Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 917 гостей і 1 користувач на сайті

Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

 

 

Детальніше...Упродовж 17-го по 19-го травня 2019 року з 10:00 до 18:00 (включно з підготовчим етапом) автомагістралями Львова та Львівської області відбудуться всеукраїнські велозмагання «XI Тур Галичини» для аматорів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Перемишлянська райдержадміністрація  запрошує усіх  долучитися до святкування та прийти на роботу чи навчання у вишитому національному одязі.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 15 травня, під час засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій начальник Перемишлянського РС ГУ ДСНС України у Львівській області В. Пономарьов доповідав про протипожежний стан оздоровчого табору для дітей та підлітків «Дружба» у с. Свірж  Перемишлянського району.

Детальніше...

 
Детальніше...

24-26 травня у с. Березина Миколаївського район Львівської області відбудеться фестиваль «НЕБУ-ХАЙ!».

На учасників фестивалю чекає квест «Скарби Скарбека», вільне падіння на аербег, пейнтбол, каякінг, бої сумо, скелелазіння, паркур, заплив на саморобних плавзасобах «Всі на всьому», велопробіг Львів-Березина, показові виступи колективів fire-show та багато іншого.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 15 травня, переможець конкурсу серед інститутів громадянського суспільства презентував проект «Багатодітне материнство - джерело краси, енергії, любові». Захід організовує громадська організація «Ділові Українські Жінки в Львівській області» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.

«Дякую за те, що ви несете в собі мужність, силу і демонструєте усім приклад того, ким є насправді жінка. Завдяки українській жінці, берегині, ми сьогодні не втратили нашу державу , жінка є берегинею нашої нації. Для жінки у цьому світі немає нічого неможливого, якщо вона відчуває себе жінкою, яку люблять, поважають, цінують. Жінки – та основа, яка тримає світ», - наголосила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 15 травня, у межах Всеукраїнського форуму деревообробників та лісозаготівельників відбувся круглий стіл "Актуальні питання розвитку дервеообробної галузі України ".

Участь у круглому столі взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж 23-24 травня на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького відбудеться масштабний Молочний форум.

Участь у форумі візьмуть близько тисячі представників аграрної сфери, зокрема з інших областей.

Детальніше...

 
Детальніше...

Щороку 15 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день вітру.

У різних країнах світу в цей день відбуваються заходи, що пропагують екологічно чисте і поновлюване джерело енергії - вітер.

Детальніше...

 

Детальніше...Особливу увагу під час засідання комісії  ТЕБ І НС Перемишлянської РДА, яке відбулось 15 травня,  було  приділено питанню про протипожежний стан культових споруд на території району.

Про ситуацію з даного питання доповідав провідний інспектор Перемишлянського РС ГУ ДСНС України у Львівській області С. Мирош.

Детальніше...

 

Громадська організація «Відкритий світ молоді» з 30 червня до 09 липня 2019 року запланувала міжнародну культурно-освітню поїздку до Італії, Франції, Монако, Австрії, Угорщини, Словаччини.

Метою поїздки є створення умов для особистісного і соціального розвитку української молоді, інтеграції українців у європейській соціокультурний простір, формування соціальної мобільності, розширення світогляду. У поїздку запрошуються представники місцевого самоврядування, районних, міських, сільських, селищних рад, системи освіти, соціальної політики, охорони здоров’я, інші зацікавлені особи.

Детальніше...