Детальніше...

Управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації запрошує підприємців до співпраці з Німеччиною.

З метою налагодження контактів, обміну досвідом та взаємовигідної співпраці з підприємствами Німеччини пропонується взяти участь у відборі на бізнес сесію у Німеччину.

Детальніше...

 
Детальніше...

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В′єтнам в Україні Нгуєн Ань Туаном, аби узгодити напрями подальшої двосторонньої співпраці.

Участь у зустрічі взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Детальніше...

 
Детальніше...

16 вересня відійшов у вічність підполковник, голова Львівської міської організації Спілка офіцерів України, член Проводу ЛОО Спілки офіцерів Роман Терешко.

Чин похорону розпочнеться сьогодні, 18 вересня, о 13:30 год у смт. Рудно (вул. Лесі України, 36).

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

 
Детальніше...

У п’ятницю, 20 вересня, о 16 годині у Львівському музеї історії релігії зустрічатимуть гостей зі Стамбула. Турецький професійний каліграф Шехмус Качан розкаже історію ісламської каліграфії з акцентом на османські традиції, продемонструє шрифти, інструменти й матеріали, які використовують у цій традиції.

Присутні ознайомляться із творами мистецтва, зокрема з оригінальними примірниками Корану.

Детальніше...

 
Детальніше...

У межах проекту IFC «Підтримка Фонду енергоефективності» відбувся семінар для представників ОСББ області «Як отримати допомогу фонду енергоефективності для енергомодернізації будинку».

Під час заходу присутніх поінформували про механізми роботи Фонду енергоефективності. Також начальник управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Андрій Якубовський розповів про ініціативи облдержадміністрації у сфері підвищення енергоефективності житлового фонду, зокрема про зміни, які було внесено в Програму енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.

Детальніше...

 
Детальніше...

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський доручив усім структурним підрозділам та силовим структурам взяти на контроль ситуацію зі спаленням сухої трави в області.

Відповідні доручення очільник області дав, 17 вересня, під час апаратної наради.

Детальніше...

 

Детальніше...ГО «Відкритий світ молоді» інформує про те, що  з  25  по  31  жовтня  2019  року  в рамках культурно-освітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини відбудеться семінар «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес» (програма додається).

Метою семінару є розгляд питань професійного самовизначення і соціального розвитку  молоді  в умовах соціально-комунікативних трансформацій  суспільства; обмін досвідом між спеціалістами соціальної та психолого-педагогічної сфер.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 17 вересня, в актовому залі шахти «Межирічанська» ДП «Львіввугілля» відбулись урочистості з нагоди ювілею. Адже 60 років тому, 17 вересня 1959 року був підписаний акт про здачу в експлуатацію шахти № 3 «Великомостівська», сьогодні це - Відокремлений підрозділ «Шахта «Межирічанська» ДП «Львіввугілля».

Від імені голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського шахтарів привітав заступник директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Грет.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 17 вересня, на Личаківському кладовищі вшанували память письменника, Героя України Романа Іваничука.

Присутні поклали квіти до могили Романа Іваничука та спільною молитвою вшанували відомого українського письменника.

Детальніше...

 
Детальніше...

У четвер, 19 вересня, у Львові, в межах 26-й BOOKFORUM, відбудеться презентація українського перекладу екологічної енцикліки LAUDATO SI Святішого Отця Франциска про турботу за наш спільний дім. Організатор  заходу - Екологічне Бюро УГКЦ.

Серед учасників презентації - керівник Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви д-р Володимир Шеремета, директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник, громадські організації.

Детальніше...