Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...

На могилі воїнів УГА у с.Вишнівчик Перемишлянського району встановили один металевий та два камяні хрести.

Могила обнесена монолітним фундаментом, який планується облицювати каменем, а підходи до могили  і площадку викласти бруківкою згідно з  проектом,  розробленим на замовлення представників громади.

На сьогоднішній день визначили підрядника і замовили матеріали, роботи проводять за інвестиційні кошти і планують завершити вчасно.

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією».

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України підтримано пропозиції Міністерства закордонних справ України щодо припинення Україною дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаного 31 травня 1997 року.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 17 вересня, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк та голова районної ради Роман Андрусишин побували на урочистих зборах з нагоди Дня рятівника в районному секторі Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області.

Детальніше...

 
Детальніше...

Управління туризму та курортів Львівської ОДА запрошує взяти участь у заходах, які відбуватимуться в межах найбільшого літературного форуму Центрально-Східної Європи – 25 Book Forum.

В останні роки у світі та в Україні все більшої актуальності набуває природознавчий туризм, який є важливим фактором підняття екологічної свідомості та культури серед українців та іноземців. Популярним стають такі напрями краєзнавчого туризму: туристично-наукові експедиції, спостереження за птахами (бьордвочінг), кінні походи, “фотополювання” на рідкісні тварини та рослини, екскурсії у реабілітаційні центри для тварин.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 17 вересня, у Львівському музеї історії релігії презентують фотовиставку «Один день в Калуші». Автор світлин – фотограф Олег Введенський.

«Біля п’яти сотень надгробків-мацев стояли вертикально, похило, чи були розкидані по землі апокаліпсисом історичних буревіїв ХХ століття, – згадує про цю поїздку фотомитець. – Куратор нашої фотосесії, Леопольд Левицький, водив нас поміж намічених кам’яних стел і звертав увагу на найбільш цікаві композиційні і пластичні рішення рельєфів надгробків, їх смислову і алегоричну складову. Я фіксував найбільш цікаві збережені об’єкти».

Детальніше...

 
Детальніше...

Станом на сьогодні, 17 вересня, в області створили 24 інклюзивно-ресурсні центри, на черзі ще два у м. Львові та Мостиському районі.

Як повідомили у департаменті освіти Львівської ОДА, інклюзивно-ресурсні центри - це заклади, які повинні надавати допомогу, реабілітаційні послуги, робити супровід дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18  років.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині триває процес передачі гідротехнічних споруд області у комунальну власність органам місцевого самоврядування.

Про це сьогодні, 17 вересня, повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі (ЗУСДМЦ) відбулася зустріч лікарів, батьків, фахівців ЛНМУ імені Данила Галицького та представників благодійних організацій. Темою обговорення стало питання реорганізації обласного дитячого психоневрологічного диспансеру.

«Департамент охорони здоров’я ініціює реорганізацію обласного дитячого психоневрологічного диспансеру, шляхом приєднання до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру», - зазначила директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак, -  є нормативні документи МОЗ України, є досвід європейських країн, який трактує надання медичної допомоги дітям з психічними розладами на рівні первинної медичної допомоги, на етапах ранньої діагностики і виявлення та лікування в умовах стаціонарів. Але існують заклади охорони здоров’я, які не відповідають вимогам сьогодення. Хочу зазначити, що в інших областях немає дитячих психоневрологічних лікарень, а є лише відділення гострих станів. Вони знаходяться в обласних психіатричних лікарнях. Для нас важлива кожна думка. Хочу  почути думку тих батьків, діти яких мають певні проблеми зі здоров’ям і лікуються в дитячому психоневрологічному диспансері».

Детальніше...

 
Детальніше...

На чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією ISKA - аматори, який відбувся у місті Монтего-Бей (Ямайка), представник Львівщини, заслужений майстер спорту з кікбоксингу Роман Голод виборов «золото».

Перемогу Роман Голод здобув у розділі К-1 вагової категорії 80+кг. До змагань спортсмена готував Заслужений тренер України, старший тренер збірної команди Львівської області з боксу Олег Комар.

Детальніше...

 
Детальніше...

З початку року 42633  учні з Львівщини  відвідали музеї області.

Про це повідомила сьогодні директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА  Мирослава Туркало.

Детальніше...