До квітня потрібно заповнити е-декларації

 

 

 

Описание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpgьнонллллллмвлиалцаицдтптуиОписание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpg

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, проголошений 22 січня 1919 року, увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ця історична подія стала символом об’єднання України, символом нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за волю і незалежність.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв є і наші земляки.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                    В.Танчин

1. Трав’яні пожежі призводять до помітного зниження родючості ґрунту. Спалювання органічної речовини – це головний фактор зниження ґрунтової родючості. Від спалювання сухої трави збіднюється ґрунт, а мінеральні речовини, які містяться в попелі, досить  легко вимиваються поверхневими та ґрунтовими водами і лише незначна їх частина засвоюється рослинами.

2. Пожежі – одне з найголовніших джерел викидів вуглекислого газу в атмосферу, пов’язаних з господарською діяльністю людини. При частих пожежах згорає не тільки суха трава, а й накопичена в ґрунті органіка, і відповідно, збільшується кількість викидів вуглекислого газу, отже – посилюється так званий «парниковий ефект», який призводить до несприятливих змін і коливань клімату на планеті.

Детальніше...

 

Детальніше...

У середу, 22 березня, у Львівській ОДА відбувся  регіональний семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги». За словами директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Романа Филипіва, це вже другий семінар на Львівщині у розділі "Міжнародні закупівлі".

Детальніше...

 

Детальніше...

25 та 26 березня Львівська філармонія презентує один зі своїх наймасштабніших проектів: «Страсті за Матвієм» Йоганна Себастьяна Баха. У колосальному концерті візьмуть участь два хори, оркестр, а також солісти з України, Польщі та Німеччини. Після прем’єри у Львові на проект чекають сцени закордоном – спочатку він поїде до Любліна. Диригувати у проекті буде німецький митець Райнгард Зеєгафер, який раніше вже ставив «Страсті за Матвієм» у Німеччині.

Детальніше...

 

Детальніше...

У середу, 22 березня, у Палаці Потоцьких підписали Пакт заради молоді-2020 за участі потужних компаній, які працюють на території Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...

У неділю, 2 квітня, відбудуться перші вибори десяти старост сіл Мостиської міської громади. На ці посади Мостиська міська виборча комісія зареєструвала 17 кандидатів

Детальніше...

 

Детальніше...Про  патронажні сім’ї, про посилення протипожежного режиму та запобіганню виникнення пожеж  в весняно-літній період, про виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів Другої світової війни, проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля - це перелік питань, які обговорювались у райдержадміністрації сьогодні, 22 березня, із міськими та сільськими головами.

Окрім іншого, голова райдержадміністрації В.Танчин наголосив на важливості проведення благоустрою та озеленення. А також зауважив, що міські та сільські голови особисто відповідають за проведення заходів з прибирання на підвідомчих територіях. При цьому рекомендував активізувати роботу адмінкомісій місцевих рад для впливу на порушників екологічного законодавства.

Детальніше...

 

Детальніше...

Із початку року центри зайнятості Львівщини забезпечили роботою 130 учасників АТО, 120 з яких мали статус безробітного.
За словами в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксани Іванчук, упродовж січня – лютого соціальними послугами для пошуку роботи скористалися 1973 демобілізовані військовослужбовці, у тому числі 1777 безробітних.
«Із них 1428 охоплено профорієнтаційними послугами, 141 – професійним навчанням, 41 – тимчасовою зайнятістю», – зазначила керівник центру зайнятості.
Допомогу з безробіття отримували 1289 учасників АТО. Середній розмір виплаченого їм матеріального забезпечення у лютому становив 3527 грн.

 

Детальніше...

Днями у м. Піза (Італія) завершився Кубок світу з фехтування на візках. Спортсмени зі Львівщини на змаганнях вибороли 6 призових місць.
Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...

21 березня, під час  Міжнародного форуму «Агропорт 2017»  відбувся круглий стіл «Змінюється клімат - змінюється сільське господарство: орієнтація на Цілі Сталого Розвитку ООН», учасниками якого стали представники Міністерства аграрної політики та продовольства України,  Міністерства екології України, Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, FAO (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), підприємства та організації  аграрної галузі.

Детальніше...

 

Детальніше...

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби :

  • головного   спеціаліста   відділу  промоції   управління   міжнародного

співробітництва та євроінтеграції департаменту (на умовах строкового договору на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку).

Вимоги до кандидатів на посади державної служби:

  • наявність вищої освіти не нижче ступеня  молодший бакалавр, бакалавр;
  • вільне володіння державною мовою;
  • професійні знання;
  • якісне виконання поставлених завдань;
  • командна робота та взаємодія;
  • технічні вміння та особистісні компетенції.

Детальніше...