Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...Сьогодні, 20 червня,  голова Перемишлянської РДА В.Танчин взяв участь у роботі ХХV сесії VII скликання районної ради. Понад 30 питань, які розглянули депутати можна розділити на кілька блоків – це питання фінансів, питання реорганізації чи ліквідації навчальних закладів, земельні питання.

Детальніше...

 

Детальніше...

Родини з дітьми раннього віку (від 0 до 4 років) мають можливість перевірити розвиток дитини за допомогою онлайн скринінгу. Система онлайн перевірки є частиною реалізації проекту Twinning «Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність», яку впроваджує Мінсоцполітики.

Детальніше...

 

Детальніше...Утворити відокремлені підрозділи КП Перемишлянська ЦРЛ,  а саме: Перемишлянську амбулаторію загальної практики сімейної медицини за адресою м.Перемишляни, вул. Галицька, 12 та Бібрську амбулаторію ЗПСМ за адресою м.Бібрка, вул.. Галицька, 144. Таке рішення прийняли депутати Перемишлянської районної ради сьогодні, 20 червня, під час засідання ХХV сесії VII скликання.

Як повідомив головний лікар району Б.Лівий, у рамках медичної реформи бюджетні кошти надходитимуть окремо на первинну і вторинну ланки медзакладів. А відтак, виникла необхідність утворити заклади первинної ланки. За словами головного медика, району такі кроки на процес підписання декларацій пацієнтів із лікарями не вплинуть.

 

 

Детальніше...

У січні-травні 2018 року обсяг сільськогосподарського виробництва у Львівській області порівняно з січнем–травнем 2017 року зріс на 0,9%.

Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Львівській області.

Сільськогосподарські підприємства наростили обсяги виробленої продукції на 11,1%, господарства населення, на які припадає дві третини сільськогосподарського виробництва, зменшили обсяги продукції на 4,0%.

Порівняно з січнем–травнем 2017 року з тваринницької продукції зросло виробництво м’яса (реалізація сільськогосподарських тварин на забій у живій масі) на 2,1%.

 

Детальніше...

Cьогодні, 20 червня, розпочався триденний освітній курс інновацій в управлінні школою "Академія директорів-2018".

Детальніше...

 

Детальніше...

Глава держави підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби".

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 20 червня, депутати Перемишлянської районної ради під час засідання чергової сесії підтримали заяву Львівської обласної ради,  а цим самим підтримали звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про визнання Православної Церкви в Україні Автокефальною

 

Детальніше...16-17 червня відбулися обласні змагання з пляжного волейболу в рамках обласних комплексних змагань, за програмою XXVII обласних комплексних  Ігор Львівщини. Метою вищевказаного заходу є пропагування здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів. Перемишлянщину представляли:  Безп’ятко Роман,    Стецик Роман,  представник – Федюков Федір.

 

Детальніше...27 червня 2018  року в м.Перемишляни відбудеться велопроїзд у вишиванці. Захід, приурочений до Дня Конституції України та Дня молоді, відбуватиметься під гаслом «Відповідальність починається з мене».  Для участі у велопроїзді необхідно мати велосипед, а також бути одягнутим у вишиванку або в синьо-жовті кольори.  Збір відбудеться  о 10.00 у м.Перемишляни в парку біля пам’ятника Богдану Хмельницькому.

За додатковою інформацією  звертатись в Перемишлянську районну державну адміністрацію за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 (спортивна школа).  Тел. для довідок  (096)16 73 773.

 

Детальніше...

Для сільгоспвиробників Львівщини «ПриватБанк» розробив низку кредитних програм. Це «АгроКУБ», «Агросезон», лізинг сільгосптехніки. Також селяни можуть скористатися і традиційними кредитними продуктами банку.

Детальніше...