Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Детальніше...

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки, оголошує 6 конкурсів за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету. Подати документи можна у період з 15 січня до 28 лютого.

Детальніше...

 

Детальніше...

У середу, 17 січня, відбудеться підписання Генеральних угод про співробітництво між банківськими установами та департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА щодо реалізації Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.

Детальніше...

 

Детальніше...26 сім’ям надати, 4 відмовити у наданні соціальної допомоги. Таке рішення комісії щодо призначення та виплати соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, яку провів сьогодні, 15 січня, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський.

Відзначимо, що на засідання були запрошені члени сімей, які звернулись за допомогою, і які тривалий час не працевлаштовуються.

 

Детальніше...

Станом на 15 січня у Львівській області утворено 35 об’єднаних територіальних громад. У межах  співпраці  ОТГ та районних державних адміністрацій для надання якісних послуг у сфері соціального захисту укладено договори про міжбюджетні трансферти. На 2018 рік об’єднаними територіальними громадами передбачено субвенцію  на загальну суму 6756,9 тис. грн.

Детальніше...

 

Детальніше...

Завтра, 16 січня, у Львівському Палаці мистецв, відбудеться відкриття  художньої виставки «Портрети війни». На понад сотні портретах зображені юні воїни та досвідчені чоловіки – учасники Антитерористичної операції на Сході України.

Детальніше...

 

Детальніше...

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології вночі з 15 на 16 січня очікується морозна погода: до -8º - 13ºС. На дорогах збережеться ожеледиця.

Детальніше...

 

Детальніше...Про це повідомила керівник управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації Надія Жеребецька сьогодні під час наради у райдержадміністрації, яку провів голова РДА Володимир Танчин.

Керівник управління інформувала, що у зв’язку із початком бюджетного року, затвердженням кошторисів тощо відбулась затримка із соціальними виплатами за січень поточного року. Але станом на сьогодні ситуація виправилась. І від завтра, 16 січня, кошти почнуть поступати на рахунки одержувачів допомоги.

 

Детальніше...Одним із питань, які заслуховувались сьогодні, 15 січня, під час наради у Перемишлянській райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів РДА та держустанов, було питання щодо підготовки мікропроектів до участі в обласному конкурсі.

За інформацією відділу економіки райдержадміністрації, станом на сьогодні вже підготовлено або у стадії завершення майже 30 мікропроектів. З них, 3 успішно зареєстровані на сайті Львівської обласної ради.

Голова РДА Володимир Танчин нагадав присутнім про кінцевий термін реєстрація та закликав не зволікати. Процес підготовки мікропроектів керівник району взяв під особистий контроль. А відтак, доручив відділу економіки РДА періодично подавати інформацію про стан підготовки.

Нагадаємо, що у минулому році в обласному конкурсі взяли участь 20 мікропроектів. Половина з них були визнані переможцями.

 

Детальніше...Головними розпорядниками коштів Перемишлянського району через електронну систему «Prozorro» були здійснені ряд державних закупівель:

-         Перемишлянська РДА – 5 закупівель, сума економії становить 8,525 тис. грн.
-         Відділ освіти – 65 закупівель, сума економії - 1157,823 тис. грн.
-         КП Перемишлянська ЦРЛ - 26 закупівель, сума економії  – 164,841 тис. грн.
-         Відділ культури – 35 закупівель, сума економії  – 67,467 тис. грн.
-         Перемишлянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 6 закупівель, сума економії – 16,7 тис. грн.
-         Перемишлянська районна рада – 2 закупівлі, сума економії с – 101,010 тис. грн.
Разом проведено 139 закупівель, сума економії  –  1516,367 тис. грн.

 

Детальніше...Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2018 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 21.12.2017 № 419.

 

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.