Детальніше...

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що платник податків має право повернути помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання ( ст. 43 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ)).

Умови повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені:

Детальніше...

 
Детальніше...

Рішення про виділення коштів на завершення робіт до кінця 2020 року для реконструкції спортивного майданчика Львівського ліцею Героїв Крут та мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту з встановленням тентового покриття Львівського фахового коледжу спорту прийняли сьогодні, 22 вересня, на сесії Львівської облради.

«Ці два спортивні об’єкти є справді потрібні для Львова та львів’ян. Водночас, треба сказати, що завершення тут робіт дасть змогу виконати цьогорічну державну програму щодо розвитку спорту в нашій області. На сьогодні, коли в світі вирує пандемія, спортивні об’єкти є дуже важливі для здоров’я людей. Ми всі це розуміємо і тому намагаємося максимально швидко та якісно проводити роботи, а також залучати молодь та старших до занять спортом», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Детальніше...

 
Детальніше...

Від початку пандемії Covid-19 провели 126724 лабораторних досліджень на виявлення коронавірусу методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР), загалом силами усіх лабораторій області щодоби проводять майже 1900 досліджень.

На території області зафіксовано 18793 підтверджених випадків інфікування.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 22 вересня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань розгляду заяв учасників АТО та членів сімей Героїв Небесної Сотні про призначення або відмову в призначенні адресної допомоги на придбання житла на умовах співфінансування.

Детальніше...

 

Детальніше...З 1 березня по останній день місяця карантину платникам податків не нараховується пеня, а нарахована, але не сплачена за цей період пеня підлягає списанню

Відповідно до п. 52-1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), штрафні санкції не застосовуються, крім санкцій за:

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

«За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української Держави, активну громадсько-політичну діяльність, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю», - йдеться в указі Президента.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 100 осіб. Скеровано на самоізоляцію 611 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1258 хворих. 156 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 157 - в Центрі легеневого здоров'я, 65 - у 8 МКЛ, 50 - у 1 МКЛ, 159 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 87 - у Стрийській міській лікарні, 52 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 91 - в Стебницькій міській лікарні, 33 - у Сокальська ЦРЛ, 39 - у Рудківській лікарні, 41 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 169 у ЛШМД, 11 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 34 - у Жовківській ЦРЛ, 5 - 1 ПБ, 34 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 23, 24 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 28 хворих.

Детальніше...

 
Детальніше...

На території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» відбулося святкування Дня Європейської Співпраці, присвяченого 30-річчю програм INTERREG - Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна». Про це інформують у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

На сьогодні завдяки впровадженню цієї Програми на території Львівщини реалізується 36 проєктів міжнародної технічної допомоги загальним бюджетом для України близько 29,5 млн євро.

Детальніше...

 

Детальніше...У зв’язку з нестабільною геополітичною ситуацією, численними збройними конфліктами на різноманітних підґрунтях та наслідками економічної кризи у світі, поступово, у транснаціональних масштабах, зростає питання надання захисту незахищеним верствам населення, які проживають у зонах невпинного ризику для життя, здоров’я та нормального соціального існування з наступною реалізацією громадянських та політичних прав. Оскільки Україна визнається державою призначення та транзитом для осіб, які потребують міжнародного захисту, чинним законодавством передбачається відповідний правовий механізм надання таким особам статусу біженця.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівська обласна громадська організація «Разом» розпочала реалізацію соціального проєкту «Разом із сиротинцями». За участі хореографічних колективів «Перлина» та «Явір» представники організації відвідали вихованців Роздільського дитячого будинку-інтернату та Центру організації дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор» з м. Новий Розділ.

Учасники колективів для дітей-сиріт організували активний день на березі Дністра біля с. Березина з розважальною програмою, різноманітними конкурсами, майстер-класами та подарунками. На завершення провели святкову фотосесію.

Детальніше...