про співробітництво між банківськими установами та департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА щодо реалізації Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.

Детальніше...

 

Детальніше...26 сім’ям надати, 4 відмовити у наданні соціальної допомоги. Таке рішення комісії щодо призначення та виплати соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, яку провів сьогодні, 15 січня, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський.

Відзначимо, що на засідання були запрошені члени сімей, які звернулись за допомогою, і які тривалий час не працевлаштовуються.

 

Детальніше...

Станом на 15 січня у Львівській області утворено 35 об’єднаних територіальних громад. У межах  співпраці  ОТГ та районних державних адміністрацій для надання якісних послуг у сфері соціального захисту укладено договори про міжбюджетні трансферти. На 2018 рік об’єднаними територіальними громадами передбачено субвенцію  на загальну суму 6756,9 тис. грн.

Детальніше...

 

Детальніше...

Завтра, 16 січня, у Львівському Палаці мистецв, відбудеться відкриття  художньої виставки «Портрети війни». На понад сотні портретах зображені юні воїни та досвідчені чоловіки – учасники Антитерористичної операції на Сході України.

Детальніше...

 

Детальніше...

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології вночі з 15 на 16 січня очікується морозна погода: до -8º - 13ºС. На дорогах збережеться ожеледиця.

Детальніше...

 

Детальніше...Про це повідомила керівник управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації Надія Жеребецька сьогодні під час наради у райдержадміністрації, яку провів голова РДА Володимир Танчин.

Керівник управління інформувала, що у зв’язку із початком бюджетного року, затвердженням кошторисів тощо відбулась затримка із соціальними виплатами за січень поточного року. Але станом на сьогодні ситуація виправилась. І від завтра, 16 січня, кошти почнуть поступати на рахунки одержувачів допомоги.