Детальніше...

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.

Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Нагадаємо, таку ініціативу у лютому започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 квітня, під час візиту на Львівщину Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон та голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка оглянули ремонт дороги Львів – Пустомити – Меденичі.

Детальніше...

 

Детальніше...

За результатами земельних аукціонів, організованих цього року Держгеокадастром Львівщини, продали право оренди 18 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 377,8 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Детальніше...

 
Детальніше...

Громади з Волинської, Донецької, Львівської, Луганської, Тернопільської, Харківської областей запрошують взяти участь у Всеукраїнському волонтерському проекті "Тут і зараз", організаторами якого є громадська організація "Тут та зараз" у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.

Мета проекту – міжрегіональний діалог молоді, популяризація та впровадження активного громадянства у селищах та містечках України.

Детальніше...

 

Детальніше...21 квітня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії із розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Рішенням комісії призначено субсидію 30 мешканцям району.

 
Детальніше...

У Львові впродовж 27 – 28 квітня триватиме турецько-український бізнес-форум на Львівщині, в якому візьме участь керівництво великих турецьких компаній, спільних турецько-українських підприємств, які працюють в Україні, а також очільники найбільших компаній Львівщини з іноземним капіталом.

За словами начальника управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Романа Матиса, під час бізнес-форуму потенційні інвестори з Туреччини ознайомляться з торговельно-економічним та інвестиційним потенціалом Західної України, зокрема Львівської області. Також планується налагодити співробітництво між представниками місцевих органів державної влади, турецькими та українськими компаніями.

Детальніше...

 

Детальніше...20 квітня відбулись установчі збори із формування нового складу громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації.
Із вітальним словом до учасників зборів звернувся голова райдержадміністрації В.Танчин. Керівник району подякував за активність присутніх керівників громадських організацій та висловив впевненість, що громадська рада працюватиме плідно та сприятиме участі громадськості у прийнятті важливих рішень на користь району і громади.
Як вже повідомлялось раніше, для участі в зборах подали заяви вісім громадських організацій району. Відтак, визначено кількісний склад – вісім осіб. Та обрано членами громадської ради:

Детальніше...

 

Детальніше...Про відбір кандидатів на строкову військову службу та військову службу за контрактом; про створення на території Перемишлянського району місцевих пожежних команд; про стан проведення місячника благоустрою на території району; про використання земель сільськогосподарського призначення на території району; про облік дітей; про встановлення дитячих ігрових майданчиків; про відзначення переможців районної спартакіади серед сільських рад 2016 року – це перелік питань порядку денного наради керівництва райдержадміністрації із міськими та сільськими головами, яка відбулась 20 квітня.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Львівській облдержадміністрації упродовж 25 – 26 квітня триватиме дводенний семінар першого модуля навчань «Взаємодія задля перемоги» про інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості. До участі запрошують представників райдержадміністрацій, міських рад обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

Про це повідомляють у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...

З нагоди відзначення Року Японії в Україні та 25-річчя дипломатичних відносин у внутрішньому дворику Львівської облдержадміністрації Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі  та голова Львівської ОДА Олег Синютка висадили сакури – символ Японії та японської культури. Саме ці дерева символізують життя, розвиток та світобудову.

«Японія та Україна надзвичайно далеко географічно, але в той же час близькі в першу чергу в захисті фундаментальних людських цінностей – цінностей моралі та екології. Саме ці дерева, тут у затишному місці, старовинній будівлі у серці Львова також завжди будуть згадкою про співробітництво України та Японії» - зазначив голова Львівської  ОДА Олег Синютка.

Детальніше...