21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше...

Сьогодні, 16 листопада, в останню путь провели Сергія Дмитровського, який помер 14 листопада 2018 року на 58-му році життя.

Заупокійне богослужіння за Сергієм Дмитровським відбулося в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації проводить активну інформаційну кампанію щодо запобігання випалюванню сухої рослинності.

З метою привернення уваги мешканців до цієї проблематики та формування стійкої думки про шкоду, яку завдають такі дії людині і довкіллю вздовж доріг Львівської області департамент забезпечи встановлення білбордів «Не підпалюй! Не вбивай життя! Усвідомлюй свою відповідальність!».

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 16 листопада, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У підсумку роботи комісії було призначено піклувальника над дитиною-сиротою, надано дозволи на укладання договорів дарування житлової квартири та часток житлового будинку і земельної ділянки під ним.

Окрім цього, члени комісії затвердили індивідуальні плани для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 
Детальніше...

15 листопада,  винороби Львівщиним взяли участь у Святі молодого вина, де представили вина власного виробництва.

Свято організували з нагоди відзначення у всьому світі в третій четвер листопада Свята молодого французького вина Божоле Нуво. Це аналог свята Божоле, де в головній ролі було не французьке вино, а молоді вина відомих львівських виноробів.

Детальніше...

 
Детальніше...

З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, ефективного та раціонального використання водних об’єктів департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами.

Торги відбудуться о 11.00 год 17 грудня 2018 року за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

Детальніше...

 
Детальніше...

Головне управлінням ДФС у Львівській області нагадує платникам податків, що використання неоформлених найманих працівників та виплата їм коштів без відповідної сплати податків та зборів є порушенням трудового та податкового законодавства.

На виконання заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення проводяться фактичні перевірки спільно з ГУ Держпраці у Львівській області щодо виявлення неоформлених найманих працівників.

Детальніше...

 

Детальніше...15 листопада представники аграрної галузі Перемишлянщини разом із керівником відділу АПР Олегом Лоїком взяли участь у святкуванні Дня працівників сільського господарства.

Професійне свято аграрники відзначали у Львові у відпочинковому комплексі «Озерний край».

За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у виробництві  сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята представників галузі нагородили Подяками Львівської обласної державної адміністрації та Грамотами облради.

Від Перемишлянщини  Подяку облдержадміністрації одержав керівник ФГ «Коза дереза» Ростислав Зауський та керівник ТзОВ «Луги – 2» Василь Рущишин.

Грамотою обласної ради нагороджена агроном ФГ «Обрій» Наталія Максимишин.

Окрім того, в межах святкування відбулась виставка, на якій райони, зокрема і Перемишлянстький,  представили експозиції з продукції

 
Детальніше...

Сьогодні, 15 листопада, у Львівській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл: «Перше робоче місце в умовах трудової міграції української молоді за кордон».

Участь у якому взяли компанії-підписанти ПАКТУ заради молоді 2020, Молодіжна Рада Обласної профспілки Львівщини, молодіжні громадські організації, структурні підрозділи Львівської ОДА, Львівський обласний центр зайнятості, профтехосвіта, та інші.

Детальніше...

 
Детальніше...

За інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації, здійснюються роботи з освітлення транспортної розв’язки типу кільце.

Зокрема, освітлять ділянку на перетині автомобільних доріг загального користування М-11 Львів - Шегині та Західного обходу міста Львова.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 15 листопада, Львівський обласний та міський центри зайнятості спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» проводять 31-й Ярмарок кар’єри.

У межах ярмарку презентували проект "Реалізуй себе у владі".

Детальніше...