30 травня відбудеться зустріч керівництва райдержадміністрації із громадою Вишнівчицької сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год. у Народному домі с.Вишнівчик

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

У неділю, 28 травня, у Золочеві в межах святкування дня міста триватиме екологічний фестиваль «Еко Фест 2017». На гостей заходу чекають тренінги, популярні гурти та тематичні відкриті майданчики.

Детальніше...

 

Детальніше...

Посвідчення про присвоєння кваліфікації нещодавно вручило керівництво Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну Львова безробітним, які протягом  жовтня - травня опановували професію «швачка».

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 24 травня, відбулось представлення відновлених найвищих нагород УПА – Хрестів Бойової Заслуги та Хрестів Заслуги, які вручать нащадкам лицарів УПА до 75-річчя Української повстанської армії, зокрема на прес-конференції презентували 8 відновлених нагород.

Детальніше...

 

Детальніше...

Нещодавно відбулися фінальні змагання за програмою V Спартакіади серед депутатів обласної ради, міських, районних, сільських та селищних рад Львівщини. Серед дисциплін: волейбол, настільний теніу, шахи та шашки, а також змагання з футзалу.

Детальніше...

 

Детальніше...

У вівторок, 23 травня, у дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка розпочала роботу дводенна конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки». Участь у відкритті заходу взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби.
На сьогоднішній час зарплата рядовим (без урахування доплат за участь в АТО) встановлена на рівні 7 тисяч грн., командирам відділень – 8 тисяч, командирам взводів – 9,5 тисяч, ротним – 11 тисяч, комбатам – 13 тисяч, командирам бригад – 16 тисяч.
З квітня 2017 року підвищено розмір «бойових» надбавок за службу в зоні АТО:
- на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону додаються щомісяця 7500 грн.,
- в інших місцях дислокації в межах визначеного району АТО – 3500 грн.
ify; text-indent:1.0cm;line-height:15.0pt;background:white'>З квітня 2017 року підвищено розмір «бойових» надбавок за службу в зоні АТО:
- на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону додаються щомісяця 7500 грн.,
- в інших місцях дислокації в межах визначеного району АТО – 3500 грн.

Перемишлянський РВК продовжує набір громадян на військову службу за контрактом.

За додатковою інформацією звертатись: вул Галицька, 26 "а", м.Перемишляни. тел. 201437

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 24 травня в істотко-краєзнавчому музеї м.Перемишляни відбулася презентація карти України «Вишивана моя Україна».

На представлення вишитої карти нашої держави був запрошений перший заступник голови райдержадміністрації Б.Гуменюк, голова районної ради Р.Андрусишин, заступник голови райради Т.Мартиняк, міський голова О.Зозуля, представники структурних підрозділів РДА, учнівська молодь.

Б.Гуменюк, дякуючи працівникам казначейської служби України за прекрасний витвір мистецтва, зауважив, що робота над створенням карти «Вишивана моя Україна» поєднала всю Україну. Адже над вишивкою праціювали в усіх областях. А слова «Україна - це я! Україна - це ти!...» із пісні, яка прозвучала на презентації, вказують на те, що Україна починається з кожного з нас, що кожен з нас є частинкою великої держави, наголосив перший заступник голови РДА.

Презентацію організували працівники Державної казначейської служби у Перемишлянському районі за сприяння історико-краєзнавчого музею м.Перемишлян та Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.О.Ковча.

 

Детальніше...23 травня заступник голови райдержадміністрації І.Я.Шалапський провів зустріч з громадою Дусаніської сільської ради.
Під час спілкування обговорювались питання ремонту дороги Куровичі – Рогатин - Бачів, отримання земельних ділянок для ОСГ, зокрема і учасниками АТО, щодо дотримання екологічних норм під час обробки посівів у полі, переоформлення документів на земельні паї. На більшість питань дусанівці отримали відповіді на місці.

Детальніше...

 

Детальніше...

У четвер, 25 травня, у Львові відбудеться урочисте відкриття офісу Львівського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», який було створено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).

Детальніше...

 

Детальніше...

3 червня одночасно у 9-ти обласних центрах України стартує фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну». Освітня подія об’єднає Львів, Луцьк, Чернівці, Вінницю, Київ, Полтаву, Харків, Краматорськ та Запоріжжя.

Детальніше...