Детальніше...

Електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту), відбудуться у понеділок, 22 липня. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Земельні аукціони проведуть на електронному майданчику ДП «СЕТАМ».

Детальніше...

 
Детальніше...

Щорічно у другу неділю липня у селі Сприня Самбірського району на території СТОК «Прикарпаття» відбуваються урочистості, присвячені Українській Головній Визвольній Раді.

14 липня, в області відзначили 75-ту річницю створення найвищого керівного органу Українського народу на час революційної боротьби.

Детальніше...

 
Детальніше...

14-го липня 1894-го року на території сьогоднішнього львівського Стрийського парку відбувся перший офіційний показовий футбольний матч в історії нашої країни.

З нагоди 125-річчя українського та львівського футболу сьогодні, 14 липня, відбуваються урочисті заходи.

Детальніше...

 
Детальніше...

13 липня, на площі Криничній у Львові розпочався фестиваль, присвячений 150-річчю залізничної станції та району «Підзамче».

У межах заходу відбулось урочисте погашення марки «Підзамче. 150 років» за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівська область отримала першу партію підручників для 2-х класів у кількості 99 250 тисяч.

Зазначимо, що ця кількість складає 38% від потреби.

Детальніше...

 
Детальніше...

Для молоді Львівщини відбудеться міжнародний візит TRIPS for ACTION P&D, який розрахований на активних молодих людей, які займаються розвитком молодіжних ініціатив у Львівській області. Під час візиту у присутніх буде можливість вивчати аспект участі молоді у прийнятті рішень, громадському, волонтерському секторах, а також їх вплив на життя громади.

Дати поїздки: 26-30 серпня 2019 року.

Детальніше...

 

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області інформує про нову електронну послугу, яка має на меті максимальне спрощення умов ведення бізнесу.

Сьогодні вже є можливість в ОНЛАЙН зареєструвати ТОВ.

Який алгоритм дій особи?

Детальніше...

 
Детальніше...

30 липня з нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбудеться безкоштовний показ фільму «Жінка в полоні».

Згаданий фільм демонструє життя жінки, яка 11 років провела в рабстві у звичайній угорській родині. Це історія про безпомічну людину, яка прагне вирватися з полону та тривалий час знаходиться в умовах морального та фізичного гноблення.

Детальніше...

 

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області нагадує про те, що відповідальність за те, щоб зробити приховане помітним, покладається на нас всіх:  від органів влади, які приймають та забезпечують реалізацію законів про заборону насильства до окремих громадян, які просто не повинні мовчати, якщо вони стають свідками або мають підозру, що сталося насильство чи порушення прав людини.

Детальніше...

 

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 12.07.2019 року по КП Перемишлянська ЦРЛ

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 12.07.2019 року по Бібрській РЛ